Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

booyako svako može da prati Zvezdu na mrežama, čemu spamovanje random dnevnm objavama?

 

okači kad potpiše dvojka mamojeb

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, levi said:

booyako svako može da prati Zvezdu na mrežama, čemu spamovanje random dnevnm objavama?

 

okači kad potpiše dvojka mamojeb

Nemoj da si namćor, lep je povod.

Ću okačim, naravno.

  • +1 1
Link to comment

Ne smeta mi sto kacis, ali ako vec nema opisa linka neka nam maderacija™ uvede instagram tag

  • +1 2
Link to comment
Posted (edited)

Ja što sam gledao, a to je recimo 9-10 utakmica, CMM je skroz dobar defanzivac sa respektabilnom telesinom za tu poziciju i sa igrom iz ove sezone se koncepcijski uklapa odlično u našu spoljnu liniju. Morao bi naravno na nekoj drugoj poziciji da se dovede skorer™, ali to i ima smisla sa ovakvim rosterom.

 

Al jbg, na kraju je sve pitanje odnosa cena - kvalitet, a cenim da ćemo morati da ga platimo previše da bi napustio sve što ima u Baskoniji pošto ne verujem da oni nisu uopšte zainteresovani da ga zadrže. Doduše to u našem slučaju važi za fazon svakog igrača koji je imao solidnu EL sezonu tako da nije ni bitno. Skroz mi je odbojno što je evropska košarka u takvom stanju da se klubovi otimaju da plate milione igračima kao što su on, kenan i slični tipusi™ iz devetog ešalona američke koraške. To su ranije rutinski odrađivali Vule Avdalović, Tripković, Kecman i njihovi litvanski, grčki, španski i italijanski pandani. 
 

Al to je što je i u takvom kontekstu je CMM skroz smislen potpis po meni. Tu bi se onda čekao još Kalina i jedna do dve bombe Šabazovog tipa, na dva i četiri.


 

 

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)

CMM je pokidao ovu sezonu, tu nema sta da se prica. Sumnjam da ima vise od 3 tima u evropi koja ga ne bi poželeli u svom rosteru posle ovakve sezone. 

Nisam ispratio kakvu je odbranu igrao ali sa onakvom konstitucijom i mrvom volje ne moze biti los defanzivac.

 

Sa druge strane, ne znam da li smo mi usli u toliki kes" da ladno ulazimo u trku za jednog od vodecih plejmejkera u el ili jednostavno iz Usa ne moze nista da se iskopa sad sa ovim promenama i platama u razvojnoj.

Edited by ZSNj
Link to comment

mi treba da budemo klub koji dovodi takve igrače iz Andore i Venezije da ovde prorade,  a ne iz Baskonije. ali ok, ako ne umemo, onda dati Kodiju prošlogodišnju Shahbazovu platu i spremiti još 2-3 takva ugovora, za Kalinu, četvorku i još jednog spoljnog

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Plejmejker Bugarin, treba svima iza leđa da ide :unsure:

ne znam, nisam pametna…

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Stanje je katastrofa trenutno ,jedino da  rovariš po Eurocupu i FIBI za neke igrace .Ej Kalates dobio skoro 2 miliona po godini u Monaku ,Evans povredjen izgleda potpisuje za Oly ,čekaće ga .Nemas nikakav izbor igrača .Prvih 5,6 ekipa razgrabe to sto ima  a ima malo toga i ostali se češajte a biće sve gore . Ovo top igraci polako ulaze u godine nema ko da ih zameni ,svi idu u NBA i G ligu ,evo mladi sad i na koledž gde se placa . 

Link to comment
Posted (edited)

Svakako je G liga bitno promenila prilike u evropskoj košarci, ali da se ne zajebavamo, to sa većim delom košarkaške Evrope nema mnogo direktne veze. 

 

Zvezda se ionako ograničava na kataloge dva-tri menadžera, ti katalozi se jedva ažuriraju, sigurno ne tako što skautiraju buduće pitomce, pa dolazimo do situacije gde se bira koga ćemo da preplatimo od ova 2-3 dostupna plejmejkera. Sa trenerima je još gore. Ko jednom nekako prigrli EL, baš mora da veže prva dva tri mandata bez uspeh da bi mu budćnost visila. Ako to preživi na dve noge, izmeniće 63% EL timova u narednih 30 godina dok ne pobenavi od demencije.

Edited by kralj
Link to comment

Upravo sam primetio da niko nije pomenuo Boubou. Istekao mu ugovor u Efesu, gazi 37., pola sezone povređen, cijena prava sitnica oko milijun i po - dva, doslovno kao nacrtan za nas.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Upravo sam primetio da niko nije pomenuo Boubou. Istekao mu ugovor u Efesu, gazi 37., pola sezone povređen, cijena prava sitnica oko milijun i po - dva, doslovno kao nacrtan za nas.

 

Rotiramo ga s Hangom, svako zdrav po pola sezone.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, elementary said:

Stanje je katastrofa trenutno ,jedino da  rovariš po Eurocupu i FIBI za neke igrace .Ej Kalates dobio skoro 2 miliona po godini u Monaku ,Evans povredjen izgleda potpisuje za Oly ,čekaće ga .Nemas nikakav izbor igrača .Prvih 5,6 ekipa razgrabe to sto ima  a ima malo toga i ostali se češajte a biće sve gore . Ovo top igraci polako ulaze u godine nema ko da ih zameni ,svi idu u NBA i G ligu ,evo mladi sad i na koledž gde se placa . 

 

Pa eto, doveli su Jaga iz Evrokupa i ispostavilo se da nisu promašili. Dakle, ima dobrih igrača na nižem nivou, samo nema ko to da gleda.

Link to comment

Ništa ne smeta da dovedemo i par EL igrača i par EK, uz nadu da će ovi drugi da imaju breakout sezonu a prvi da opravdaju status nosilaca. Siguran sam da ćemo probati da i ovo leto iščačkamo nekog novog Jaga, ali ne možemo se osloniti samo na to jer je mala verovatnoća da ćemo uzeti nekoliko takvih i svaki put ubosti kvalitet. Nije ni EL igrač garancija, naravno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...