Jump to content
IGNORED

Premier League 2023-24


ArleKino
Valk
Message added by Valk,

Topik Premier lige je posvećen našem dragom ArleKinu, koji više nije sa nama.

Nadamo se da se u džennetu čuje grmljavina topova sa Emirata, dok ti pikaš lopte na Hajberiju.

Recommended Posts

Cudo bolji pool u drugom. Bio sam ubedjen da dobijamo, ali losije prvo pol. odlucilo. 

OK, idemo dalje, pa sta bude. 

Link to comment

Odjavljuje se Paulo Di Canio na nekom žabarskom strimu, pa kaže "God save the Premier League" :lol:

 

Stvarno vrhunska zabava, posebno u drugom poluvremenu. LFC prvih petnaestak minuta odigrao tačno kako sam se pribojavao, posle su se dozvali pameti, i u nastavku neobjašnjivo izdominirali od kako se Ederson skršio. Ispade Ruksi u pravu kad je trubio koliko je golman važan za njihovu igru.

 

Rezultat jeste realan, imajući u vidu da je City dva puta overavao okvir gola ni iz čega, i da su im na drugoj strani Ortega i Diaz vadili muda iz vatre par puta.

 

Bilo bi sranje da su posle ovako otvorene igre dobili na dva penala ko neki Man Utd božemeprosti, nema smisla.

  • +1 2
Link to comment

liverpoolovi navijaci navikli da dobijaju sve i svasta za penale i sada se cude sto nisu dobili jednom :lolol:

  • +1 3
Link to comment

Kaze Var da je Doku imao razumno visoko podignutu nogu, nista strasno :isuse:

 

Kad je Pep poslednji igrao ovoliko lose ili im Liverpul nije dozvolio da igraju bolje? Koliko sansi promaseno, uzas. Ce nas ujede za dupe.

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

"Nije hteo", slučajan đon u rebra, prestrogo bi bilo, ne žele da kvare predstavu...

 

 

On 7. 3. 2024. at 23:07, radnik said:

Realno, sramota bi bilo svirati ono. 

 

😎

  • +1 1
Link to comment

Pepara još uvek nije uspeo da dobije utakmicu na Anfieldu sa navijačima. (Dobio je jednom kad je bio lockdown.)

 

Više sreće protiv sledećeg trenera.

Link to comment

Mekalister najbolji na terenu, ispod kog se kamena on krio do sad. Jos i odigra vrhunsko svetsko prvenstvo, i opet nezapazeno i tiho dodje u Liverpool. Jedan od najvecih pogodaka Klopa od kad je tu, covek je poslozio ceo vezni red Sitija.

 

Salah majstorcina, samo se vidi da mu fali ritma. Verovatno nema snage za ceo mec, ali da je imao Liverpool bi dobio verovatno. Gakpo je kurac na biciklu, spic koji se stancuje svaki dan, nikakvo ekstra oruzje. Sam sa loptom na penalu i ne zna sta ce... jbt da li si gledao nekad Ronaldinjov spic protiv Celzija kao mali? Diaz je cudo, nema zavrsnicu ali da ima bio bi bolji od Mesija i Ronalda.

Edited by JohnnyD
  • +1 1
Link to comment

Penal, ni ja ne bih svirao u 98om.

Doku hoce da izbaci loptu koja je visoko, Mac Allister prosto natrcava. Stvarno bi bilo prestrogo. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, JohnnyD said:

Mekalister najbolji na terenu, ispod kog se kamena on krio do sad.

 

Ispod kamena zvanog "igram zadnjeg veznog od starta sezone". 

 

Taman kad je Klopp uspeo da integriše Japanca za tu poziciju, uletelo ono azijsko prvenstvo i onda je opet morao da povuče Argentinca.

 

Neuporedivo su opasniji sa njim na tim prednjim veznim pozicijama, bilo da je uz njega Szoboszlai ili Elliott. Pozadi je previše slabašan u duelu, a i nema previše prilike da odigra nešto sa loptom.

 

Link to comment
Just now, radnik said:

Penal, ni ja ne bih svirao u 98om.

Doku hoce da izbaci loptu koja je visoko, Mac Allister prosto natrcava. Stvarno bi bilo prestrogo. 

Da je bilo na sredini terena u 65. minuti, dao bi možda i žuti karton zbog neoprezne igre...

 

Faul treba da bude faul, bez obzira gde se odigrava i kada se odigrava, nema nigde u pravilima da ako je 98. minut, onda neki faulovi nisu faulovi, zar ne?

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Baldrick S. said:

Kad je Pep poslednji igrao ovoliko lose ili im Liverpul nije dozvolio da igraju bolje? Koliko sansi promaseno, uzas. Ce nas ujede za dupe.

 

Koliko mene sećanje služi, samo smo ih mi sabili ovako pre dve godine. Ali izdržali samo 1.poluvreme

 

 

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Koliko mene sećanje služi, samo smo ih mi sabili ovako pre dve godine. Ali izdržali samo 1.poluvreme

 

 

Imao je WHU jedno 15 minuta ovakve igre, početkom drugog poluvremena, početkom sezone... ALi su posle pali i ovi su ih naduvali...

 

Meni se čini da je City nešto slabiji u sredini sa kondicijom u odnosu na ranije sezone i ne mogu da igraju jako presing, a pozadi štoperi nisu jako brzi, kao ranije, i onda se boje kontri... Zato je Pep odlučio da se malo povuče i čeka kontru...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...