Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Kakav cirkus. Ovo je prosto sprovodjenje odluke donete iza zatvorenih vrata. 
Nema ovde sporta. Zalim igrace koji moraju da budu ucesnici ovoga.

  • +1 7
  • -1 2
Link to comment
Posted (edited)

Ja žalim samo igrače Zvezde što moraju da budu deo ovog svinjca koji su grobari napravili.

Edited by booyaka
  • +1 8
Link to comment

A meni je zao svima koji vole da gledaju kosarku i uzivaju da je igraju. Ovo je velika sramota, a steta je sto ovakve stvari nisu presecene pre mnogo godina.

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Nisam bas ispratio ovaj kls cirkus ,rutinski osvojili i to je to ,idemo dalje .

  • +1 4
Link to comment

Javite Žocu da sam pre mesec dana video Balšu Koprivicu u Festu na svirci i posle u Zapa Baru na afteru do 5 ujutro. Da se ne pita zašto 8:0.

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
Posted (edited)

Crtam Kaboklou akciju 5 na 0 on ne moze da ponovi 

Zovu me iz Konstantinopolja da mi jave da Naneli nije teo da doda Madaru letos na pripremama pa je ovaj zato otiso

Umesto da uzmemo brejk u svom gradu i svojoj zemlji i imamo 3 prilike u 2 takmicenja da ubacujemo upaljace u teren i jebemo tudje zene kad nam vec ni nase ne daju, oni nece da razgovaraju izmedju sebe

Kaminski ljut nece da brani pik jer mu Panter nije dodo kad je imo mismec s Jagom na postu, cime ja moram da se bavim ej

Gospodin Savic je bio 3x bolji kosarkas od mene, ali sam ja bolji trener i svako treba da radi svoj poso 

Supruga podkapitena mi kroji tim, ja ovakvu torturu nikad i nigde nisam doziveo

Pogledajte tabelu Evrolige i sve vam je jasno. Da nismo izgubili 15 razlike od Gilespija igrali bismo plejin, to svi znaju i vide

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment

nemojte ostavljati postove koje bi neko mogao da reportuje i koji me dovode u situaciju da razmisljam o tome sta cu da brisem itd.

  • Haha 4
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...