Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, kralj said:

Jel su ovo počeli da izbacuju, il se pojavio Bolomboj u sali?


navodno se nastavlja sutra

 

Link to comment
8 minutes ago, garmonbozia said:

 

lepo je pričati o bajkama kad je jedina realnost da se prekida isključivo za vređanje čovića (možda i vučića)

 

Svako normalan bi voleo da to bude tako, a situacija govori drugačije, da je čisto licemerje. I onda bolje da se ne prekida ni za kakvo vređanje ili za svako. Kada se selektivno primenjuje, ništa dobro ne može da izađe iz toga.

 

Realnost je da je sve moguće ako se to želi. 

 

Ja sam prestao da idem na Marakanu one godine kada su maloumnici u sred zime gađali Partizanove navijače na poluvremenu pa ovi nisu mogli da odu u svlačionicu. Zašto? Jer NISAM DEO onih koji to rade i NE ŽELIM DA IMAM IŠTA SA NJIMA. Nakon toga moja noga kročila nije na stidion, kao što se ni ja više neću nikada pojaviti u hali dok je dr robotike predsednik kluba.

 

Takođe, postoje različite gradacije uvreda (neka neki akvokat pojasni, bilo bi lepo). Nije isti stepen, odnosno težina, svake uvrede. Psovanje žena i dece igračima/licima vezanim za klub je sasvim sigurno najteži oblik vređanja koji postoji. Ovo ne kažem zato što podržavam nešto drugo (tkz uobičajene navijačke uvrede i prepucavanja), već zbog činjenice da je to decenijama (na žalost) deo navijačkog folklora. Žene i deca su spuštanje na još niži nivo.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Pre dve godine kad su finalu ABA praznili Pionir tad je moglo da se igra i jos su kukali da je praznjenje pomoglo nama a sada necemo bez nasih navijaca.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
15 minutes ago, Milosh76 said:

Sutra sa ili bez retarda na tribinama?

 

Pitam zbog parkinga

bem li ga, mozda te neki sacekaju sa stanglama isprrd arene... u izvini zajebo sam se, tek sad vidim sliku pored imena.

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
Posted (edited)

Nije dugo bilo 5 na 3, al' je mali Rebojica punio to vece

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Igra li se

Ako se ne pojave crno beli Zvezda pobeđuje službenim rezultatom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...