Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

DJakovljevic iz prve ruke ima dojavu i objasnjava. Gospode boze…

Kakva farsa

Sta prica ovaj covek 😂

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Odjebati "kosarkasku publiku" nek se kompleksasi igraju samim sa sobom, to jedino i znaju. Jebes ovu smrdljivu ligu. 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Ratamahatta said:

Nemojte tako, ajde da pricamo o kosarci 

Kome je sada do košarke ???

  • Haha 3
Link to comment
Posted (edited)

Ja stalno govorim i uvek sam govorio i uvek cu govoriti da dolaze studenti cak iz Enkoridza i Vladivostoka da osete evropski brend i dogadjaj kao sto je ovaj, to je za evropsku kosarku neprocenjivo

Edited by Ratamahatta
  • Hvala 2
Link to comment

Jakovljevic mora da je pijan ozbiljno. Jako mu je stalo da kaze da ima informacije. Jedno osmi put veli kako ima informacije. Kompletna budala

Link to comment

Btw, ja bih bio najsretniji na svetu da se hala isprazni onog sekunda kada krene vređanje bilo koje vrste, nevezano ko igra, ili deo hale koja to radi, ako ne učestvuje većina.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Mogli smo i mi pevati Covic Vesna hala nam je tesna, ali jedno brdo dva univerzuma 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, MeanM@ said:

Jakovljevic mora da je pijan ozbiljno. Jako mu je stalo da kaze da ima informacije. Jedno osmi put veli kako ima informacije. Kompletna budala

nije pijan, to je stvarnost.

Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, MeanM@ said:

Jakovljevic mora da je pijan ozbiljno. Jako mu je stalo da kaze da ima informacije. Jedno osmi put veli kako ima informacije. Kompletna budala

ne deluje bas tako.

bar 10 puta je ponovio da ne sme da se vredja drzava tj  vucic.

 

Edited by bradilko
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Papovac said:

nije pijan, to je stvarnost.

A mozda i to. Svakako mi zvuci poprilicno neartikulisano. Ne verujem da moze ikome sa iole mozga da proda bilo kakvu pricu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...