Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

eeee ali je zato na 11. mestu u drugom takmičenju! 
 

Opet je na pitanje kako komentariše činjenicu da je izgubio SEDAM puta za redom rekao da je svima koji se malo razumeju u košarku sve jasno i poručio novinaru da pogleda tabelu Evrolige :lol:

 

 

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

eeee ali je zato na 11. mestu u drugom takmičenju! 
 

Opet je na pitanje kako komentariše činjenicu da je izgubio SEDAM puta za redom rekao da je svima koji se malo razumeju u košarku sve jasno i poručio novinaru da pogleda tabelu Evrolige :lol:

 

 

Ne znam što se ljuti kad mu je čestitano pre meča za taj uspeh. 

  • +1 2
Link to comment

Lijepo je kad je trener tima za koji navijas gospodin poput Sfera, a ne primitvni ljomber.

  • +1 6
  • Wub 2
Link to comment

Jago izgleda ruptura mišića.

 

I to je loše, ali u poređenju sa prednjim ukrštenim čega sam se prvo uplašio je daleko manji problem.

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Heaviside said:

eeee ali je zato na 11. mestu u drugom takmičenju! 
 

Opet je na pitanje kako komentariše činjenicu da je izgubio SEDAM puta za redom rekao da je svima koji se malo razumeju u košarku sve jasno i poručio novinaru da pogleda tabelu Evrolige :lol:

 

 

 

...gde je usput ubedljivo izgubio od istog ovog protivnika. A u prvoj u EL je Sedmo takođe bio na putu da ga lagano dobije, nego behu teški brejnfartovi na samom kraju.

  • +1 2
Link to comment

Žao mi je samo što će ovaj trud ostati uzaludan zbog više sile. Jbg, em imaš pola tima sa traumatologije, em su matori, em imaš najgoru lekarsku ekipu u poznatom kosmosu, i na sve to još nemaš sreće..

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Žao mi je samo što će ovaj trud ostati uzaludan zbog više sile. Jbg, em imaš pola tima sa traumatologije, em su matori, em imaš najgoru lekarsku ekipu u poznatom kosmosu, i na sve to još nemaš sreće..

Imamo neke šanse ako Nedovića osposobe i Teo odigra makar pristojno. Bolomboj bi harao protiv ovog sastava Partizana, ne znam koliko je realno da zaigra u trećoj. Sve u svemu se slažem da su nam šanse vrlo slabe znajući koliko nam se sporo vraćaju igrači posle povreda.

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je odsustvo Jaga onaj poslednji ekser koji će nas zaustaviti da osvojimo i kls. 

Ne vidim kako je izvedivo njega na nadoknaditi sa postojećim ljudstvom.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Jago se okrenuo i gleda ko ga je udario po listu, a nema nikog iza njega, kažu da je to simptom kad pukne Achiles, kao Durant onda

 

 

Edited by levi
Link to comment
Posted (edited)

I tamo je dobio 15 razlike po vaginici :riba:

 

Samo tamo kazne nisu bakšiš

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...