Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Treba dovesti pleja koji može da isporuči 12 do 15 poena uz 60% šuta za 2 i 40% za tri, ne manje od pet asistencija i jedna izgubljena za 20 minuta igre.

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, booyaka said:

Treba dovesti pleja koji može da isporuči 12 do 15 poena uz 60% šuta za 2 i 40% za tri, ne manje od pet asistencija i jedna izgubljena za 20 minuta igre.

 

To mogu mnogi, ti verovatno ciljas na "konstantno"

  • +1 1
Link to comment

Biću prezadovoljan ako to budu cifre u EL na nivou sezone. Da, znam da takav igrač košta, ali plej je najvažniji.

Link to comment
43 minutes ago, Nikodije said:

 

100% sam siguran da ce zveropulos traziti bar 1 jakog defanzivca spolja s obzirom na pamuk koji imamo u vidu jaga, tea i nedovica. pamtim cmm kao slabog defanzivca iz vremena kkp, ti kazes da je sada bolji, treba ti verovati, sigurno si ga vise gledao ove sezone nego ja.

 

vrlo korektan po onome sto sam video u cca 6-7-8 tekmi

Link to comment
12 minutes ago, booyaka said:

Biću prezadovoljan ako to budu cifre u EL na nivou sezone. Da, znam da takav igrač košta, ali plej je najvažniji.

 

ma da ali ove cifre koji si naveo u 20ak minuta vetovatno nemaju ni neke euroleague legende

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Diamantidis kroz EL karijeru ima 9ppg, Papalukas 7ppg

 

dok teokratija ove sezone za 21mins ima 9.4pts (81.9% / 49% / 34%) feat 5.9ast i dve prodaje, tako da nije ni cudo da ima nezadovoljnih :i

  • Haha 2
Link to comment

Ne na nivou cele karijere nego na nivou sezone.

Ako u Olimpijakosu, Panatenaikosu, Realu ili Barseloni imaš 9 poena ne vidim razlog zašto ne bi u Zvezdi imao 12 jer će imati veći protagonizam.

Link to comment
Just now, uini said:

 

dok teokratija ove sezone za 21mins ima 9.4pts (81.9% / 49% / 34%) feat 5.9ast i dve prodaje, tako da nije ni cudo da ima nezadovoljnih :i

 

Podbacio™.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

dok teokratija ove sezone za 21mins ima 9.4pts (81.9% / 49% / 34%) feat 5.9ast i dve prodaje, tako da nije ni cudo da ima nezadovoljnih :i

Još jedan približno kao on, samo mlađi & brži.

Link to comment

Ja sam ove godine mnogo vise gledao Baskoniju nego CZV ili KKP. Kodi je sasvim dobar defanzivac, po mojoj nestrucnoj proceni. Kakav je bio u KKP, ne secam se. U svakom slucaju on i Kanga mi se cine kao dovoljan par defanzivnih veznih na 1 i 2.

Link to comment
30 minutes ago, booyaka said:

Još jedan približno kao on, samo mlađi & brži.

 

Ima jedan mlađi (25 godina) i mnogo brži, s približnim brojkama (80.7%/46.7%/40.2%, 3.9 ast, 1.9 izgubljenih lopti), EL PIR 9.1, može on?

Link to comment
Posted (edited)
54 minutes ago, uini said:

 

dok teokratija ove sezone za 21mins ima 9.4pts (81.9% / 49% / 34%) feat 5.9ast i dve prodaje, tako da nije ni cudo da ima nezadovoljnih :i

 

Mislim da je Teodosićeva sezona nekako ostala ispod radara i kao da ljudi nisu svesni koliko je on vukao ovu (do skoro) grupu građana 90% sezone.

 

Na tim smo zaličili tek u ovoj finalnoj seriji i iako ne deluje da je ijedan igrač u nekoj životnoj formi trenutno, sada bih se opkladio da bismo imali bar 4-5 pobeda više ovako posloženi.

Edited by VoodooDerina
  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
21 minutes ago, Wilde said:

 

Ima jedan mlađi (25 godina) i mnogo brži, s približnim brojkama (80.7%/46.7%/40.2%, 3.9 ast, 1.9 izgubljenih lopti), EL PIR 9.1, može on?

Za koliko minuta?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...