Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

god-like

There, there, niko to nije rekao.

Ima status ljubimca jer je nomen est omen lik i što je Naše Dete ali nema status božanstva.

Zapravo taj status ne znam da iko ima, čak ni Teokratija.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

sve okej, reshpekt za dobrica, medjutim, nikada on nije skoro sam donosio prevagu & titule; najbolji dobricev scenario je da zabode 3-4 trice i iscacka 2-3 lopte, tj ukrade ili pokupi na skoku.

 

mene npr uzasno nervira sto tako prosecan igrac ima god-like status medju zvezdasima. deda je za njega doktor a pljuje se dok se dobric vozdize.

 

dobric bi bio ozbiljan uograde u odnosu na nedovica, kakav crni deda.

  • Haha 1
Link to comment

Dobrić bi možda, i to možda, bio upgrade samo u odnosu na Lazića. Mada ni za to nisam siguran.

Link to comment
2 hours ago, uini said:

 

sve okej, reshpekt za dobrica, medjutim, nikada on nije skoro sam donosio prevagu & titule; najbolji dobricev scenario je da zabode 3-4 trice i iscacka 2-3 lopte, tj ukrade ili pokupi na skoku.

 

mene npr uzasno nervira sto tako prosecan igrac ima god-like status medju zvezdasima. deda je za njega doktor a pljuje se dok se dobric vozdize.

 

Deda i Šegi uvek nekako idu u paketu, a zapravo su totalni antipodovi. Prvi talentovani, IQ plafon starkelja u muskulaturi Gsp šofera koji odbrojava do penzije, a drugi sve kontra.

 

I mene više nervira žvakač.

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, uini said:

 

sve okej, reshpekt za dobrica, medjutim, nikada on nije skoro sam donosio prevagu & titule; najbolji dobricev scenario je da zabode 3-4 trice i iscacka 2-3 lopte, tj ukrade ili pokupi na skoku.

 

mene npr uzasno nervira sto tako prosecan igrac ima god-like status medju zvezdasima. deda je za njega doktor a pljuje se dok se dobric vozdize.

 

Imali smo barem jednu finalnu seriju ABA gde je bio najbolji igrač i dobro trpao, ne mogu sada da se setim tačne sezone pa da ne nabadam.

Link to comment

Da se dobri covek Dobric nije povredio u prvih nekoliko minuta finala SP, danas bi bili svetski prvaci:)

  • +1 8
Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

Da li bih voleo da nam je startni bek, nebitno na kojoj poziciji, naravno da ne, pogotovu ako se groblje dobro pojača i ako se puca na top 8 ali da igra bekap beka za nekih 10, 15 minuta, igrač koji je već igrao ovde, zna sistem, nema petiod privikavanja, kontam da ne bi bilo loše. 

Problem je što nam je roster pun igrača za 10-15 minuta, a nema onih za 25-30 minuta.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Sokrat said:

Problem je što nam je roster pun igrača za 10-15 minuta, a nema onih za 25-30 minuta.

 

Apsolutno se slažem, zato sam i rekao, ako on treba da bude u 5, naravno da nam treba bolji. 

Link to comment

Poprilično sam siguran da, i ako dođe, Šegi neće biti među prve dve opcije na 2, tj. menjaće se sa Lazićem.

Link to comment

za bas bi idealan scenario bio da dobric bude starter na 2 a da nedovic ulazi sa klupe uz smanjenu ulogu i platu (dobro, idealno bi bilo da nedovic ode, ali to je sf). uz ostanak tea, bolomboja i gidre na tome bi mogao da se gradi tim koji nece u februaru dici ruke od top8. 

 

 

 

Link to comment

Kako bih rekao, košarka je igra u kojoj je cilj postići koš, i ako postigneš barem jedan poen više od protivnika ti si pobedio.

Rekavši to, s pravom se više cene, i uvek će se ceniti više igrači koji su u stanju da isporuče više poena i koji na različite načine mogu da ih postignu.

Tako da će se znati uloga Nemanje i Šegija, ako dođe, obojica role playeri sa različitim ulogama i minutažama.

Link to comment
21 hours ago, Micko8 said:

Mislio sam o kvalitetu kosarke. Meni je bolja bila kosarka u to vreme. Sada je previse amerikanaca C kategorije u evropskoj kosarci. Nema domacih zvezda i smeka u igri koji oni donose.

 

ima nekoliko dobrih evropskih igrača sada u finalu

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

 

Imali smo barem jednu finalnu seriju ABA gde je bio najbolji igrač i dobro trpao, ne mogu sada da se setim tačne sezone pa da ne nabadam.

Protiv Budućnosti 2021.

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...