Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

Uz veliku zahvalnost unapred - da slucajno neko nema stream za utakmicu u 21h (prehladjen sam a kuci nemam arene)?

Link to comment

najjače da se luzerski arsenal ne bi samoubio protiv evertona i da siti kiksne ovde :happy:

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Malvo said:

Neko treba da ih obavesti da neće dati gol dodavanjima unazad.

Dodaju se unazad i čekaju da se otvori prostor za utrčavanje i pravovremen pas. Sasvim dobro im ide. 

Link to comment
Posted (edited)

TNT Sports stručnjaci objašnjavaju publici da, ako ostane ovaj rezultat, City u poslednjem kolu ili mora da uzme više bodova nego Arsenal protiv Evertona, ili da odigra isto kao oni protiv Evertona ali im stigne gol razliku.

 

Ne znam samo kako zamišljaju da se opcija #2 desi :D 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, Malvo said:

Neko treba da ih obavesti da neće dati gol dodavanjima unazad.

 

:naughty:

Link to comment

Bez obzira na rezultat ove utakmice, imam utisak da se Betankur i Hojberg nikako ne uklapaju u Angeball :think:

Kako su se njih dvojica zbog povreda ostalih ustalili u prvih jedanaest, rezultat je krenuo dole...

Link to comment

Ederson ne može da prežali što je izveden, a pola sata se dozivao svesti posle kontakta sa Romerom. Možda je mogao da šapne fizioterapeutu da mu u stvari nije ništa.

 

Podseća na Murinjovu epizodu sa medicinskim timom kom nije mogao da oprosti što su uleteli da pomažu Hazardu dok je tim jurio gol u poslednjim minutima utakmice - Specijalni jedini na stadionu znao pouzdano da Belgijancu nije ništa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...