Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Mislim da je Nemanja ok sa ulogom da igra manje od 20 minuta po utakmici, ove sezone je igrao ispod 22 minuta u EL, sledeće će biti godinu dana stariji i polako on i Teo će imati ulogu koju imaju Ljulj, Ćaćo i Rudi u Realu.

Link to comment
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ko ima prednost domaćeg terena u KLS?

Mi, jer se gledalo mesto na kojem si zavrsio ABA... Ako se ne varam...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Pokušaj da razmišljaš racionalno.

Nedara je očito projektovan za prvu opciju na dva. Kozer em što je igrač koji pogađa kada treba, igra lokdaun odbranu, a savršeno bi se uklopio u 10-15 minuta ulogu. Takođe, nije sklon povredama i svaki minut na terenu odrađuje maksimalno.

Uz to, nisam siguran da će Real zapinjati da ga produži.

U ovakvoj konstelaciji snaga, ne vidim bolju opciju.

 

Jedino da se dovede prva dvojka, a Nedara da ima sporednu ulogu, no kraj živog Nebojše mislim da se to neće deseti.

 

apsolutno, causeur je dobra opcija, pogotovo što ima 36 godina, što je za čovketa prajm

šalu nastranu, slažem se, tj ne bih se bunio

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Mislim da čoek nije propustio utakmicu u čitavoj sezoni.

 

Uzgred, u ovim razmišljanjima vidim ga umesto Hange. A i on i Hanga, to je već bezveze.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
Link to comment

ne obavezno^ mogli bi jednom da batalimo racunanje broja stranaca za freakin kls i uzmemo najboljeg dostupnog igraca za date minute i novce

 

meni uopste ne bi smetalo da u 15 igraca imamo cetiri matoracja [teo, thompkins, causeur, hanga] a da ostatak ekipe bude blize prajmu, bilo sa omladina strane ili kao nedovic

 

takav profil igraca moze mnogo da nam pomogne, bilo u full postavi na 10-15mins, bilo kada zaredjaju povrede a zaredjace, posto takvi likovi mogu komotno da preuzmu ulogu nosioca na 2-3-4 tekme.

 

al onda dovedes neke zajebane igrace koji se ne zovu shabaz i tobey.

  • +1 4
Link to comment

Sve se slažem, samo što se to neće deseiti, glavna pojačanja stižu u decembru, odmah nakon smene trenera.

  • +1 1
Link to comment

Ne verujem, lepo se Sfero kod nas uklopio, a ima i trofeje sa timom koji nije birao.

 

Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

čović.jpg

 

za razliku od zajebavanja sa dovođenjem igrača, sa trenerima skoro da se nije uopšte grešilo. ajde Šakota kao najbezveznije rešenje, verovatno iznuđeno u tom trenutku, sve ostalo je bilo logično

  • +1 2
Link to comment

Par meseci Jovanovića je naročito bilo logično.

 

Ja bih bogami probirao po komšijskoj kanti za đubre. Neće baš biti Slukasa, ali da se probrati, ovi ne znaju gde udaraju. 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Par meseci Jovanovića je naročito bilo logično.

 

Ja bih bogami probirao po komšijskoj kanti za đubre. Neće baš biti Slukasa, ali da se probrati, ovi ne znaju gde udaraju. 

 

Mesec dana, i to je bilo iznuđeno jer Tomić nije pedaliran nego je otišao sam a ovaj uskočio sa mesta pomoćnog. U pravu je Levi, s trenerima smo još i ponajmanje kiksali.

 

Ni ja nemam ništa protiv uzimanja komšijskih igrača, naročito sad kad prosipaju.

Link to comment
Posted (edited)

dovođenje Partizanovih igrača bi donelo kao dodatni benefit bojkot navijačke grupe koji bi svima prijao, ali Čović sigurno ne želi nikakav  bojkot kad treba da pusti sezonske u prodaju, tako da ništa od toga

 

 

Edited by levi
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...