Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:


Koji pavijani? 

Jedini pavijan je ovaj nasmijeseni kompleksas, sta ce jadan, u pozadini svega je duboka patnja, vjerovarno i zivotna. Sad mi je i simpatican, zalobitan sam ja prema takvim mentolima.

  • Haha 1
Link to comment

Nisam mogao da gledam, je li naša reakcija bila pretjerana?

Mediji javljaju da smo napustili nakon što je na parket ubačeno " nekoliko predmeta"? 

 

E sada ja jesam generalno za strogu disciplinu po ovakvim pitanjima,  mada nije da je "nekoliko predmeta" nešto baš neuobičajeno ili skandalozno za ovakve utakmice ..

Link to comment
Posted (edited)

Izdrzi Vesna. Ono sto je u NBA dobro , oni tamo odmah odstranjaju navijavce koji prave probleme. Kod nas se dopusta svasta debilima na obe strane.

Edited by Micko8
Link to comment
2 minutes ago, Papovac said:

potpuno isto kao i gubitak nisa. sve mora da je 100 procentno.

 

Postrojio ova dva brava + Savica, dao im 20 miliona, samo da uzmu titulu, a ovi izgubili i zavičaj.

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment

Jbte koji kompleksaši, ne mogu da podnesu da su lošiji u svim segmentima. Džabe veći budžet kad ne znaš da sastaviš tim, dovedeš trenera kojeg je pojela sujeta i ne može sportski i gospodski da podnese kada ga neko ponizi kako nikad niko nije.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ne samo za vređanje. I za ubacivanje bilo čega u teren. Ako se vidi ko je ubacio, marš napolje. Ako se nastavi, taj deo tribine. Ako se opet ponovi, čitava hala. 

Jedna sezona striktne primene pravila, pa bi se prevapitali degenerici.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Ne samo za vređanje. I za ubacivanje bilo čega u teren. Ako se vidi ko je ubacio, marš napolje. Ako se nastavi, taj deo tribine. Ako se opet ponovi, čitava hala. 

Jedna sezona striktne primene pravila, pa bi se prevapitali degenerici.

 

lepo je pričati o bajkama kad je jedina realnost da se prekida isključivo za vređanje čovića (možda i vučića)

 

Svako normalan bi voleo da to bude tako, a situacija govori drugačije, da je čisto licemerje. I onda bolje da se ne prekida ni za kakvo vređanje ili za svako. Kada se selektivno primenjuje, ništa dobro ne može da izađe iz toga.

  • -1 2
Link to comment
Just now, booyaka said:

Da se zavede utakmica službenim rezultatom 0:20 za Zvezdu.

znam da ste navikli na prepravljanje zapisnika kao pre neki dan na nbgd, ali preteruješ sa ovim. Minimum 40:0.

  • -1 1
  • Tužno 3
Link to comment

Sve na stranu, ali šta moraš da imaš u glavi kad posle 7:0 u sezoni seješ teoriju kako je Čović “dirigovao” ovaj prekid :isuse:

 

Jasno je da im je pišanje po najtrofejnijem udarilo u glavu, al da baš ovako ne znaju gde udaraju, to se nisam

nadao. 

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
Posted (edited)

Mislim da spominanje jebanja nije u redu, kada se grupno skandira, te se cuje u prenosu utskmics. Kosarku gledaju i mala deca sto u areni sto pored tv ekrana. Mislim da bi bilo pravilno da se cisti dvorana od takvih grupacija. Moze protiv rezima da se skandira i bez jebavanja:)

Edited by Micko8
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Sve na stranu, ali šta moraš da imaš u glavi kad posle 7:0 u sezoni seješ teoriju kako je Čović “dirigovao” ovaj prekid :isuse:

Ma nije dirigovao, iskoristio priliku samo. 

  • Haha 2
  • -1 2
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

znam da ste navikli na prepravljanje zapisnika kao pre neki dan na nbgd, ali preteruješ sa ovim. Minimum 40:0.

Rekao sam da će grobari da traže ponovno prebrojavanje.

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Micko8 said:

Mislim da spominanje jebanja nije u redu, kada se grupno skandira, te se cuje u prenosu. Kosarku gledaju i mala deca sto u areni sto pored tv ekrana. Mislim da bi bilo pravilno da se cisti dvorana od takvih grupacija. Moze protiv rezima da se skandira i bez jebavanja:)

Ne skandira to protiv režima nego protiv svih navijača Zvezde do kojih mogu mukice da dobace.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...