Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, assignment said:

I to na dve godine, bas fino!

Potpisao je i Hanga ugovor na dve godine pa po svemu sudeći ide nakon ove sezone.

Link to comment

Takođe, ova glasina da će Hanga u Huventud me veseli, najbolje rešenje i za nas i za njega, ako se ispostavi da je tačno.

 

On je u padu, upitnog zdravtvenog stanja, kod nas je imao preveliku ulogu koju nije mogao da iznese na pravi način. Na njegovoj poziciji treba neko mlađi, zdraviji i makar istih kvaliteta, ako ne i bolji.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Wilde said:

Dobro je da konačno napravimo malo kontinuiteta umesto da svake godine odlazi dve trećine rostera. Ako su ambicije da jurimo top 8, treba nam igrač tog nivoa za rotaciju, uz dovođenje još jedne ozbiljne trojke. Ako ćemo da branimo 16. mesto, onda će biti starter.

 

U oba slučaja nije upitan Rokas, upitan je klub i njegove ambicije.

 

Vidim da svi pozdravljate, pa dalje da ne mračim, ali ako je Rokas produžen da bi bio zamena za Kalinu, onda treba da na svim pozicijama naprave konkurenciju na tom nivou i da se napadne F4. Daleko od toga da podržavam, ali bi tako fokusiran target bio bar nekakav korak napred u odnosu na ova bauljanja.

Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

zna i da nabode

 

Ćevape kad je 3.poluvreme? :Jova:

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Potpisao je i Hanga ugovor na dve godine pa po svemu sudeći ide nakon ove sezone.

 

Zadnja izjava Hange koju je da ostaje, sem ako se u medjuvremenu zbog povrede nesto nije promenilo... Ako ne ostaje to bi pre znacilo kraj karijere....

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Vidim da svi pozdravljate, pa dalje da ne mračim, ali ako je Rokas produžen da bi bio zamena za Kalinu, onda treba da na svim pozicijama naprave konkurenciju na tom nivou i da se napadne F4. Daleko od toga da podržavam, ali bi tako fokusiran target bio bar nekakav korak napred u odnosu na ova bauljanja.

 

ne mozes to da gledas kao "rokas zamena za kalinarija", posto nismo u nba gde starter obicno igra izmedju 30 i 35mins

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, assignment said:

 

Zadnja izjava Hange koju je da ostaje, sem ako se u medjuvremenu zbog povrede nesto nije promenilo... Ako ne ostaje to bi pre znacilo kraj karijere....

 

Korekcija u vezi Hange, on u stvari nema ugovor na 2 godine, nego 1+1

 

"Ponosan sam što sam letos potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom, klubom sa dugom istorijom u kojem sam nekoliko puta nedeljno bio u prilici da igram pred 20.000 do 22.000 ljudi. Potpisao sam ugovor na 1+1 godinu, ali ništa nije sigurno. Da je samo na meni, ostao bih. Moja budućnost mnogo zavisi od toga šta će mi klub saopštiti, da li moja povreda utiče na njihovu odluku ili ne", rekao je skoro Hanga u razgovoru za mađarski "M1", dok čeka da se oporavi od dvostrukog preloma ruke nakon čega će sesti za sto iz ljudima iz Zvezde i saznati svoju sudbinu.

Link to comment
Posted (edited)

Znaci Topic je pokidao ligamente. Menadzer kaze delimicno.

Edited by Micko8
Link to comment

Poslednja povreda, sada je samo obelodanjeno koji je stepen povrede pred draft.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Hangu ne bih zadržavao sledeće sezone. Vredeo nam je zlata ove sezone kad su drugi bili povređeni, može da brani 3 spoljne pozicije, ali doći će još jedan ili dva igrača na 1 i 2, uz mogući povratak Dobrića, Hanga mi je tu višak.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...