Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Tadić nazad u PL? 

 

Vidim da se dosta mase loži nq tu ideju i fazon klasa je večna.

 

Ja sam ipak više škola mišljenja da je potrebna motivacija koju ljudi sa 34 godine prirodno više nemaju. Osim ako bi ga uzeo tim koji možda može da mu obeća titulu, ali sumnjam da bi iko od njih trošio pare na jednog Tadića.

Link to comment

Vidim da se Mitar izgleda dogovorio sa Arapima.

Bas mi krivo, al njegov zivot njegova karijera pa nek radi sta misli da mu je najbolje.

Link to comment
10 hours ago, renne said:

ajmo jedna pauza dok nam @ArleKino ne preživi, pa da nastavimo

a otvorite neku među temu do tog sretnog trenutka

 

hvala na razumevanju


Rene oprosti mi, ali nisam sa tobom za ovo. Arle mora imati šta da čita kad se oporavi, siguran sam da ni njegovo oštro pero ne bi mirovalo da je suprotna situacija, naprotiv. Ostanimo pozitivni i nastavimo sa škrabanjem.

Ljudima u komi je potrebno pričati, ja ovu temu vidim kao “priču” sa Arleom.

 

@Weenie Pooh samo da nešto ubacim u kljun i nastavljamo!

Edited by John Coltrane
  • +1 8
Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam da li je tu odlučivala bankarska pamet, ali nije Pogba bio baš jedini Murinjov problem u MUFC - možda Woodward tada nije hteo da stane na stranu Specijalnog zato što ga je ovaj otvoreno prozivao i krivio za performans svakog igrača kom nije išlo?

 

Uvek je bilo, "Eee, da su mi doveli koga sam jaaa tražio, sad bi se druga pesma pevala..." a onda kad se sazna koji je to igrače žarko želeo - jebeni Harry Maguire i Toby Alderweireld :D Stvarno žestok propust što Kockasti nije bio ranije kupljen, sa njim bi sigurno izdominirali!

 

(Da sam ja morao da biram da li da najurim Pogbu ili Murinja, evo stvarno ne znam šta bih izabrao. Najbolje obojicu!)

 

Ali daleko od toga da branim Woodwarda, čovek je bio jedina konstanta u deceniji promašaja na tržištu, što sa igračima što sa menadžerima. Samo kažem da iznad njega nema smisla gledati - sve što je iznad trebalo da dolazi zaista jeste dolazilo. Ali sve što je ispod njega trebalo da se sprovede u delo, gotovo sve je prošlo tragično.

 

 

Naravno da Pogba nije bio jedini Murinjov problem, naveo sam ga kao primer kakve su poteze vukli dva različita CE (Vudavard i Arnold u situaciji ETH vs. Ronaldo).

 

Bold - i zašto je dozovoljeno tom čoveku da radi taj posao, užasno, skoro punih 10 godina? - pitanje svih pitanja

 

Glede igrača i menadžera ne sećam se da ih je iko od sekte™ štedeo, niti to igde pominjem u ovoj polemici na temu Koliko moraš biti nesposoban da ti je i dalje u top 5 izlaznih transfera Dejvid Bekam od 20 godina sa cifrom od 40mil!?!?

  • +1 1
Link to comment

Arapi za mrtvog Fabinja nude 40 miliona funti, a taj čovek dve godine ne znam da li je odigrao kasvetnu utakmicu, a za Mitra skoro pa upola manje. 

Link to comment

Samo čisti Eriče, samo čisti.

Taman sam rešio da neću više udarati F5 na transfer vesti, odajvim sve notifikacije raznih Fabricija Romana i Luka DiMarcia i u tom trenutku "diiiing" na YT SKY javlja lepe vesti

 

 

Link to comment
17 hours ago, porucnik vasic said:

Какав је ово циркус са Фабињом?

 

Dogovoren transfer pa zato nije pošao sa timom na pripreme, očekuje se da neće biti problema da i sa njim utanače uslove. 

 

Čovek je imao jednu lošu sezonu, čak se sa ostatkom tima i upristojio u poslednjih mesec-dva, a sad ga puštaju da ode onako bezveze, zamene ni od korova (posebno zato što se i Hendersonu ide). Ko će da igra startnog DCM, Bajčetić?

 

Sad kad uzmu četrdeset miliona za Fabinja pa krene natezanje oko Lavije i Thurama, da li ponuditi 25 ili čitavih 30 :yawn2:

 

Previše je ovo rezova u sredini terena, prošlog leta bukvalno ništa a sad će odjednom da rasteraju sve što može da hoda.

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

aman sam rešio da neću više udarati F5 na transfer vesti

 

Valjda treba da se radujes sto ga hoce Mojes, da pomogne klubu. Ima da budete dobri jedno 30-40 miliona minimum, taman da kupite Holjunda.

 

Sto se Liverpula tice ne znam zasto su se okomili na nas. Thiago bi kao isao, Hendersonu ponudili 700K funti nedeljnu platu neto, Sad Fabinjo. Ono jebemliga, covek vec godinu i po dana kao da bez nogu igra ali opet ima "samo" 29 godina, a 40 miliona je 40 miliona. Ajd za prvu dvojicu, ionako jedva zajedno skupe 30 utakmica godisnje ali Fabinjo. Pozitivno u svemu je sto se oslobadja barem pola miliona funti nedeljno na plate plus pare od Fabinja pa kapiram da valjda postoji neko da igra mucenu sesticu plus jos neko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...