Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Mi smo u srednjoj imali fazon da ako profesor zakasni 15 minuta na cas, svi tutanj i nema neopravdanih

Jednom su profesoru fizike obili vikendicu i ukrali neke pilice pa nismo imali kontrolni, je l' to znaci da je Keba uzo jos jedan trofej? 

  • Haha 3
Link to comment
Just now, Ratamahatta said:

Mi smo u srednjoj imali fazon da ako profesor zakasni 15 minuta na cas, svi tutanj i nema neopravdanih

Jednom su profesoru fizike obili vikendicu i ukrali neke pilice pa nismo imali kontrolni, je l' to znaci da je Keba uzo jos jedan trofej? 

 

Nije obili nego obismo.

Link to comment
5 minutes ago, Ratamahatta said:

Crtam Kaboklou akciju 5 na 0 on ne moze da ponovi 

Zovu me iz Konstantinopolja da mi jave da Naneli nije teo da doda Madaru letos na pripremama pa je ovaj zato otiso

Umesto da uzmemo brejk u svom gradu i svojoj zemlji i imamo 3 prilike u 2 takmicenja da ubacujemo upaljace u teren, oni nece da razgovaraju izmedju sebe

Kaminski ljut nece da brani pik jer mu Panter nije dodo kad je bio na mismecu s Jagom, cime ja moram da se bavim ej

Gospodin Savic je bio 3x bolji kosarkas od mene, ali sam ja bolji trener i svko treba da radi svoj poso 

 

Pogledao sam Dimitrijevića u oči i pitao šta si ti uzeo u karijeri, a šta sam ja.

Link to comment
4 minutes ago, Ratamahatta said:

Mi smo u srednjoj imali fazon da ako profesor zakasni 15 minuta na cas, svi tutanj i nema neopravdanih

Jednom su profesoru fizike obili vikendicu i ukrali neke pilice pa nismo imali kontrolni, je l' to znaci da je Keba uzo jos jedan trofej? 

20240605_232845.thumb.jpg.e43e0d451841d16b3400596c183ec9de.jpg

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

sta je robija rekao na konferenciji? koga smo veceras tukli i da li treba da se pogleda tabela evrolige?

  • Wub 2
Link to comment

Evo sta kaze pravilnik kls-a

 

Quote

У ПЛЕЈ ОФУ екипа која изгуби утакмицу без борбе губи читаву серију ако се серија игра
на две добијене утакмице

 

 

Quote

Екипа која напусти терен па се у року који је одредио први судија врати, казниће се са
5000 бодова а тренер и службени представник клуба са по две утакмице забране
вршења дужности. У поновљеним случајевима казна се удвостручава

 

 

Quote

Ако клуб у току такмичења одбије да игра или да настави да игра утакмица се региструје
резултатом 20:0, а клуб који је одговоран за прекршај добија 0 бодова икажњава се са
5000 бодова а тренер и службени представник клуба казниће се са по четири утакмице
забране вршења дужности.

 

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Sto bi se reklo 8-0 Bez gledanja u na tabelu eurolige :violina:

Edited by Блок_64
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Otresli smo lagano komšije ove sezone ,Sfero bas ponižavao Obradovića . Radonja ga isto školovao samo nesrećni Ivanovic nije ispeo protiv Obradovića .

Sad poslastica za nas cigane ,neka prelazni rok počne ,ove titule su već dosadile svake sezone 😂

  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, napadaj said:

Nama je službeni predstavnik verovatno Marija Panić ili tako neko

 

Ne znam ko je ima na sajtu verovatno,ali sluzbeni predstavnik obicno sedi na klupi,gde su i igraci pomocni treneri....

Edited by Блок_64
Link to comment
Posted (edited)

Sta se desava? Na strimu mi poceo derbi sjevera Evrope Danska - Svedska, 10 minut, a vec 1:1. 
Pa ne znam da li da cekam do poluvremena ili da idem da spavam...

Evo zamalo Danci da dodju do drugog gola.

Edited by VuleJ
Sansa za Dance
Link to comment
4 minutes ago, Ratamahatta said:

Sta kad skupis 5000 bodova, dobijes tiganj? 

 

 

1 bod jedan euro

Link to comment
Just now, VuleJ said:

Sta se desava? Na strimu mi poceo derbi sjevera Evrope Danska - Svedska, 10 minut, a vec 1:1. 
Pa ne znam da li da cekam do poluvremena ili da idem da spavam...

 

 

To se igralo juče :D

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...