Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

ako igra, znači da je okej. ako je okej, pomoći će sigurno, taman da još neko ume da spusti loptu na parket i prenese je preko pola

  • +1 2
Link to comment

Teo, Nedara i Lazic po 25 minuta da pokriju keca i dvojku? postoji li big ball? Davidovac, Rokas, Lazarevic, Ilic, Mitrovic

Link to comment
59 minutes ago, uini said:

 

ne govore je okej, ne saradjuju na terenu je debilno

 

:D

 

Šta ti je mitologija, ljudi više gledali konferenciju nego utakmice. (Ima na netu cela, loš je snimak al može da se pogleda).

 

Najbolje da nisu saradjivali, igra nam se svodila na tu saradnju. U celom toku prvog poluvremena smo vodili 10ak razlike protiv Francuza i obojica su imali po desetak poena, na silne međusobne asistencije. Čak se sećam da su se i bodrili na bacanjima.

 

Zapravo smo prednost i izgubili kad su jedan, pa drugi bili van terena, zajedno su imali sigurno pozitivan +/- , a igrali Avdalović i Šćepanović. I Bodirogina povreda nas je poremetila, a Gurović vola nije mogao da ubode.

 

Čak ne mogu da kažem da je i Željko loše vodio, atletičniji su bili, skakali ko nezdravi u napadu, a skupljali u odbrani, dok nas nije išao šut. To da je ta ekipa bila bolja od francuza 30 razlike je budalaština.

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Teo, Nedara i Lazic po 25 minuta da pokriju keca i dvojku? postoji li big ball? Davidovac, Rokas, Lazarevic, Ilic, Mitrovic

 

tako nekako

 

pg teo-nedović

sg nedović-teo-lazić

sf giedraitis - lazić

pf davidovac - thompkins

c mitrović - ilić

 

u suštini nije drama u smislu minuta, ukoliko ilić može 10ak da izvede bez da napravi neke štete

Link to comment
Posted (edited)

Davidovac - Teo

Nedović - Davidovac

Gidra - Lazić - Davidovac

Davidovac - Gidra - Trej

Mitrović - Davidovac - Dalibor

 

 

Edited by levi
  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 3
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Priznaj da si ovo reda radi stavio :fantom:

Jinxuje Laki za sve pare.

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

Davidovac - Teo

Nedović - Davidovac

Gidra - Lazić - Davidovac

Davidovac - Gidra - Trej

Mitrović - Davidovac - Dalibor

 

 

ne može da startuje na dve pozicije, moraće thompkins onda 

Link to comment
2 hours ago, uini said:

džaba ja pišem šta je osnovni problem bio, kad splavarenje bolje paše.

a evo, nikola jokić još ne može da pređe preko te konferencije iz 2005e, zato se teško odluči da igra, tek kada mu ne izlazi na related na YT

 

 

Bilo bi OK to što pišeš da je to Obradoviću bilo prvo pucanje. On je pukao na svoje 3 poslednje reprezentativne akcije. 2000, 2004, 2005.

Link to comment

Ala ste navalili na Robiju ko baba na njegov auto. Imate drugu temu o njemu.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, uini said:

..a i kari pesic ga je odjebao posred polufinala svetskog prvenstva

 

daklem, naravno da je trener odgovoran kada veruje budali, greg popovic je bas u bgdu na trenerskoj klinici pre 10ak godina pricao [parafraziram malo], "taj igrac, za koga verujes da ce proraditi, poceti da donosi dobre odluke i slicno, taj ce ti uruciti otkaz"

 

uglavnom & da zavrsim pricu na temu sa moje strane - meni je to bilo vazno, jer sam do tada verovao da nase zvezde koje dodju u repku, ostave sve govnarije po strani dok traje turnir i pruze ono najbolje sto mogu

 

tako je uglavnom i bilo kod ranijih generacija a onda je neka ekipa mladih zvezda (radman, rakoch, jaric, milicic..) resila da su veci od toga

 

a hajlajt te konferencije je kada je zeljko rekao [njima pa na konferenciji], da nikada nista nece osvojiti u katlrijeri a da ce on osvajati jos puno & bio je u pravu. jaric osvojio mozda neki kup ili prvenstvo italije, rakoch slicno i toeto.

 

 

sticajem okolnosti, ja sam na tim pripremama bio uz reprezentaciju.

odgledao sam 10-ak treninga, i zatvorenih utakmica, u raznim halama... i sve je funkcionisalo kao sat. ne da nije bilo nikakve frke, dreke, nego su svi razvaljivali. secam se da sam drugarima pricao kako cemo brutalno pregaziti sve sa 20 razlike, kao onomad na EP u ZG&Rimu. Radmanovica je, na treninzima, Zeljko koristio kao neku laznu peticu i ta petorka je raz-bi-ja-la. A mi smo se svi cudili u fazonu "sta je sad ovo?".

 

eh sad, moram priznati - medju igracima nije vladala neka preterano prijateljska atmosfera. vise je licilo na skup okorelih profesionalaca, koji su tu radi otaljavanja posla. nismo tome ni pridavali neki znacaj, cinilo nam se normalnim. 

  • +1 2
Link to comment

Kakav god da je bio odnos među igračima to se nije reflektovalo na teren što je Robija pokušao da podmetne.

Link to comment
Posted (edited)

Bice jos izgovora, polako. Kad mu Keba uvali onaj broj izmedju 7 i 9 sto se ne govori 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...