Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Pretpostavio sam, čim je stavljeno u ponudu kladionica. Nego druga stvar me sad tu zanima, ako neko zna odgovor....Ima smisla igrati ispočetka s obzirom da je rezultat nerešen pa niko nije oštećen igranjem ispočetka, međutim da je neko vodio u tom trenutku onda bi taj neko bio oštećen da se utakmica igra ispočetka, moralo bi se nastaviti od trenutka prekida !?

Mislim da je u prošlosti bilo već nastavljanja utakmica koje su prekinute, što zbog provale oblaka, što zbog upada navijača. Moguće da postoji neka fleksibilnost kad je X na snazi, kao u ovom slučaju, pa se možda i timovi pitaju.

  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ok, imamo drugoplasiranog, još samo da se vidi za pozicije 3 i 1

 

Ja baš gledam suprotno, računam da je po zakonu velikih brojeva sad red da protivnik vulva završi ili prvi ili treći (jer je drugi i četvrti već bio).

 

Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

@Weenie Pooh ribo jedna, sto meni palac nadole, to je preneto kod mene iz engleske stampe :sad:

elem, ko je za Luton danas, ide na ignore :foot2:

 

Video sam i ja, glupost je. Pitali da li bi im bilo OK da Pep Lijnders ostane i zameni Flopa, oni rekli da bi, a to se posle kao prenosi "LFC igrači odbijaju novog menadžera." Nije Čelsi u pitanju pa da igrači biraju ko će da ih trenira.

 

Nemam nikog iz Lutona u timu danas, iz Foresta Murillo i Taiwo.

 

Slično važi i za ostale duele, nula igrača iz AVFC, tri iz WHU; nula Fulham, tri Spurs...

 

Dakle ko se kladi, može kuću da stavi na Luton, Vilu, Fulham, i Burnley :sad:

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...