Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, uini said:

@kralj, ma nije glavni problem bio to sto je u grckoj na pripremama tri igraca glavilo do 5 ujutru, vec one necuvene stvari, da igrac x nece igracu y da doda loptu ili da igrac z nece da trci u odbranu jer igrac k nije ispostovao njegovu poziciju za sut

 

i to sve u odlucujucoj tekmi protiv francuske, posred novog sada

to su igraci koje sam nabrojao, nikakvi likovi koji su osvajali titule sa repkom i klubovima.

Ali nije o sukobu Jaric - Rakoc on saznao na tekmi sa Francuzima. Bas na konferenciji je pricao o tome da je pokusavao da ih izmiri od prvog dana, da je stalno morao da misli o tome kakvu ce petorku da napravi (jer ko s kim prica i slicno). I to svakako nije normalno, ali ako si prihvatio tu situaciji i resio da guras tako, bedno je da to izvuces kao alibi posle poraza.

 

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

džaba ja pišem šta je osnovni problem bio, kad splavarenje bolje paše.

a evo, nikola jokić još ne može da pređe preko te konferencije iz 2005e, zato se teško odluči da igra, tek kada mu ne izlazi na related na YT

 

 

 

dzaba trosis tastaturu, ekipa je zauzela rovove i nista ih ne moze pomeriti.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, genaro said:

Ali nije o sukobu Jaric - Rakoc on saznao na tekmi sa Francuzima. Bas na konferenciji je pricao o tome da je pokusavao da ih izmiri od prvog dana, da je stalno morao da misli o tome kakvu ce petorku da napravi (jer ko s kim prica i slicno). I to svakako nije normalno, ali ako si prihvatio tu situaciji i resio da guras tako, bedno je da to izvuces kao alibi posle poraza.

 

jebiga, kada nije imao prilike da čuje old grega na klinici, cca 5 godina kasnije

 

za mene lično je to odlično, pošto nisam ni sanjao da su te wannabe zvezdice takva govna. nakon toga mi je puno toga bilo jasnije na konto njihovih karijera i performansa

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
16 minutes ago, uini said:

džaba ja pišem šta je osnovni problem bio, kad splavarenje bolje paše.

a evo, nikola jokić još ne može da pređe preko te konferencije iz 2005e, zato se teško odluči da igra, tek kada mu ne izlazi na related na YT

 

 

Poučen je iskustvom starijih kolega.

Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

jebiga, kada nije imao prilike da čuje old grega na klinici, cca 5 godina kasnije

 

za mene lično je to odlično, pošto nisam ni sanjao da su te wannabe zvezdice takva govna. nakon toga mi je puno toga bilo jasnije na konto njihovih karijera i performansa

sve to stoji da su wannabe zvzezdice govna i da su zasluzile pedalu ranije zbog takvog ponasanja. Ali kad se to od donosioca odluke nije desilo, jbg, po meni je bedno da to potegne kao argument na konferenciji posle poraza.

 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
9 minutes ago, nenad said:

 

dzaba trosis tastaturu, ekipa je zauzela rovove i nista ih ne moze pomeriti.

neka si mi/nam rekao

Link to comment
6 minutes ago, genaro said:

neka si mi/nam rekao

 

nisam ti/vam rekao nista, nego viniju.

 

covek je toliko ocigledno u pravu da bilo kakvo objasnjavanje nema nikakvog smisla.

  • +1 2
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment
11 minutes ago, uini said:

 

jebiga, kada nije imao prilike da čuje old grega na klinici, cca 5 godina kasnije

 

za mene lično je to odlično, pošto nisam ni sanjao da su te wannabe zvezdice takva govna. nakon toga mi je puno toga bilo jasnije na konto njihovih karijera i performansa

 

Jaric i Rakocevic su pre tog prvenstva igrali 3x zajedno za reprezentaciju i uzeli 3 zlata. 

 

Karikaturalno je da njemu Žoc spočitava trofeje, jer je ovaj do 24. osvojio u Evropi sve što se može, plus EP i SP. i posle otišao i imao respektabilnu NBA karijeru. 

 

Mene zabole za konferenciju, Žoc kao Žoc, ali on je tom konferencijom prvo ogadio selektorsku poziciju sve dok se Duda against all odds nije odvažio da mu to bude labudova pesma i što se ta nenormalno talentovana generacija (Peja, Jarić, Rakočević, Miloje, Gurović, Vujanić, Krle, da izostavim dileje poput Radmana i Darkeema), više nije ni okupila.

 

I generalno nije ostao kamen na kamenu.

A onda je došao majstor i lagano ishendlovao to što se opet potapaju splavovi, što ga Teo napušava pred svima, što mu dva glavna igrača ne govore i ine tradicionalne vrednosti timskog sporta.

 

 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

dva glavna igrača ne govore je tradicija naših trofejnih generacija u većini sportova pa nikome to nije smetalo, ni Željku nije smetalo 1992

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, levi said:

dva glavna igrača ne govore je tradicija naših trofejnih generacija u većini sportova pa nikome to nije smetalo, ni Željku nije smetalo 1992

 

ne govore je okej, ne saradjuju na terenu je debilno

  • +1 1
Link to comment

Nedović izgleda ipak igra...u stanju u kakvom jeste, uopšte nisam siguran da je to bilo kakav dobitak za nas.

  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, levi said:

dva glavna igrača ne govore je tradicija naših trofejnih generacija u većini sportova pa nikome to nije smetalo, ni Željku nije smetalo 1992

Ko sada sa kim ne prica? 

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Nedović izgleda ipak igra...u stanju u kakvom jeste, uopšte nisam siguran da je to bilo kakav dobitak za nas.

Priznaj da si ovo reda radi stavio :fantom:

  • Haha 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...