Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

to se sigurno nece desiti

ja inace nisam nesto lud za njim ali pre ce neki proper nba igrac da potpise nego on

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Pokušaj da razmišljaš racionalno.

Nedara je očito projektovan za prvu opciju na dva. 

 

ako je ovaj oksimoron istina, nevazno je kako ce se sloziti ostatak tima.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, nenad said:

 

ako je ovaj oksimoron istina, nevazno je kako ce se sloziti ostatak tima.

 

Jaka Blazic kao zamjena Nedari...

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, nenad said:

 

ako je ovaj oksimoron istina, nevazno je kako ce se sloziti ostatak tima.

 

Pa nije oksimoron, Nedović je uvek i svuda dovođen kao protagonista na kome će da se bazira igra.

 

Naravno, možemo da napravimo presedan i igrača sa takvim statusom i platom držimo pri kraju klupe u roster hijerarhiji, ali ne razumem da neko priželjkuje da budemo baš takav cirkus od kluba.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

 

Pa nije oksimoron, Nedović je uvek i svuda dovođen kao protagonista na kome će da se bazira igra.

 

Naravno, možemo da napravimo presedan i igrača sa takvim statusom i platom držimo pri kraju klupe u roster hijerarhiji, ali ne razumem da neko priželjkuje da budemo baš takav cirkus od kluba.

 

ajde da je nedovic u svom prajmu pa da jos i raspravaljamo o tome da li je on dobar startni plej za ozbiljnu el ekipu, ovako je ono gore definitivno oksimoron. nedovic prosto nema kvalitet da bude starter u ozbiljnoj el ekipi. 

 

i da, bas zato sto smo mi cirkus od kluba je i moguce da on ima takvu platu i status. i naravno da mi ne bismo automatski prestali biti cirkus kad bismo se njega oslobodili, ali bi svakako bio korak ka tome. 

 

hocu da kazem da se dzaba lozite i pravite planove bice sve isto ili gore dok god je on tu.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Nedović je došao u prajmu i idalje je u prajmu. Ja se uopšte ne ložim, naprotiv. Prilično sam gadljiv na ovu vrstu kupovine konkurentnosti. Možda ću da se opet ložim kad budemo imali neku kritičnu masu ako ne poniklih, a onda bar u klubu afirmisanih igrača.

 

Nedovića košarkaški ne mogu da smislim, ali on je atraktivan napadač i kao takav je oduvek igrao EL kao dobro plaćeni protagonista. Igrao bi je i sada da nije u Zvezdi, sa sličnom minutažom. Tipičan igrač ritma kakav je on, mora tako da se koristi. 

 

Što se mene tiče, neka ostane, bar da klub ima kakvu takvu autentičnu komponentu. Uporedo, Nedara se ispostavio kao skroz okej momak i veoma korektno artikuliše toksičnost rivaliteta sa Partizanom, iako se vidi iz aviona da ga taj rivalitet pofino vozi.

 

Jebiga, nekad je Dženkins kao pobratimljen stranac bio ekskluziva, danas su to naša deca. Bez njih smo Dubai na državnom bankomatu. 

  • +1 4
Link to comment
11 hours ago, Moća said:

Ja bi voleo Avramovica u Zvezdi mislim da bi kod nas procvetao kao u repki.

Šbbkbb, ali ako bih birao nekoga od tamo, uzeo bih Smajlija... 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

Kupio vas je suzama na kraju ABA finala. Nedara je oduvek bio Zvezdino dete i jednako su on i Teo želeli ovu titulu i radili ono što najbolje rade, voljni momenat je uvek bio neupitan.

S druge strane, nema sujete kod njega da se neće podrediti timu i klubu koji najviše voli i neće praviti problem ako dođe neka in form zver na dvojci.

Čini mi se da je ista situacija i sa Teom, sazreli su obojica.

  • +1 2
Link to comment

ma nedovic, uprkos manama nije nikakav problem; problem je kad omasis sa dva igraca na koja si spalio ukupno 3 miliona evra, problem je kada brojis da ti domaci igraci budu dvotrecinska vecina jer, srbovanje kad de li je server citaju boxscore ili "gledaju" tekme protiv partizana budu zadovoljni

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Bilo je i tada.

 

aj onda nađi ako nije problem to za stalnu policijsku pratnju i da "ne može u određene delove grada"

 

Link to comment
5 minutes ago, uini said:

ma nedovic, uprkos manama nije nikakav problem; problem je kad omasis sa dva igraca na koja si spalio ukupno 3 miliona evra, problem je kada brojis da ti domaci igraci budu dvotrecinska vecina jer, srbovanje kad de li je server citaju boxscore ili "gledaju" tekme protiv partizana budu zadovoljni

 

Pa i na Nedovića se prže milioni. Nije on u platnom razredu Lazarevića, nego jedan od dvojice najplaćenijih dve godine unazad, a i sledeće.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...