Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

 

u ovom trenutku blizanci idu u paketu, tj nemoguce je da bi ova vlast finansirala evroligaski partizan, a da zvezda nije u el. nema sanse. znaci poruka je jasna, ako zelite partizan morate da uzmete i zvezdu.

 

kako zamisljas da se prenosi ta poruka? el fura pricu odrzivosti i onda lagano predju preko toga jer im je sns zapretio da moraju uzeti i zvezdu jer inace nema para za partizan. a sve vreme im se prodaje prica da su i jedni i drugi dugorocno odrzivi. 

Link to comment
1 minute ago, nenad said:

 

kako zamisljas da se prenosi ta poruka? el fura pricu odrzivosti i onda lagano predju preko toga jer im je sns zapretio da moraju uzeti i zvezdu jer inace nema para za partizan. a sve vreme im se prodaje prica da su i jedni i drugi dugorocno odrzivi. 

 

da, odrzivi su taman koliko je i vucic odrziv sa ovom kolicinom vlasti i para za bacanje.

razlika je u tome sto kkp ima robiju i savica, dakle ljude koji sportski mogu da izlobiraju, mi to nemamo i to je tragedija ove zvezde, koja se za sve ove godine nije pomerila od ludila 1 lika iz zeleznika, koji je umislio da nesto zna. a sta misle o njemu jasno su rekli prosle godine, kada mu nisu dali da registruje kampaca i tako ga javno ponizili. takav klub moze u el samo golom politickom silom.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Da rekapituliramo, blizanac broj jedan koji nije osvojio nijedan trofej na terenu može SPORTSKI da izlobira učešće u EL, a zli blizanac broj dva to može samo POLITIČKOM silom. e aferim ti ga logika

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Hudersfield said:

Da rekapituliramo, blizanac broj jedan koji nije osvojio nijedan trofej na terenu može SPORTSKI da izlobira učešće u EL, a zli blizanac broj dva to može samo POLITIČKOM silom. e aferim ti ga logika

 

Aba trofej nema nikakvu težinu i ne gleda se ko ga je osvojio. I to je logično jer je to mafijaška liga.

Link to comment

Ok, dobra je ta EL koja tolerise u svojim redovima klubove koji se takmice u mafijaskoj ligi.

Tu se cak i jedna uefa, makar formalno, ogradjuje i osudjuje mesanje politike. 

Link to comment
46 minutes ago, Nikodije said:

 

da, odrzivi su taman koliko je i vucic odrziv sa ovom kolicinom vlasti i para za bacanje.

razlika je u tome sto kkp ima robiju i savica, dakle ljude koji sportski mogu da izlobiraju, mi to nemamo i to je tragedija ove zvezde, koja se za sve ove godine nije pomerila od ludila 1 lika iz zeleznika, koji je umislio da nesto zna. a sta misle o njemu jasno su rekli prosle godine, kada mu nisu dali da registruje kampaca i tako ga javno ponizili. takav klub moze u el samo golom politickom silom.

 

ne kazem ja da su odrzivi nego te pitam kako u isto vreme prodaju el pricu da su odrzivi i prete da jedan nece vise biti odrziv ako ne udje i drugi.

 

Link to comment
3 minutes ago, nenad said:

 

ne kazem ja da su odrzivi nego te pitam kako u isto vreme prodaju el pricu da su odrzivi i prete da jedan nece vise biti odrziv ako ne udje i drugi.

 

 

Ne znam ko prodaje priču da su održivi, posebno ne znam ko bi poverovao u tu priču o održivosti. 

Link to comment

sve ovo vreme ih drže na jednogodišnjim licencama jer znaju da nema održivosti nego sve zavisi od Vučića, otvoreno su govorili o tome.  sad su odlučili da pređu na trogodišnje, ni oni se više ne nadaju u opoziciju

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Ne znam ko prodaje priču da su održivi, posebno ne znam ko bi poverovao u tu priču o održivosti. 

 

el prodaje tu pricu dugorocne stabilnosti i odrzivosti. meni to ima logike, ako hoces licencu na 3 godine, moras bar dati naznaku da neces posle prve godine smanjiti budzet na ek nivo i biti kanta za napucavanje od starta.

moguce je i da je ta prica sarena laza, kojom oni maskiraju neke svoje muljavine, samo mi izmice sta bi to bilo. eventualno razlog moze biti sto trenutno stvarno nemaju bolje kandidate od blizanaca pa ih pustaju iako su svesni da mogu da se ugase preko noci ako se zavrne slavina jer racunaju da to nece biti bas u sred sezone.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

kada bi se el pitala, uzela bi kkp, ne nas, to je jasno. ali morace da uzmu oba jer su to dva projekta koja idu u paketu

Nije jasno.

Link to comment
28 minutes ago, Nikodije said:

 

Aba trofej nema nikakvu težinu i ne gleda se ko ga je osvojio. I to je logično jer je to mafijaška liga.

Ne samo ABA nego u pogledu EL samo EC trofej ima nekakvu težinu 

Link to comment

To je već do njega. Taj trofej jedini garantuje da se pitaš direktno i za 0e da li hoćeš da igraš EL sledeće jedne godine+1 ako se dokopas Plejofa u prvoj. Svi ostali trofeji su potpuno nebitni. 

 

Pri tom naravno da ne mislim da je to dobro. Verovatno bi najpostenije bilo da se vrati bodovanje svih takmičenja + minimalni budžet. Ali to nećemo gledati.

Link to comment
11 hours ago, Nikodije said:

 

da, odrzivi su taman koliko je i vucic odrziv sa ovom kolicinom vlasti i para za bacanje.

razlika je u tome sto kkp ima robiju i savica, dakle ljude koji sportski mogu da izlobiraju, mi to nemamo i to je tragedija ove zvezde, koja se za sve ove godine nije pomerila od ludila 1 lika iz zeleznika, koji je umislio da nesto zna. a sta misle o njemu jasno su rekli prosle godine, kada mu nisu dali da registruje kampaca i tako ga javno ponizili. takav klub moze u el samo golom politickom silom.

A koliko je EL napredovala u poslednjih 10 godina?

Ni milimetar.

Od promene sistema takmičenja 2016. kada je obećana revolucija u organizaciji i zaradi za klubove prošlo je 8 godina.

Ceo nagradni fond ostao je manji od  nagrade za plasman u plej of kvalifikacija UEFA CL.

6 klubova ima ambiciju da osvoji takmičenje, ostali se tu provlače menjajući između sebe pedesetak istih igrača.

Zvezda ima opravdanje zašto nije napredovala. Ludi lik iz Železnika koji ne zna ništa.

Šta je opravdanje za celu organizaciju i većinu klubova?

Na njihovom čelu su bogovi marketinga, ekonomije, sportske organizacije, a rezultat kurčinela.

 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...