Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

33 minutes ago, John Coltrane said:

Puno je 11 kola, puno je tu bodova da se napravi neka ozbiljnija procena.

 

Nije 11 nego 10 ostalo, ali i ja sam zajebao pa uračunao im svima samo po 9 utakmica. 

 

Nedostaju odložene Arsenal-Chelsea, Brighton-City, i Everton-Liverpool. Recimo da će sva tri kandidata upisati po tri boda u tim mečevima, da ne komplikujem proračun.

 

Dakle konačni poredak bio bi:

Man City 91

Liverpool 90

Arsenal 89

 

Link to comment
31 minutes ago, goofs said:

Mislim da i Evropa igra bitnu ulogu, Liverpul može njihovo takmičenje da odjavi bez većih posledica, Siti i Arsenal ne baš.

 

Ne znam, Flopara je izgleda all-out krenuo da uzme EL trofej, izveo je na Spartu praktično najjače što je imao u tom trenutku. 

 

Možda ih bude odmarao u revanšu jer ima ubedljivu prednost ali kladim se da će, ako budu naleteli Roma, Marsej, Milan, ili Leverkuzen, opet izvesti prvi tim pa kud puklo da puklo.

 

Link to comment

Mislim da ce tada da ima malo jaci roster nego sada. Trent bi trebalo da se vrati, Gravenberch u toku martovske pauze, Konate vec za vikend, Salah ce polako da udje u ritam. Ko jos. Thiago nece sigurno :isuse:

Link to comment
5 minutes ago, Baldrick S. said:

Mislim da ce tada da ima malo jaci roster nego sada. Trent bi trebalo da se vrati, Gravenberch u toku martovske pauze, Konate vec za vikend, Salah ce polako da udje u ritam. Ko jos. Thiago nece sigurno :isuse:

Alison možda i ne treba?  :fantom:

 

 

Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Alison možda i ne treba?  :fantom:

 

 

 

Nadanja su da ce Alison da se vrati nekad posle marta ali ocekivanja su zajebana stvar narocito sa misicima.

Link to comment
1 minute ago, Baldrick S. said:

 

Nadanja su da ce Alison da se vrati nekad posle marta ali ocekivanja su zajebana stvar narocito sa misicima.

Mislio sma više da klinja brani kao zmaj, Alison za sad, nije najnophodniji...

 

 

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Vreme je za smela predviđanja!

 

Taman smo mislili da osvojimo bar bod protiv Sitija, sad necemo u inat.

Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Dosadni ste s Liverpulom. Jedno zapazanje

 

 

 

Everton je odigrao musku utakmicu. Nisam ocekivao onakav presing. Ali uzalud, Dajs-ko da gol....ispromasivali se za sve pare

Link to comment
Just now, Baldrick S. said:

 

Everton je odigrao musku utakmicu. Nisam ocekivao onakav presing. Ali uzalud, Dajs-ko da gol....ispromasivali se za sve pare

Pricajmo samo o Junajtedu. Jedna blaga katastrofa od igre, zalaganja, sezone

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Mislio sma više da klinja brani kao zmaj, Alison za sad, nije najnophodniji...

 

 

 

Just in case. Kako se povredjuju bezveze bi bilo da se I Kaomin povredi pa da Adrian bude zamena Pitalugi 😃

  • +1 1
Link to comment
Just now, kipo said:

Pricajmo samo o Junajtedu. Jedna blaga katastrofa od igre, zalaganja, sezone

 

Ma to je sve ok I stoji. Prvo poluvreme su bili zbunjeni presingom, pa zato pogresni pasovi. Ovo ostalo, da ne stajem na muku.

Link to comment
46 minutes ago, Lancia said:

Taman smo mislili da osvojimo bar bod protiv Sitija, sad necemo u inat.

 

U inat da dokažete koliko sam u pravu? Nećete da prove me wrong?

 

Realno, jedva sam se ubedio da Postecoglua upišem kao izbijača bodova iz džepa Pepa, ostalo mi baš mršavo zvuči. 

 

Ali ako Sveti Duh uspe da odigra nešto za Liverpul, I'll take it. Može čak i Arteta da otkine bod, ako ga usere.

 

Link to comment

kad je poslednji put bila trka u tri? los sam sa memorijom. 

svi ce se okliznuti nenadano bar jos jednom sigurno. 

zanimljivo za nas neutralce, sto se mene tice nek pobedi bolji, samo da to ne budu arsenal ili liverpool, ostalo nije bitno. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...