Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Setiti se sramotne KZŠ 2005 nakon bruke na EP...

 

Ništa se promenilo nije.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

to je bila ispravna odluka, sto kazu drevni ameri, umrecu na tom ostrvu a tu je zapravo i preuzeo odgovornost na sebe i recima i delom.

Edited by uini
Link to comment

Delom u smislu da je podneo ostavku?

 

Rečima je okrivio igrače koji su sa zlatom oko vrata 2 godine ranije zahvaljivali beogradskim splavovima za pripreme da su jednom izašli mesec dana pre debakla do 5 ujutru. Do 5 ujutru u njegovoj sali.

 

Pritom opet izuzeo ove najstarije koji su ispostaviće se, najviše i divljali.

  • +1 2
Link to comment

ima ta konfa na infernetu. dovoljno puta je rekao da je on krivac sto nije presekao ranije a i ko bi drugi bio

to sto se nekom ne svidja njegov rant ka debilima od igraca je okej, meni je to bilo vazno tada a mislim da je ispalo vazno i za repku

 

 

  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, uini said:

ima ta konfa na infernetu. dovoljno puta je rekao da je on krivac sto nije presekao ranije a i ko bi drugi bio

to sto se nekom ne svidja njegov rant ka debilima od igraca je okej, meni je to bilo vazno tada a mislim da je ispalo vazno i za repku

 

 

Ta konferencija je u rangu "ja sam kriv sto sam davao"

Bukvalno preslikana prica kao posle ovih loto devojka poraza - ja sam kriv, ali to nisu ljudi, akciju 5/0 ne mogu da zapamte, ja kad se osvrnem to je ime i prezime, sta oni imaju i slicno,....

 

Da se tako popisas posle poraza, a ne u junu kad su pravili ta sranja je malo reci degutantno. Plus onda na prosloj konferenciji posle 6 poraza kaze da uvek brani svoje igrace.

 

 

 

 

  • +1 4
  • Hvala 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

nema nikakve veze ta konferencija sa ovom, osim kada zvezdasi zele da dokazu nesto

 

niko ne kaze da je bilo fino & lepo, vec da je preuzeo odgovornost

 

ne znam stvarno sta je poenta, kada ga niko ne opravdava za ove konferencije gde su mu sudije & lige krive

  • +1 2
Link to comment

..a ovo oko 5/0 akcije koju ne moze da zapamti radmanovic, je takodje iskusio i phil jackson, pa ga je zbog toga i jos par drugih stvari, odjebao iz fransize koja je polagala solidne nade u njega

Link to comment

..a i kari pesic ga je odjebao posred polufinala svetskog prvenstva

 

daklem, naravno da je trener odgovoran kada veruje budali, greg popovic je bas u bgdu na trenerskoj klinici pre 10ak godina pricao [parafraziram malo], "taj igrac, za koga verujes da ce proraditi, poceti da donosi dobre odluke i slicno, taj ce ti uruciti otkaz"

 

uglavnom & da zavrsim pricu na temu sa moje strane - meni je to bilo vazno, jer sam do tada verovao da nase zvezde koje dodju u repku, ostave sve govnarije po strani dok traje turnir i pruze ono najbolje sto mogu

 

tako je uglavnom i bilo kod ranijih generacija a onda je neka ekipa mladih zvezda (radman, rakoch, jaric, milicic..) resila da su veci od toga

 

a hajlajt te konferencije je kada je zeljko rekao [njima pa na konferenciji], da nikada nista nece osvojiti u katlrijeri a da ce on osvajati jos puno & bio je u pravu. jaric osvojio mozda neki kup ili prvenstvo italije, rakoch slicno i toeto.

  • +1 1
Link to comment

Poenta je da je preuzeo odgovornost kao sto i cestita zvezdi na pobedi, ali sudije, znamo sve sta se ovde ocekuje i slicno.

 

Onakvo poseravanje po igracima koje sam izaberes, cutis dok se to desava, pa zavisno od rezultata biras da li ces ih zalivati sampanjcem ili govnima je sve samo ne preuzimanje odgovornosti.

 

 

  • +1 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
42 minutes ago, uini said:

ima ta konfa na infernetu. dovoljno puta je rekao da je on krivac sto nije presekao ranije a i ko bi drugi bio

to sto se nekom ne svidja njegov rant ka debilima od igraca je okej, meni je to bilo vazno tada a mislim da je ispalo vazno i za repku

 

 

 

Alibi krivac, možda je trebalo da preseče, ali kako bi onda izašao pred novinare, etc. 

Ti debili od igrača su jedna trofejna generacija, koja je 2 godine ranije imala najveci uspeh u istoriji našeg timskog sporta i pojedinačno igrači sa vanserijskim karijerama. Naravno da je mogao da preseče, ali to je bila tradicija koju su svi treneri tolerisali, pa i iz vremena kad je on igrao u toj istoj reprezentaciji, a Divac, PSD i Ćelavi bežali sa priprema i putovali celu noć za Beograd da se vide sa ribama. 

 

A ako se ne varam i tad nije propustio da zakuka na sudije.

 

Mada nas troluje uini 78% su šanse.

 

 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

@kralj, ma nije glavni problem bio to sto je u grckoj na pripremama tri igraca glavilo do 5 ujutru, vec one necuvene stvari, da igrac x nece igracu y da doda loptu ili da igrac z nece da trci u odbranu jer igrac k nije ispostovao njegovu poziciju za sut

 

i to sve u odlucujucoj tekmi protiv francuske, posred novog sada

to su igraci koje sam nabrojao, nikakvi likovi koji su osvajali titule sa repkom i klubovima.

Link to comment

tad je bio kriv i naziv drzave pa igraci nisu mogli da sastave ruke i viknu SRBIJAICRNAGORA

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, uini said:

ima ta konfa na infernetu. dovoljno puta je rekao da je on krivac sto nije presekao ranije a i ko bi drugi bio

to sto se nekom ne svidja njegov rant ka debilima od igraca je okej, meni je to bilo vazno tada a mislim da je ispalo vazno i za repku

 

 

Ispalo je važno igračima, još ih je teže nakon toga nagovoriti da igraju za reprezentaciju.

Samo im fali pored toga što igraju u off-season, rizikuju povredu da ih neko tamo proziva i pljuje. A splavarenja i bahanalija je bilo i kada su se osvajale medalje.

Robija mali čovek.

  • +1 2
Link to comment

džaba ja pišem šta je osnovni problem bio, kad splavarenje bolje paše.

a evo, nikola jokić još ne može da pređe preko te konferencije iz 2005e, zato se teško odluči da igra, tek kada mu ne izlazi na related na YT

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...