Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Sigurnost je stručnjak za širu sliku, ja sam više okrenut lokalnim temama.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Sigurnost je stručnjak za širu sliku, ja sam više okrenut lokalnim temama.

Gledaj globalno, deluj lokalno.

Kao Ludi Ćoki iz Železnika.

Jedini "vlasnik" kluba koji je u plusu.

Link to comment
3 hours ago, levi said:

 

a, CMM, ok

 

 

 

ne znam ne znam, plasim se da mu to nije outlier sezona sto se tice clutcha i suta generalno + da mu je dushko uvaljao neko samopouzdanje

 

mislim, dobar igrac je to, samo ne bih ocekivao repete iz ove sezone.

  • +1 1
Link to comment

CMM je bio očajan u KKP, nit šuta, ni odbrane, nit je bio organizator. Baš je zapanjujuća njegova ttansformacija. Kod nas bi verovatno bio više u KKP modu

Link to comment

Može CMM, a onda ga otpustite na pola sezone i dovedite Džoša Perkinsa iz Gljivica :)

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
Posted (edited)
24 minutes ago, Nikodije said:

CMM je bio očajan u KKP, nit šuta, ni odbrane, nit je bio organizator. Baš je zapanjujuća njegova ttansformacija. Kod nas bi verovatno bio više u KKP modu

 

to mu je bila valjda prva sezona na vecoj euro sceni. sigurno se nece vratiti u taj mode (niti je bio ocajan ali je definitivno bio skromniji igrac..upad pod kos, dizanje sa linije slobodnjaka na sut ako ne ide ulaz i toeto), medjutim, ne treba ocekivati sutersku rapsodiju kao ove sez ali difens i odgovorna igra u napadu - to ce sigurno imati.

Edited by uini
Link to comment

Idealan igrač za napad na TOP15, ne sumnjam da ćemo ga dovesti osim ako ne iskopamo nekog goreg.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, VoodooDerina said:

Idealan igrač za napad na TOP15, ne sumnjam da ćemo ga dovesti osim ako ne iskopamo nekog goreg.

 

vidi, može game-changer da dođe sa bilo koje pozicije, ne mora sa pleja;

btw, CMM bi bio izuzetno kompatibilan sa teokratijom i yagom po talentima i po mogućnosti da biraš ko od njih trojice igra u paru, tako da nije bezveze rezon.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, uini said:

 

vidi, može game-changer da dođe sa bilo koje pozicije, ne mora sa pleja;

btw, CMM bi bio izuzetno kompatibilan sa teokratijom i yagom po talentima i po mogućnosti da biraš ko od njih trojice igra u paru, tako da nije bezveze rezon.

 

100% sam siguran da ce zveropulos traziti bar 1 jakog defanzivca spolja s obzirom na pamuk koji imamo u vidu jaga, tea i nedovica. pamtim cmm kao slabog defanzivca iz vremena kkp, ti kazes da je sada bolji, treba ti verovati, sigurno si ga vise gledao ove sezone nego ja.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...