Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

On je dvojka i u Olimpijakosu je igrao beka praktično uvek u petorci sa NWG-em ili Vokapom.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Kenan, sa 183 ne može da bude ništa drugo nego plej.

Jbt pa mi pravimo kasting za LOTR, Jago i Kenan glume Frodoa i Sema, Teo Gandalf, Nedovic recimo neprecizni Legolas, ko li ce biti Golum? :think:

Link to comment
5 minutes ago, VuleJ said:

Jbt pa mi pravimo kasting za LOTR, Jago i Kenan glume Frodoa i Sema, Teo Gandalf, Nedovic recimo neprecizni Legolas, ko li ce biti Golum? :think:

Neša Ilić

  • Haha 7
Link to comment
2 hours ago, Ros said:


nije bilo potrebe

Jedan od prvih derbija kad je Vujošević otišao iz Partizana, naš najbolji strelac je bio Lazić, pa je išla pošalica:

- Zašto je Lazić dao 20 poena?

- Nije imao koga da čuva.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, booyaka said:

Kenan, sa 183 ne može da bude ništa drugo nego plej.

 

:laugh:

 

Pa ti ga definitivno nikad nisi ni gledao. Kakav crni plej, čovek je čista dvojka.

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

:laugh:

 

Pa ti ga definitivno nikad nisi ni gledao. Kakav crni plej, čovek je čista dvojka.

Potraži u rečniku "Ironija"

Link to comment
20 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Zašto Kostić večeras nije bio tu?

Zar on nije u nekom kampu u Italiji? Čini mi se da sam pročitala vest da je oduševio NBA skaute.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Izabran je u idealnu petarku kampa,tu je nasao mesto i Bogoljub Markovic iz Mege od srpskih igraca. Durisic je proglasen za mvp-jia kamapa, (ne znam zasto). Kamp se juce zavrsio. Blok kaze da ce  Kostic igrati u Dinamiku sledece sezone. Mislim da je taj klub losa opcija za njega. Ne znam sta to sprecava Cokija da svoje najtalentovanije igrace forsira u FMP-u:rolleyes:

Edited by Micko8
  • Hvala 2
Link to comment

Mi moramo sutra imati dvojicu juniora u ekipi, i to sa minutažom. 

Link to comment

Nedović i ako bude igrao, biće bolje da ne igra, jer će se kretati kao po jajima, izbegavati svaki mogući kontakt i ispaljivati trojke do bezumlja.

 

Nama treba neko da pravi faulove, da prense loptu jer ćemo doći na to da će je prenositi Lazić.

 

Zoc ako nije debil od prvog minuta će krenuti s presingom na terenu, to stare kuke mogu da iznesu u prvih desetak minuta, a kada malo padne tenzija mora neko da ih zameni. Na kraju krajeva tako se i postaje igrač.

Link to comment
16 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Mi moramo sutra imati dvojicu juniora u ekipi, i to sa minutažom. 

 

Znam jednog juniora™ od 35 'dina, koji bi nam sad dobro došao

  • Wub 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...