Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

45 minutes ago, Hroničar said:

Pazi, sve može da se desi, ali da promenim klub, to nema teorije.

Zašto?

Menjaju se žene, deca, izdaju se prijatelj i braća, ali promena kluba je no-no?

Link to comment

vidi koja bežanija sa grobljanskog topića

 

niste davno đubrili ovde

 

a bujaka vam smeta, moralne veličine

 

siguran sam da će vas moderacija istolerisati

 

 

  • Haha 1
Link to comment

pa ovde đubre kralj i ti trenutno, mi se samo smejemo.

1 minute ago, Filozof manijak said:

Zašto?

Menjaju se žene, deca, izdaju se prijatelj i braća, ali promena kluba je no-no?

menjali su i klub, nego se prave blesavi.

  • Haha 9
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

vidi koja bežanija sa grobljanskog topića

 

niste davno đubrili ovde

 

a bujaka vam smeta, moralne veličine

 

siguran sam da će vas moderacija istolerisati

 

 

 

Razići će se večeras kad nabijemo Efes stoka razlike.

Inače puna podrška za provokatore i patkometre, to obogaćuje sportske topike, mnogo se kuka zbog toga.

Edited by Nikodije
  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

 

Razići će se večeras kad nabijemo Efes stoka razlike.

Inače puna podrška za provokatore i patkometre, to obogaćuje sportske topike, mnogo se kuka zbog toga.

 

nisu ista pravila za sve. bujaka je za nešto što je učitano dobio ban, ovo je mnogo gore.

  • Haha 2
  • -1 3
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

nisu ista pravila za sve. bujaka je za nešto što je učitano dobio ban, ovo je mnogo gore.

 

Jebi ga, organizovaniji su, posvećeniji i faktor Željko. 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Oni su do juče bili na jednu pobedu ispred nas, što može da se desi i posle večerašnje utakmice, dobili su juče i svi odreda pričaju kako im je ovo prekretnica sezone, svi nabrijani maksimalno, a mi...ako dobijemo večeras, biće opet ravna linija, nekako smo totalno ravnodušni, eno na jednom drugom forumu već planiraju kako ćemo imati skor 3-10. Nekako se u vazduhu oseća da je podrška ekipi vrlo mlaka. 

 

 

vreme je da promeniš tim za koji navijaš

 

daleko lepa kuća svim ciganima koji se lože na nasilje, siledžijstvo i džiberluk

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, Nikodije said:

 

Vidim sa zeleni narkoman iz Atine kuka na suđenje juče i po meni je u pravu. Partizanu je puštena ulična tuča u finišu. Zvezda objektivno nema takvo suđenje u EL.

 

Nesa Ilic ljetos na Rosama mi je rekao da je Partizan u prednosti par pobjeda u EL u odnosu na nas jer ima preko Zoca pristup sudijama i moze da zavrsi sudjenje kovertom. Ali to nije pricao u smislu neposteni Partizan, a mi posteni vec mi je kukao da bi mi isto tako ali smo mali i ubogi i nemamo pristup sudijama :fantom:

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 3
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Nesa Ilic ljetos na Rosama mi je rekao da je Partizan u prednosti par pobjeda u EL u odnosu na nas jer ima preko Zoca pristup sudijama i moze da zavrsi sudjenje kovertom. Ali to nije pricao u smislu neposteni Partizan, a mi posteni vec mi je kukao da bi mi isto tako ali smo mali i ubogi i nemamo pristup sudijama :fantom:

 

Odavno je poznato da Robija šalje kurve i kokain tamo gde treba, 20 godina ima najbolje suđenje u Evropi, taj know how™ je samo doneo u kkp.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...