Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

24 minutes ago, Ras said:

Kako bi se bar malo spustili na zemlju

 

Nema šta da se bilo ko spušta na zemlju... Novak je došao i udario na dva najbolja igrača možda i ikada, i dobijao po labrnji, dobijao, dobijao, ali nije pukao kako su pukli, well, bukvalno svi ostali, već ih je prevazišao i postao bolji od njih, osetno bolji. Seti se koju je auru nepobedivosti tada imao Federer koji je gubio bukvalno par mečeva po sezoni? To što se Novak izborio sa tim je samo dodatni pokazatelj koji je on u stvari ludak i koliko je dobar, što fizički, što tehnički, što baš u toj istoj glavi. Nije lako podnositi onolike poraze na početku karijere od njih dvojice. Prvih 5 valjda je pukao od Rafe i 4 od Rodžera ako se ne varam. Sa Rafom je u jednom momentu imao 9-3. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Ras said:

W tema se pretvorila u temu o NĐ i hvalospevima njegovoj igri i glavi. Kako bi se bar malo spustili na zemlju, evo malo podsećanja i na gorke travarske pilule i na period kada ta glava baš i nije funkcionisala šampionski:

 

 

Finale Kvinsa iz 2008. godine, hajlajti koji na YT i nisu bili dostupni u iole prihvatljivom kvalitetu (a da znam).

 

I da bi nas spustio na zemlju pronasao si neki klip sa meca koji je odigran pre 15 godina, protiv igraca koji se ni sam vise ne seca kada ga je poslednji put pobedio na travi ili betonu na GS mecevima a usput nece ni igrati Vimbldon jer je operisan. Good job.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
49 minutes ago, harper said:

 

I da bi nas spustio na zemlju pronasao si neki klip sa meca koji je odigran pre 15 godina, protiv igraca koji se ni sam vise ne seca kada ga je poslednji put pobedio na travi ili betonu na GS mecevima a usput nece ni igrati Vimbldon jer je operisan. Good job.

E,neka si mu rekao!

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Kome?

Valjda si se meni obratio, zar nije očigledno?

 

Logika koju si primenio u svom postu mi je toliko strana da ni ne znam kako bih je prokomentarisao?

Takođe, izneo si neke činjenice koje su toliko poznate da ne znam koje tvoje tvrdnje treba da potkrepe i šta tačno da opovrgnu u mom postu?

 

Reagovao sam na generalno arogantni i ignorantski tok diskusije.

 

Niko nije nepodiv, pa ni Đoković na ovogodišnjem W. Najveći je favorit, slažem se i navijaću da opet osvoji.

 

Meča iz 2008. godine se jako dobro sećam, ne baš rado.

 

Link to comment
13 minutes ago, Ras said:

Valjda si se meni obratio, zar nije očigledno?

 

Logika koju si primenio u svom postu mi je toliko strana da ni ne znam kako bih je prokomentarisao?

Takođe, izneo si neke činjenice koje su toliko poznate da ne znam koje tvoje tvrdnje treba da potkrepe i šta tačno da opovrgnu u mom postu?

 

Reagovao sam na generalno arogantni i ignorantski tok diskusije.

 

Niko nije nepodiv, pa ni Đoković na ovogodišnjem W. Najveći je favorit, slažem se i navijaću da opet osvoji.

 

Meča iz 2008. godine se jako dobro sećam, ne baš rado.

 

 

Pa, valjda je onda "neka si mi rekao" a ne "neka si mu rekao".:D

 

U sportu je zaista sve moguce ali po prvi put da me pitas ko je igrac koji ove godine moze Novaka da pobedi u Vimbdonu stvarno ne znam sta bih ti rekao a da odgovor ne bude - Novak Djokovic. I poslednje dve godine je bilo slicno ali ipak, igrac poput Kiriosa u formi jeste opasnost na travi, ove godine su i on i Beretini ispali iz jednacine zbog lose forme i (u slucaju Kiriosa) duze pauze zbog povrede. Najjaci igraci na svetu trenutno i najveci konkurenti su klinci (Alkaraz, Siner, Rune) koji jos uvek jedva da znaju da hodaju na travi, kamoli da igraju tenis. Ovo je "zdravi Rafa u Parizu" level favorita za Djokovica.

Link to comment
18 minutes ago, harper said:

 

U sportu je zaista sve moguce ali po prvi put da me pitas ko je igrac koji ove godine moze Novaka da pobedi u Vimbdonu stvarno ne znam sta bih ti rekao a da odgovor ne bude - Novak Djokovic. I poslednje dve godine je bilo slicno ali ipak, igrac poput Kiriosa u formi jeste opasnost na travi, ove godine su i on i Beretini ispali iz jednacine zbog lose forme i (u slucaju Kiriosa) duze pauze zbog povrede. Najjaci igraci na svetu trenutno i najveci konkurenti su klinci (Alkaraz, Siner, Rune) koji jos uvek jedva da znaju da hodaju na travi, kamoli da igraju tenis. Ovo je "zdravi Rafa u Parizu" level favorita za Djokovica.

 

Da, baš tako izgleda.

Nadam se da se Novak neće uspavati.

Link to comment
2 minutes ago, Ras said:

 

Da, baš tako izgleda.

Nadam se da se Novak neće uspavati.

 

Samo da ne bude nekih sranja u prvoj nedelji, kad trofej dodje u vidno polje vise se ne brinem.

Link to comment

(osim mogućeg "čuvanja" ideje za 2024. i naredne godine, što mi je vrlo malo verovatno) Ja ne mogu da nađem racionalan razlog zašto Britanci nisu napravili (u muškom delu) spot i poster koji će sa jedne strane da predstavi izazivače (koga već, nek' smisle), recimo Sinera, Alkaraza itd a sa druge strane NĐa. Mislim, ja bih to tako, "seljački" prosto. Ove zajebancije (i spot i poster) su totalno odvaljene od realnosti, potrebno je da neko uopšte ne prati tenis zadnjih... mnogo godina, potrebno je baš da je pao s Marsa pa da mu vimbldonski posteri i spotovi ne izazovu (kakve god da su navijačke strasti) podsmeh.

 

Ja sam, navijački, vrlo zadovoljan (posterima i spotovima i uopštenim odnosom meinstrim teniskog "javnog mnjenja"), "oni" neće (nikako) da mu (NĐ-u) priznaju (odgovarajuću tenisku) veličinu što ga  samo izaziva da nastavlja da igra (i pobeđuje), mislim, gledaćemo ga kako igra duže nego što pretpostavljamo.

Edited by stray cat
  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Niko nije nepodiv, pa ni Đoković na ovogodišnjem W. Najveći je favorit, slažem se i navijaću da opet osvoji.

 

Meča iz 2008. godine se jako dobro sećam, ne baš rado.

 

 

Naravno da nije nepobediv, ali meč iz 2008. stvarno ne znači baš ništa u 2023. godini

Link to comment

Nezaobilazno je bilo pitanje da li je Novak najveći svih vremena.

"Teško je utvrditi. To je rasprava u kojoj nema jasnog odgovora. Jednom sam pitao prijatelja: ’Šta je teže, osvojiti Vimbldon sa 17 godina kao Boris Beker ili osvojiti Rolan Garos sa 36 kao Novak?’ Ne znam", kazao je Rodžer.

:lolol:

Morace na kraju da nadju obrazac po kom Djokovic nije GOAT. 

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
On 21. 6. 2023. at 17:10, Lancia said:

Nezaobilazno je bilo pitanje da li je Novak najveći svih vremena.

"Teško je utvrditi. To je rasprava u kojoj nema jasnog odgovora. Jednom sam pitao prijatelja: ’Šta je teže, osvojiti Vimbldon sa 17 godina kao Boris Beker ili osvojiti Rolan Garos sa 36 kao Novak?’ Ne znam", kazao je Rodžer.

:lolol:

Morace na kraju da nadju obrazac po kom Djokovic nije GOAT. 

 

ab8011ec-c12d-4408-95f5-f4b86d9083b1_text.gif.570a4cabeedcad4142342751ec948969.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...