Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Nedoviću cenim da nije ništa ozbiljno i da u najgorem slučaju može da igra pod blokadom™ ako bude hteo, a bio sam na 5 metara od Jaga kada se povredio i izgledalo je jezivo. Mislim da je koleno, ali šta god da je mnogo ga je bolelo. Onakvu reakciju sam viđao samo kod vrlo teških povreda. 

 

Suđenje cirkus, dočekao Robija i taj dan da bude u pravu posle kada posle poraza kaže da su sudije ispod svakog nivoa.

 

inače čudna košarka bez petica. prvo poluvremene dosta mekano, ali postalo je možda i previše tvrdo kako se približavao što sudije nisu umele da hendluju. Teo verovatno nije ni trenirao od finala ABA, jezivo je izgledao. Neobične rotacije Sfera, verovatno jer ne veruje da Tompkins ili Mitrović mogu da čuvaju Ledeja. Aleksa mi bio najbolji košarkaš na tekmi, Deda isto dobar, Panter na početku isto solidan, ostali dosta loši.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Nedoviću cenim da nije ništa ozbiljno i da u najgorem slučaju može da igra pod blokadom™ ako bude hteo, a bio sam na 5 metara od Jaga kada se povredio i izgledalo je jezivo. Mislim da je koleno, ali šta god da je mnogo ga je bolelo. Onakvu reakciju sam viđao samo kod vrlo teških povreda. 

 

Suđenje cirkus, dočekao Robija i taj dan da bude u pravu posle kada posle poraza kaže da su sudije ispod svakog nivoa.

 

inače čudna košarka bez petica. prvo poluvremene dosta mekano, ali postalo je možda i previše tvrdo kako se približavao što sudije nisu umele da hendluju. Teo verovatno nije ni trenirao od finala ABA, jezivo je izgledao. Neobične rotacije Sfera, verovatno jer ne veruje da Tompkins ili Mitrović mogu da čuvaju Ledeja. Aleksa mi bio najbolji košarkaš na tekmi, Deda isto dobar, Panter na početku isto solidan, ostali dosta loši.

 

Jel se Jago bez kontakta povrijedio?

Link to comment
8 minutes ago, MiddleClass said:

"10 mjeseci sam ovdje i nisam pricao ni o cemu osim o kosarci i imao postovanje prema svima... igracima, protivnicima i sudijama. ali konstantno u poslednja 3 mjeseca slusam nepostovanje sa druge strane i vrsenje pritiska na sudije i sada su dobili trojicu sudija koji nisu bili fer i nisu imali isti kriterijum"

 

 

Bravo Sfero!


Gospodin čovek 

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Bez kontakta u promeni pravca u odbrani. Bar ja nisam video nikakav kontakt. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

 

Jel se Jago bez kontakta povrijedio?

Da.

  • +1 1
Link to comment

Jezivo sam se smorio za Jaga. Dečko je imao sjajnu sezonu, od trećeg pleja izborio se za to da bude jedan od nosilaca tima, davao je sve od sebe i u malim i u velikim utakmicama, krivo mi je da ovako završi.

 

Ukleta sezona što se tiče povreda.

  • +1 6
  • Tužno 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

I ja sam se baš smorio…nadam se da utisak vara i da nije ništa mnogo strašno

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Wilde said:

Jezivo sam se smorio za Jaga. Dečko je imao sjajnu sezonu, od trećeg pleja izborio se za to da bude jedan od nosilaca tima, davao je sve od sebe i u malim i u velikim utakmicama, krivo mi je da ovako završi.

 

Ukleta sezona što se tiče povreda.

 

Nije sezona ukleta.

Nakaradni sistem takmicenja,pogledaj broj utakmica koji igraci odigraju za 9 meseci.Premor uzima svoj danak.

  • +1 2
Link to comment

i partizan je odigrao isti broj utakmica. naši se povređuju od oktobra konstatno

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, uini said:

sferopulos odlican. jos jedna.

 

7 minutes ago, Nikodije said:

 

Sedmopulos

 

 

  • +1 5
  • Haha 1
  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...