Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, Nikodije said:

 

Pa i na Nedovića se prže milioni. Nije on u platnom razredu Lazarevića, nego jedan od dvojice najplaćenijih dve godine unazad, a i sledeće.

 

pogledati nedovicev ucinak za milionche, pa ga uporediti sa ucinkom mike tobeyja za milionche; onda sipati troduplu lincuru, jer je ona oko 50% vol, pa pogledati ucinak shabana napiera za 2 miliona.

 

nedovic po novim el standardima plata vredi oko milion, bio nas ili tudjin II

 

ova dvojica vrede malo vise od mene a ja ni ne igram basket.

  • +1 3
Link to comment

To što su pravljeni uobičajeni senzacionalni promašaji u selekciji ne znači baš da je ispravno Nedovića promovisati u višegodišnjeg lidera. On to nije. Ja bih prepustio nekom drugom da mu daje taj milion za njegove microwave™ skorerske sekvence. 

  • +1 1
Link to comment

Pravo pitanje je šta su ciljevi, a tu se upadljivo baulja. Ukoliko je cilj da se napadne EL, onda Nedović nije rešenje, nego treba potrošiti još 10 tuđih miliona više nego inače.

 

Samo što mene taj klub ne bi interesovao ništa više od drugih Nedovićevih ex, poput aktuelnog osvajača EL sa sve stočnim vagonom pojačanja.

Link to comment

nije nedovic bio projektovsni lider ove godine, vec napier, pa jos koliko njih makar ravnopravnih sa nedovicem

 

i prosle je to korigovano sa vildozom i facuom koji je bio banovan solidno vremena

 

daklem, mozda je chovke imao takve iluzije prethodne sezone u prvih mesec-dva, nakon toga jok.

 

milionche je danas ono sto je 500k bilo pre 3-4 sezone, nije to neka luda para a nedovic manje-vise to opravdava

  • +1 3
Link to comment

Ni najbogatiji klubovi u Evropi ne plaćaju milionče za epizodistu sa klupe. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Posted (edited)
42 minutes ago, uini said:

nije nedovic bio projektovsni lider ove godine, vec napier, pa jos koliko njih makar ravnopravnih sa nedovicem

 

i prosle je to korigovano sa vildozom i facuom koji je bio banovan solidno vremena

 

daklem, mozda je chovke imao takve iluzije prethodne sezone u prvih mesec-dva, nakon toga jok.

 

milionche je danas ono sto je 500k bilo pre 3-4 sezone, nije to neka luda para a nedovic manje-vise to opravdava

 

Uvek je Nedara bio projektovan kao glavni igrač na svojoj poziciji i top3 strelac ekipe. Možda je inflacija uticala da taj ugovor postane podnošljiviji, ali cela konstrukcija rostera, pa i doselekcije, njegovu glavnu ulogu nije dovodila u pitanje. 10 godina gledamo luzerski epilog takvog koncepta, a ove sezone je samo Žocov potpuni underachievement doveo do toga da ovaj uzme valjda prvu titulu u životu. Još smo imali sreće da se nije povređivao u ključnim delovima sezone što mu je još jedan tm  karijere.

Edited by kralj
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
22 minutes ago, Nikodije said:

Ni najbogatiji klubovi u Evropi ne plaćaju milionče za epizodistu sa klupe. 

 

samo sto on nije epizodista, koliko god se nekome ne dopadao njegov stil

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

 

Uvek je Nedara bio projektovan kao glavni igrač na svojoj poziciji i top3 strelac ekipe. Možda je inflacija uticala da taj ugovor postane podnošljiviji, ali cela konstrukcija rostera, pa i doselekcije, njegovu glavnu ulogu nije dovodila u pitanje. 10 godina gledamo luzerski epilog takvog koncepta, a ove sezone je samo Žocov potpuni underachievement doveo do toga da ovaj uzme valjda prvu titulu u životu. Još smo imali sreće da se nije povređivao u ključnim delovima sezone što mu je još jedan tm  karijere.

 

top3 strelac nije jednako top3 igrac. billy baron je top3 strelac bilo gde ali je retko ili nikada top3 igrac

 

i u projekciji i u realnosti je bilo vazniiih igraca u sezoni. nebitno, meni nedovic nije nikakav problem u odnosu na one stavke koje nas sprecavaju da napravimo iskorak a koje sam odmah nyveo

  • +1 2
Link to comment

Mi smo Robiju kenselovali upravo zbog zdrave & kvalitetnije domaće osnove, zbog igrača koji, bez obzira na individualni kvalitet koji imaju, osećaju klub za koji igraju. I tu je Nedara imao značajnu ulogu.

Tako treba da bude i u sledećoj sezoni uz dodatni kvalitet novih igrača, koji pored košarkaške treba da poseduju i socijalnu inteligenciju, da povuku kada treba i da se uklope u hijerarhiju tima.

Ranije je bilo konflikata između domaćih igrača koji nisu bili dovoljno kvalitetni da nametnu autoritet a na silu su pokušavali da ga nametnu (matori Marko Simonović i još neki igrači iz sezone kada je trener bio Saša Obradović) i stranih igrača, sada takvih problema nema, jer su i Teo i Nedara provereni evroligaški igrači.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
13 minutes ago, uini said:

 

top3 strelac nije jednako top3 igrac. billy baron je top3 strelac bilo gde ali je retko ili nikada top3 igrac

 

i u projekciji i u realnosti je bilo vazniiih igraca u sezoni. nebitno, meni nedovic nije nikakav problem u odnosu na one stavke koje nas sprecavaju da napravimo iskorak a koje sam odmah nyveo

 

Ko je bio u projekciji važniji igrač? Nedovićev usage je prvi u timu (verovatno bi Šabazov bio ispred), drugo, pola playbooka je nacrtano za njega. Ja i kažem da bi drugačije bilo sumanuto. On ceo život uzima tonu šuteva upitnog kvaliteta, ali ako bi mu oduzeo slobodu i ritam, ostalo bi baš malo i za slabiju konkurenciju od EL.

 

Mene najviše pritom iznervira kad odigra dobru odbranu sa strane pomoći, iznervira jer vidim da nije tocilo kakvo bi se dalo pretpostaviti na uzorku od 5 prethodnih napada. Elementarna nepogoda od fokusa. Stogodišnje padavine.

 

A taman sam ga zgotivio :huh:

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

zdrava i kvalitetnija domaca osnova moze ako su ti tu kalinari, teokratija, potencijalno guduric,svako u svojim ulogama

 

ne moze se to izvesti sa nekim samo zato sto jakopuno voli zvezdu, kninska kobro gledam u tebe ili naravno davidovac izvan tih plejof tekmi ili mitrovic

..kada su to igraci puni skilla i iskustva, onda su bajke lepse @booyaka

Link to comment
Posted (edited)
4 minutes ago, kralj said:

 

Ko je bio u projekciji važniji igrač? Nedovićev usage je prvi u timu (verovatno bi Šabazov bio ispred), drugo, pola playbooka je nacrtano za njega. Ja i kažem da bi drugačije bilo sumanuto. On ceo život uzima tonu šuteva upitnog kvaliteta, ali ako bi mu oduzeo slobodu i ritam, ostalo bi baš malo i za slabiju konkurenciju od EL.

 

Mene najviše pritom iznervira kad odigra dobru odbranu sa strane pomoći, iznervira jer vidim da nije tocilo kakvo bi se dalo pretpostaviti na uzorku od 5 prethodnih napada. Elementarna nepogoda od fokusa. Stogodišnje padavine.

 

A taman sam ga zgotivio :huh:

 

vazniji su bili bolomboy, giedraitis i sticajem okolnosti teokratija. jedan deo sezone i mitrovic i hanga

nisu poeni i usage sve na svetu

 

mislim, ja ne bezim od toga da je nedovic bitan faktor i da kao takav nije idealan, samo kazem da on nije uopste problem u odnosu na onomad vec navedene stavke

Edited by uini
  • Hvala 1
Link to comment

@uini

Naravno da ljubav prema klubu nije dovoljan ali je neophodan uslov da se dođe do trofeja, ali pored Tea i Nedare tu su i Luka koji je verovatno imao najbolju sezonu u karijeri u EL, Deda koji je takođe imao blistave EL partije. Zato sam i napisao zdrava i kvalitetna domaća osnova.

Link to comment

Ali to nije zdrava i kvalitetna osnova.

Ako se dovedu Kalina, Gudura, Đurišić moglo bi da se kaže.

 

Nije nikakva domaća osovina odlučila prvaka, nego totalni Partizanov sunovrat. Prošlogodišnji Kamerun bi još lakše igrao protiv ovog tima.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...