Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

17 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

:D

 

Vidi se da si taze sa voxa. Ovde nema moderacije

Hahaha treba mi vremena dok se ne naviknem, pratio sam neko vrijeme pisanje ovde i nije mi bas bilo najjasnije sve, pa reko hajde da napravim nalog, mozda postane. Jos nije. Kako ba nema moderacije? I kako se banuje ovde, to mi najveca enigma? Moze slobodno u PP (to ima?), necu se buniti xD 

Link to comment
5 hours ago, VoodooDerina said:

 

Neka defanzivna zver na 4, ali neoperisana od napada i to je to.

 

Meni ovde vise fali suterska zver na 4 koja je neoperisana od odbrane. Kodi, Kenan, Lazic, Kalinic, Bolomboj je supet odbrambena postava, cini mi se da nam treba neko da malo siri sa cetvorke.

 

Takodje, mislim da Petrusev sigurno ostaje u Olimpijakosu, na zalost

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Kakva je ovo navala novih cigana, uini jesu to tvoji sa voxa?

 

ne znam dal' su bas svi moji, ne bih avansno da garantujem za neke ukoliko ne poznajem opus :lol:

Link to comment
6 hours ago, VuleJ said:

Da, ovo je bila prva informacija da bi posle neki mediji prenijeli da je skroz pokidao i da narednu sezonu nece igrati uopste. Nisu svi prenijeli, naravno. Koliko je Mitrovic bijese odsustvovao nakon sto je pokidao skroz? 

 

nemam pojma, sinoc kada sam guglao ovo sa telefona, vest sa tog linka je bila stara par sati. nisam iskreno posvetio vreme ali sve sto sam video je bilo labeled "partial tear", sto je ipak bolja opcija, taman i da ide operacija.

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, kralj said:

 

Taj aspekt košarke nikada me naročito nije interesovao. Ne umem da ti nabrojim više od tri četiri sudije u Evropi, pa eto nisam primetio da ne mogu da biram svoje sudije.

 

Ali sam bezmalo sto puta čuo da se diriguje delegiranje sudija, da klubovi imaju svoje sudije, slučajeve da 1 sudija redovno sudi istom klubu i da sa određenim sudijom određeni klub ima mnogo bolji skor nego bez njega.

Manimo se boltauzera na ovoj temi

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, pantelia said:

 

Meni ovde vise fali suterska zver na 4 koja je neoperisana od odbrane. Kodi, Kenan, Lazic, Kalinic, Bolomboj je supet odbrambena postava, cini mi se da nam treba neko da malo siri sa cetvorke.

 

Takodje, mislim da Petrusev sigurno ostaje u Olimpijakosu, na zalost

 

Podsvesno racunam da Trej ostaje, a ta zver bi onda isla umesto Petruseva u onom rosteru.

To bi bio sastav koji bi mogao da pegla svasta nesto, ima i skila i atletike i borbe bre, jedino sto je ozbiljno mator.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, VuleJ said:

Hahaha treba mi vremena dok se ne naviknem, pratio sam neko vrijeme pisanje ovde i nije mi bas bilo najjasnije sve, pa reko hajde da napravim nalog, mozda postane. Jos nije. Kako ba nema moderacije? I kako se banuje ovde, to mi najveca enigma? Moze slobodno u PP (to ima?), necu se buniti xD 

Ne brini, što duže budeš bio ovde, to će ti manje biti jasno :fantom:

  • Haha 7
Link to comment
7 hours ago, VuleJ said:

Kako ba nema moderacije? I kako se banuje ovde, to mi najveca enigma? 

 

 

Lepo brt, sve što valja otišlo u Nemačku i Norvešku, ko će da moderiše ovaj svinjac. A i ako se neko prijavi, dobije po ušima od vrhovnog vođe koji je kidnapovao forum, i ne dozvoljava nove likove. Banuje se po reportu, ali i to može biti mač sa dve oštrice, jer može banuje tebe koji si reportovao ako se ustanovi da je od tebe sve počelo. Generalno može da te banuje na random jer vrhovni nije loptu šutnuo u životu, i nije mu jasno što se mi gložemo oko nekakve lopte. Probali smo i sa ženskinjom, ali to bilo još gore. Uglavnom, ćuti, radi, treniraj, i kroz par meseci će ti još manje biti jasno.

 

  • Haha 9
  • Tužno 1
Link to comment
9 hours ago, Nikodije said:

Kakva je ovo navala novih cigana, uini jesu to tvoji sa voxa?

Pa može valjda neki i na Burundi da ode?

images (4).jpeg

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Lepo brt, sve što valja otišlo u Nemačku i Norvešku, ko će da moderiše ovaj svinjac. A i ako se neko prijavi, dobije po ušima od vrhovnog vođe koji je kidnapovao forum, i ne dozvoljava nove likove. Banuje se po reportu, ali i to može biti mač sa dve oštrice, jer može banuje tebe koji si reportovao ako se ustanovi da je od tebe sve počelo. Generalno može da te banuje na random jer vrhovni nije loptu šutnuo u životu, i nije mu jasno što se mi gložemo oko nekakve lopte. Probali smo i sa ženskinjom, ali to bilo još gore. Uglavnom, ćuti, radi, treniraj, i kroz par meseci će ti još manje biti jasno.

 

Jebote, ti si još u kampanji. 

 

Forumski Nenad Čanak.

  • +1 1
  • Haha 3
  • -1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Nisam brt, pitao me čovek kako funkcioniše forum

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...