Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, napadaj said:

 

 

To se igralo juče :D

Nemoj da mi spojlujes, dobra tekma. Puno sansi

Link to comment
Posted (edited)

Partizan je pokazao da po svim parametrima zasluzuje da igra EL, posebno organizacionim i sportskim

Mladi studenti iz Enkoridza i Vladivostoka su ostali uskraceni za ono po sta su dosli, moraju da plate 2 AirBnb-a jos ce + sutra i stici da vide Beograd, a planirali su da odmah posle utakmice odu na aerodrom, i ko ce to sada njima da nadoknadi? 

Rezultat nije najvazniji u sportu, najvaznije je koliko je mladih partizanovaca ove sezone propusilo i uplatilo prvi tiket

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
  • Haha 6
  • Hvala 1
Link to comment

Cestitke na tituli, bravo Sfero, bravo igraci. Grk brat se posprdao sa onim jalijasem.

  • +1 4
  • Wub 1
  • Hvala 4
Link to comment
4 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Cestitke na tituli, bravo Sfero, bravo igraci. Grk brat se posprdao sa onim jalijasem.

 

Sfero je nedorečen, čeka Žoca na parkingu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Блок_64 said:

 

Ne znam ko je ima na sajtu verovatno,ali sluzbeni predstavnik obicno sedi na klupi,gde su i igraci pomocni treneri....

 

Ma znam, zezam se, to je neka klinka Instagramuša iz Mocarta koja se mota oko kluba i bila je spikerka dok ljudima nisu popucale bubne opne od njenog kreštanja

  • +1 1
Link to comment

Kebi nacionalna penzija sto se mene tice

+ da mu poklone onaj dzip Dacia Sandero Stepdad ili kako se vec zove

Deda MVP vasione, jos jednom neko tokom jeseni da kaze nesto protiv njega poslacu mu termite i Kirby prodavce nakucu

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kako je mučno pratiti ovo. Totalno obesmišljavanje sporta. Ali ajd', titule se pišu negde, tako da ono, napred Zvezdo, aj ges.. 

senior-man-sad-disappointed-nobody-came-

  • +1 4
Link to comment
Just now, ntwadumela said:

Kako je mučno pratiti ovo. Totalno obesmišljavanje sporta.

 

Na zalost upravi si.Ovakve utakmice umesto da budu praznik kosarke postale su mucenje za sve.Takva nam je cela drzava pa zasto bi kosarka bila drugacija.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, napadaj said:

Nama je službeni predstavnik verovatno Marija Panić ili tako neko


To ona sto vodi slagalicu?

Link to comment
Posted (edited)

Bas se radujem novoj emisiji u kojoj ce ucesce uzeti Abojsa, Plavsic i jos 2 uplasena izvinjavajuca taoca

Edited by Ratamahatta
  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, Ros said:

jedna od najsladjih titula :ziga:

 

esencija zvezdaštva, hvala!

 

  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...