Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Posted (edited)
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pisalo se dal ovde ili na Voksu, odnosno B92, ne znam šta je tada bilo u životu.

Pisalo se ovde za Lesora svašta, ali verujem da je bilo u afektu.

 

 

Edited by Milošica
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Pisalo se u više medija a pričao je i sam Kinzi, ovde može da se piše i ovo i ono.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Milošica said:

Meni ovo Nenadovo više deluje kao kritika usmerena ka konceptu ekipe nego ka Nemanji.

 

vise je usmereno ka "ako imas milion, moras da budes najbolji igrac (osim ako si napier ili tobey, oni su pravili igrokaz sa covicem)"

 

nedovic igra bas ono sto igra celu svoju euroleague karijeru, za pare za koje igra vecinu svoje el karijere al ajde sad, u zvezdi to mora duplo bolje da bi imalo smisla

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)
19 minutes ago, uini said:

 

vise je usmereno ka "ako imas milion, moras da budes najbolji igrac (osim ako si napier ili tobey, oni su pravili igrokaz sa covicem)"

 

nedovic igra bas ono sto igra celu svoju euroleague karijeru, za pare za koje igra vecinu svoje el karijere al ajde sad, u zvezdi to mora duplo bolje da bi imalo smisla

 

usmereno je na to da ako ti je nedovic jedan od najplacenijih tj glavnih igraca nemas sigurno nikakvu sansu za top8.  to je bilo jasno i kad je dolazio.  

 

nemam ja nista protiv momka, nije on kriv sto je dobio takve pare i ulogu. 

 

edit 

kad neki stranac ne isporuci, oteraju ga, ili mu bar posle zavrsene sezone nadju drugi klub. kad klub odigra ispod ocekivanja, glavni igraci uglavnom trpe neke posledice. kod nemanje toga nema. 

Edited by nenad
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

razlozi su veoma bitni. mi smo pobedili jer je nema aba primarno takmicenje (dok je njima to el) i za ovo finale smo se spremali od februara. 

i pored svega toga mi nismo odigrali bog zna sta, nego su se oni raspali posle neuspeha u el. 

Ni Panatinaikos nije odigrao bog zna šta, nego se Real raspao.

A Realu je Endesa primarno takmičenje.

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

@uini

 

Generalno mislim da s obzirom na finansijsku konstrukciju večitih nije preterano bitno zašto neko ima milion a igra kao da prima 600k. Karikiram, jer šta uopšte to znači...Druga je stvar voditi diskusiju da li bi on trebalo da igra za tim koji ima TOP 8 ambicije, ali to već nema veze sa parama.

 

I mi smo mislili da Lesor "ne vredi duplo više nego što ima" i sada se vidi koliko je to razmišljanje zastarelo. Evo Papapetru, vrlo skroman napadački učinak, ali on je tip igrača koje vredi "preplatiti" i imati ih u ekipi ako već imaš sedmocifren budžet.

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

@uini

 

Generalno mislim da s obzirom na finansijsku konstrukciju večitih nije preterano bitno zašto neko ima milion a igra kao da prima 600k. Karikiram, jer šta uopšte to znači...Druga je stvar voditi diskusiju da li bi on trebalo da igra za tim koji ima TOP 8 ambicije, ali to već nema veze sa parama.

 

I mi smo mislili da Lesor "ne vredi duplo više nego što ima" i sada se vidi koliko je to razmišljanje zastarelo. Evo Papapetru, vrlo skroman napadački učinak, ali on je tip igrača koje vredi "preplatiti" i imati ih u ekipi ako već imaš sedmocifren budžet.

 

Osmocifreni :)

Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Osmocifreni :)

Da, naravno.

 

Lapsus. Mislio sam na sedam nula.

Edited by Milošica
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

@uini

 

Generalno mislim da s obzirom na finansijsku konstrukciju večitih nije preterano bitno zašto neko ima milion a igra kao da prima 600k. Karikiram, jer šta uopšte to znači...Druga je stvar voditi diskusiju da li bi on trebalo da igra za tim koji ima TOP 8 ambicije, ali to već nema veze sa parama.

 

I mi smo mislili da Lesor "ne vredi duplo više nego što ima" i sada se vidi koliko je to razmišljanje zastarelo. Evo Papapetru, vrlo skroman napadački učinak, ali on je tip igrača koje vredi "preplatiti" i imati ih u ekipi ako već imaš sedmocifren budžet.

Kod nas je sasvim "normalno" da igrač koji ima 600k isporučuje kao da ima 2m.

Ali ako ne daj bože igrač koji ima 1m ne isporuči to, odmah skandal, "krava muzara" sindrom i slični epiteti.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Auh. Izdrzi uini!

 

A za ostale pozalim sto ste moji, a ne navijaci nekog mog neprijatelja :fantom:

 

Nedara ❤️

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

ja zapravo nisam fan nedoviceve igre, samo sto se ne slazem da je plata koju prima razlog da se ocekuju neka cuda

 

i ja bih voleo da giedraitis redovno zabode 3-4 trice sa 40% uspesnosti ali ne biva to samo zato sto prima solidne novce.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pisalo se dal ovde ili na Voksu, odnosno B92, ne znam šta je tada bilo u životu.

 

2 hours ago, booyaka said:

Pisalo se u više medija a pričao je i sam Kinzi, ovde može da se piše i ovo i ono.

 

Nađite u medijima gde se tada pominjala policijska pratnja, kontam da nije teško kad ste tako ubeđeni. 

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pisalo se dal ovde ili na Voksu, odnosno B92, ne znam šta je tada bilo u životu.

 

2 hours ago, booyaka said:

Pisalo se u više medija a pričao je i sam Kinzi, ovde može da se piše i ovo i ono.

 

Nađite u medijima gde se tada pominjala policijska pratnja, kontam da nije teško kad ste tako ubeđeni. 

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pisalo se dal ovde ili na Voksu, odnosno B92, ne znam šta je tada bilo u životu.

 

2 hours ago, booyaka said:

Pisalo se u više medija a pričao je i sam Kinzi, ovde može da se piše i ovo i ono.

 

Nađite u medijima gde se tada pominjala policijska pratnja, kontam da nije teško kad ste tako ubeđeni. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...