Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

yago je ispao dobar, samo, ne verujem da postoji euroleague klub koji pomislja da ga ima za startera;

 

moram da priznam da je sada pri kraju sezone, poceo da cita brze prilike za pnr/pnp, to je vidljiv napredak, medjutim, njegove asistentske sposobnosti nisu zavidne, dok ga visina limitira i na ulazu i u odbrani. on je zapravo idealan microwave (huehue) plej-scorer, jer su mu sut & range fantasticni ali to je realno, uz srchanost, jedina stavka koju ima na euroleague nivou.

 

 a naravno da treba traziti igrace koji cekaju priliku da igraju na visem nivou, nisu se ovi glavni igraci evroligasa rodili tamo. samo, treba ti ozbiljan skauting, koji zvezda notorno nema + popuni backup mesta dostupnim domacinima i eto.

  • +1 2
Link to comment

Smilair na tviteru retvitovao objavu da Vildoza ne dolazi i to je verovatno ok, sad nam treba drugačiji profil.

  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

CMM, Teo, Jago

Nedović, Đurišić da porobi EL, Lazić

Kalina, Gidra, Lazić

Moneke, Tompson, Deda

Bolomboj, Mitar, Plavšić

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

uvek sam za to da se promovišu igrači iz manjih klubova iz Italije Grčke Turske i Španije, nego da se vade iz penzije bivši osvajači lige, samo da bi se upisali u nečiji CV da je doveo veliko ime u Zvezdu. jedini je brat Perperoglu od tih veterana bio dobar, iako na samom kraju karijere nije bio sasvim fizički devastiran, a i igrao je 1 laganu sezonu u EC

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

uvek sam za to da se promovišu igrači iz manjih klubova iz Italije Grčke Turske i Španije

Mislim da je i Nemačka sve više pogodno tržište za tako nešto.

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

CMM, Teo, Jago

Nedović, Đurišić da porobi EL, Lazić

Kalina, Gidra, Lazić

Moneke, Tompson, Deda

Bolomboj, Mitar, Plavšić

 

moneke je takav hot commodity da garant nije dostupan ali je ovo teorijski zanimljiva posada, koja, nazalost, zavisi od adaptacije dva mlada rukija na el;

 

ako bi se ispostavilo da ne mogu da isporuce neophodno, to bi bila verovatno najlosija sg & c rotacija u ligi.

 

btw, ako smo ove sezone platili bolomboya koliko vec, tobeyja ravno milionche i tog mitra koliko, plus naravno davno zaboravljeni simonovic (to je plavsic akvizicija po lovi i neiskustvu), ne kapiram zasto bi sada rizikovali i usput potrosili makar pola milki manje, cak i da je bolomboyu doslo 500k od tobeyja.

 

mora to krcatije & brojnije :lol:

Link to comment

Mora ubica na 2. Kodi je u Baskoniji igrao sa Howardom, i jedva su ušli u plejof

 

S kim bi ovde ušao, sa Nedom?

Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

CMM, Teo, Jago

Nedović, Đurišić da porobi EL, Lazić

Kalina, Gidra, Lazić

Moneke, Tompson, Deda

Bolomboj, Mitar, Plavšić

Ne može Đurišić.

Link to comment

Treba pustiti goata. Bude li izgubio, neće moći da se živi od njegovog velikomučeništva.

  • Tužno 2
Link to comment

samo ako teokratija hoće da ga pusti ali ne izgleda mi on naročito velikodušan na takve teme

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Fabien Causeur istekao ugovor.

Meni je on uvek bio gotivan igrac. Ima 36 godina, ali kapiram da bi se manje videle godine nego kod Hange, jer mu igra ne zavisi toliko od atleticizma. Kad ga krene sut, nezaustavljiv je.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)

Pokušaj da razmišljaš racionalno.

Nedara je očito projektovan za prvu opciju na dva. Kozer em što je igrač koji pogađa kada treba, igra lokdaun odbranu, a savršeno bi se uklopio u 10-15 minuta ulogu. Takođe, nije sklon povredama i svaki minut na terenu odrađuje maksimalno.

Uz to, nisam siguran da će Real zapinjati da ga produži.

U ovakvoj konstelaciji snaga, ne vidim bolju opciju.

 

Jedino da se dovede prva dvojka, a Nedara da ima sporednu ulogu, no kraj živog Nebojše mislim da se to neće deseti.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...