Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

11 minutes ago, uini said:

 

vazniji su bili bolomboy, giedraitis i sticajem okolnosti teokratija. jedan deo sezone i mitrovic i hanga

nisu poeni i usage sve na svetu

 

mislim, ja ne bezim od toga da je nedovic bitan faktor i da kao takav nije idealan, samo kazem da on nije uopste problem u odnosu na onomad vec navedene stavke

 

to je to, nedovic je nama ove godine bio sesti igrac, a projektovan je da bude prvi, eventualno drugi. to sto su nejpir i tobi bili losiji ne znaci da nedovic nije los. 

 

 

 

Link to comment
31 minutes ago, nenad said:

 

to je to, nedovic je nama ove godine bio sesti igrac, a projektovan je da bude prvi, eventualno drugi. to sto su nejpir i tobi bili losiji ne znaci da nedovic nije los. 

 

 

 

 

shabaz je projektovan da bude prvi, kosta duplo vise od nedovica i tobeyja a iza napiera relativno ravnopravno tobey, bolomboy, giedraitis, nedovic, pa iza njih teokratija, hanga, mitrovic i davidovac npr.

 

daklem nedovic je i projektovan za ulogu top 2-6 najbitnijih igraca, a tako je i igrao, nekad kao drugi, nekad kao sesti, nekad prvi, nekad osmi igeac ekipe

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

shabaz je projektovan da bude prvi, kosta duplo vise od nedovica i tobeyja a iza napiera relativno ravnopravno tobey, bolomboy, giedraitis, nedovic, pa iza njih teokratija, hanga, mitrovic i davidovac npr.

 

daklem nedovic je i projektovan za ulogu top 2-6 najbitnijih igraca, a tako je i igrao, nekad kao drugi, nekad kao sesti, nekad prvi, nekad osmi igeac ekipe

 

shabaz je projektovan upravo sa ono sto je uradio, da "odigra" par meseci i da neko drugi preuzme njegovu platu, a da covic moze da kuka kako ni pojacanje od 2 miliona koje je on obezbedio nije bilo dovoljno. 

 

tako da je ipak nedara bio projektovan za prvog, eventualno drugog igraca i nije isporucio ni blizu, posto je bio peti ili sesti.

  • Haha 1
  • -1 3
Link to comment
45 minutes ago, kralj said:

Ali to nije zdrava i kvalitetna osnova.

Ako se dovedu Kalina, Gudura, Đurišić moglo bi da se kaže.

 

Nije nikakva domaća osovina odlučila prvaka, nego totalni Partizanov sunovrat. Prošlogodišnji Kamerun bi još lakše igrao protiv ovog tima.

 

Prvaka je odlučilo to što smo igrali bolje od njih, Sfero je izvukao maks, Žoc nije, razlozi su nebitni, da je tako lako uvek projektovati igračke kvalitete na igru tima, košarka bi bila najdosadniji sport na svetu. 

 

Dobili bi oni da mi nismo uspevali, a sa ovim timom to je neopisiva magija trenera, da po 35 i više minuta imamo konstantnu kontrolu dešavanja na terenu, nemamo velike i duge padove u igri, napadi su se koristili pametno i odgovorno, igrači igrali na granici onoga što mogu pa i preko što ukazuje na sjajnu psihološku pripremu. 

 

Nije u pitanju njihov sunovrat već je Sfero podučio Žoca u ovoj seriji na svim poljima i prouzrokovao taj sunovrat. Od mikro udvajanja Pantera koja su ga totalno izbacila iz igre, pa na dalje.

 

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, nenad said:

tako da je ipak nedara bio projektovan za prvog, eventualno drugog igraca i nije isporucio ni blizu, posto je bio peti ili sesti.

 

Prvi naš strelac u EL sa 14 poena za 20ak minuta. 10. strelac eurolige a šesti igrač u KK Czv :frust:

 

 

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

razlozi su veoma bitni. mi smo pobedili jer je nema aba primarno takmicenje (dok je njima to el) i za ovo finale smo se spremali od februara. 

i pored svega toga mi nismo odigrali bog zna sta, nego su se oni raspali posle neuspeha u el. 

  • +1 2
  • -1 7
Link to comment

Za tim i igrače sa kojim raspolažemo, mi smo odigrali odlično. Na gornjoj granici mogućnosti i to ne u jednoj nego u tri utakmice.

A to "primarna im je EL", da nisu možda mislili da će da osvoje? A posle ne mogu da dobiju 16i tim EL. 

 

Važi...

 

 

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Za tim i igrače sa kojim raspolažemo, mi smo odigrali odlično. Na gornjoj granici mogućnosti i to ne u jednoj nego u tri utakmice.

A to "primarna im je EL", da nisu možda mislili da će da osvoje? A posle ne mogu da dobiju 16i tim EL. 

 

Važi...

 

 

 

20 minutes ago, Mil@n said:

 

Prvi naš strelac u EL sa 14 poena za 20ak minuta. 10. strelac eurolige a šesti igrač u KK Czv :frust:

 

 

 

 

 

nedara je imao stintove gde je u isto vreme bio najefikasniji i najgori igrac na terenu. takvih stinotova nije bilo malo. od njega su svakako bili bolji bolomboj, teo, gidra i mitar, za hangu je pitanje.

 

sto se ovoga drugog tice, slazem se sfero jeste izvukao maksimum, poenta je da je taj maksimum poprilicni nizak, a imanje nedare za glavnog igraca je jedan od primarnih razloga.

  • -1 1
Link to comment

To što pričaš nema veze sa životom, to može da piše samo neko ko mrzi Nedovića do krajnjih granica, tako da ja tu svakako ne mogu ništa da promenim, a i sve je već rečeno.

 

Jednom sam već rekao - neko mora da provuče loptu kroz obruč, a ti pogledaj tvoju listu boljih od njega i zapitaj se ko bi od njih to uradio u njegovoj meri da njega nije bilo. Niko. 


 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Meni ovo Nenadovo više deluje kao kritika usmerena ka konceptu ekipe nego ka Nemanji.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Meni ovo Nenadovo više deluje kao kritika usmerena ka konceptu ekipe nego ka Nemanji.

Naravno, jer se pokazao kao neefikasan ove sezone. 

  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

 

aj onda nađi ako nije problem to za stalnu policijsku pratnju i da "ne može u određene delove grada"

 

 

Pisalo se dal ovde ili na Voksu, odnosno B92, ne znam šta je tada bilo u životu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...