Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Cek, brat Gidra ostaje? Produzio ugovor?

Mnogo se potcenjuje znacaj kontinuiteta rostera, hemije i likova koji imaju ljudske kvalitete. 

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)

Topicu navodno padaju akcije na Draft-u, zbog povrede koju je njegov menadzer izgleda hteo da prikrije, sto je i Coki insinuirao kod ong bilmeza Jakovljevica juce u intervju , plus su valjda otkrili da Topic ima negativan raspon ruku u odnosu na visinu pa ih kao i to brine:rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment
Posted (edited)

Solidno su se izmajmunisali oko te povrede, kao što to obično i biva kad se posegne za alternativnim metodama lečenja.

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Sto se Topica tice, od pojave informacije da ce da "mijenja" Sabaza ocekivao sam ovakvu neku stvar. Nazalost, ostvarilo se. Smatrao sam da je trebalo da ostane u Megi gdje je intenzitet treninga i utakmica slabiji i da se na taj nacin probija dalje. To je bila po mom misljenju dobra odlika Milenka i Nikole. Naravno, lako je sada pametovati, ali jedno je sigurno, ako je Topic prospekt kao recimo Doncic, mora da se uzme u obzir da Zvezda niti je organizacija niti ima medicinsku ekspertizu kao sto je Real Madrid da bi u tome parirala i da bi to bila zdravo okruzenje za razvijanje igraca tog potencijala. 
Iskreno se nadam da ce bez obzira na povredu uspjeti da ostvari karijeru kao sto njegov potencijal pokazuje, da ce biti nekada najbolji igrac na svijetu i da ce predvodite nasu reprezentaciju do velikih uspjeha i zlatnih medalja.

  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, Heaviside said:

Solidno su se izmajmunisali oko te povrede, kao što to obično i biva kad se posegne za alternativnim metodama lečenja.

Ko to? Verovatno su mali i Milenko odlučili da ne ide pod nož.

Link to comment

Intenzitet treninga u Megi je sigurno značajno veći od intenziteta u Zvezdi. Zašto se dečko povredio je nemoguće reći, može biti svašta, od genetike preko nesrećnog slučaja do pretreniranosti uz nezgodan pokret. Ne bih rekao da postoji neko egzaktno pravilo po kome je očekivano da se dečko od 18 godina teško povredi čim pređe na evroligaški nivo. Da je to toliko lako proceniti, nijedan ozbiljan sportista ne bi kidao ukrštene, a kidaju ih mnogi maltene svaki dan i pored najozbiljnijeg mogućeg pristupa oporavku i planiranju opterećenja. Tu je jednostavno još uvek mnogo stohastike.

 

Ono za šta postoji uhodana i sigurna metoda je lečenje takve povrede i tu je glavni fejl. Prvog puta nije ni imao potpunu rupturu i verovatno bi već na jesen mogao da igra da se operisao. 

@booyakako god da se brinuo o njemu zajebo se. mislim da je Ćoki u onom podkastu kada smo prvi put saznali da je ACL u pitanju pominjao Miška.

 

  • +1 3
Link to comment

Meni je isto wtf ta teza da se Top povredio jer je prešao na veći nivo takmičenja, like wtf :huh:

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Ma niđe veze, prvo i osnovno, koliko je odigrao utakmica u sezoni za Zvezdu? Nepune 3? Smešno.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment

Ma kakva genetika, moguce da je decko bio opterecen kosarkom u poslednjih godinu i po dana. Bas je igrao mnogo turnira u mladjim selekcijama, te seniorska kosarka,KLS itd.

Link to comment
39 minutes ago, Heaviside said:

 Prvog puta nije ni imao potpunu rupturu i verovatno bi već na jesen mogao da igra da se operisao. 


 

koliko vidim i sada je "partial tear", sto ima opet neke stepene povrede ali nije potpuno pokidan

 

According to Jonathan Givony of ESPN, Topic may need "a redshirt season" because of a partially torn ACL that will require surgery.

Link to comment

Šta se jbno čekalo sa tom operacijom toliko, jesu stvarno mislili da mogu da sakriju povredu od draft ekipe?

 

Drugu godinu za redom se Miško igra karijerama svojih plejmejkera.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

Drugu godinu za redom se Miško igra karijerama svojih plejmejkera.

 

mishko je uber uticajan u svom poslu ali sam ubedjen da takve odluke donosi na kraju top jr /sr

 

nisu sve takve povrede za operaciju a da su hteli da kriju nesto, ne verujem da bi uopste igrao tekme posle prve povrede

 

jednostavno izgleda kao losa procena in hindsight ali mi ne lici na neku zaveru.

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, Nikodije said:

Kenan polupao zelene u atinskom derbiju, pakuj.

 

I iznapušavao ih sve redom, počevši od Hansa Holcijusa preko Slukasa, Atamana i ostalih

  • +1 3
  • Wub 2
  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...