Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Jel neko njega gledao u Rusiji, ovo sinoć mi je izgledalo jako lepo, veliki impact je imalo njegovo prisustvo na terenu.


pravi pitbul. njega je valjda robija hteo ali nije išlo. miško mu je agent

  • +1 2
Link to comment

koji će qrac on robiji, jel vido da je beloput i mlađi od 30+

 

taj je putinovac a zna se čiji kop jedini ima muda da peva srbija rusija jedna familija kad se igra sa žalgircima

 

 

inače mi je sinoć bio hit kad je šarenac rekao da je dečko iz sombora i onda slavodobitno poentirao da eto sad somborci imaju dva košarkaša da se odluče za koga će da navijaju

 

ne bi ga tuko /šarenca/, više bi ga skino golog, potopio u med i onda ostavio na livadi mravima

 

Edited by Eleniko
  • Haha 4
Link to comment
26 minutes ago, Eleniko said:

koji će qrac on robiji, jel vido da je beloput i mlađi od 30+

 

taj je putinovac a zna se čiji kop jedini ima muda da peva srbija rusija jedna familija kad se igra sa žalgircima

 

 

inače mi je sinoć bio hit kad je šarenac rekao da je dečko iz sombora i onda slavodobitno poentirao da eto sad somborci imaju dva košarkaša da se odluče za koga će da navijaju

 

ne bi ga tuko /šarenca/, više bi ga skino golog, potopio u med i onda ostavio na livadi mravima

 

 

pizdilo groblje letos i na miska i na savica i na rebracu sto beslac nije doveden

  • +1 2
Link to comment

Beslać je bio odličan sinoć, nijednu grešku niti prazan potez dečko nije imao. Super je iskoristio šansu koju mu je ukazao Šeik Al-Kari

  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Taj ne igra u Rusiji za neke budibogsnama novce, ne kapiram da nije završio kod Robija ako ga je hteo?


zacepio rebarce cenu. ko će kome ako ne svoj svome

Link to comment
12 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Taj ne igra u Rusiji za neke budibogsnama novce, ne kapiram da nije završio kod Robija ako ga je hteo?

missim da su bili zacepili 500k obestecenje, a beslac svakako ne bi video minute kod robije..:fantom:

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...