Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
2 hours ago, uini said:

ako igra, znači da je okej. ako je okej, pomoći će sigurno, taman da još neko ume da spusti loptu na parket i prenese je preko pola

 

Kad god je igrao pod prisilom makar mu bila iskrivljena vlas na glavi to nije ličilo ni na šta. A ovde se treba muški pošibati. Znači gecrk.

 

PS

 

Ladno ga nema na Mocartu u poenima igrača.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Svi koji si su dobro pokazali protiv Partizana tokom sezone (na jednoj ili drugoj strani terena) ostaju, cilj je uvek samo jedan u sezoni. Sledeći je DeDa (ako nema još ugovor za sledeću sezonu). Sfero desetogodišnji ugovor.

 

Rokas konkretno meni sasvim ok opcija, samo da se šut kud i kamo vrati na fabrička podešavanja i bombona.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, ducca said:

Svi koji si su dobro pokazali protiv Partizana tokom sezone (na jednoj ili drugoj strani terena) ostaju, cilj je uvek samo jedan u sezoni. Sledeći je DeDa (ako nema još ugovor za sledeću sezonu). Sfero desetogodišnji ugovor.

 

Rokas konkretno meni sasvim ok opcija, samo da se šut kud i kamo vrati na fabrička podešavanja i bombona.

Lepo mu je Zvezdi i igra za ekipu, ne propušta utakmice, ima respektabilnu telesinu, može dobro da čuva dve, možda i tri pozicije, dobar u tranziciji u oba pravca, dobar u skoku, izgleda da ne traži neke fantazilione, kad god uđe u igru to je na maksimumu…kad mu ulazi njegov brz šut onda je to sami vrh, ali i ovako nekonstantan je igrač kakvog mi teško možemo da nađemo. Za “realnu šansu da napadnemo plejof Evrolige” mora još jedna ozbiljna trojka.

  • +1 9
Link to comment

Sve je to u redu, ali je mediokritet, garant 'politikin zabavnik' borbe za 7-77. mesto i još jednog ulupavanja 20 miliona narodne love. Biće to po svemu još jedna sezona SNS igrokaza u vidu nadgornjavanja sa Partizanom, bez ikakvog benefita za reprezentaciju.

 

Inače, Ćoki je u pravu u vezi svega što je rekao u najavi, ali nije baš morao da se baca u blato sa Želimirom kad mu je već lafčina Sfero onako gospodski šuknuo sa obale.

Link to comment

ma daj @kralj, mediokritet, mi inace treba da produzavamo ugovor samo vrhunskim igracima, koje btw nemamo a da su u prajmu.

 

bolomboy i rokas su bas dva zicera da se napravi kontinuitet, to je mnogo vazno i kod boljeg dela rostera i kod trenera

 

cepa decko difens a ume da igra napad, takvi nam trebaju, zato su joel i rokas prvi potpisani.

  • +1 6
Link to comment

Slažem se u tom smislu, ali to je kontinuitet u borbi za plejof sa gomilom stranaca čiji je kvalitet takav-kakav je. Gotivim ja Rokasa, ali ne gotivim koncept.

Link to comment

Tu je i Jago koji je pokidao sezonu. Potpuno nepravedno se potcenjuje, a dečko je bombona.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Dobro je da konačno napravimo malo kontinuiteta umesto da svake godine odlazi dve trećine rostera. Ako su ambicije da jurimo top 8, treba nam igrač tog nivoa za rotaciju, uz dovođenje još jedne ozbiljne trojke. Ako ćemo da branimo 16. mesto, onda će biti starter.

 

U oba slučaja nije upitan Rokas, upitan je klub i njegove ambicije.

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, Heaviside said:

Lepo mu je Zvezdi i igra za ekipu, ne propušta utakmice, ima respektabilnu telesinu, može dobro da čuva dve, možda i tri pozicije, dobar u tranziciji u oba pravca, dobar u skoku, izgleda da ne traži neke fantazilione, kad god uđe u igru to je na maksimumu…kad mu ulazi njegov brz šut onda je to sami vrh, ali i ovako nekonstantan je igrač kakvog mi teško možemo da nađemo. Za “realnu šansu da napadnemo plejof Evrolige” mora još jedna ozbiljna trojka.

 

Ozbiljna trojka, koja može i na 4, pa da igraju Roki i taj u paru. Eto recimo Kalina mi pada na pamet, ako uspe da se dogovori sa navijačima.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam prezadovoljan, Bolomboj i on su bili oslonci tima.

 

Volim igrače koji se ne štede i koji igraju srcem. Uz to zna i da nabode. Pun pogodak.

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...