Jump to content
IGNORED

His GOATness Novak's Green Green Grass Of Home - Ed. 2023


Ros

Recommended Posts

Novak na travi :wub: elegancija i grazioznost koja ce skoro pa i Fedovu nadvisiti :rolleyes: image.png.d21dbbc62eea838496a72e71bf711a05.png

Idu mu od ruke svi udarci, cak i smec. Toliko se udobno oseca na travi da jedino sam sebe moze zaustaviti na putu ka tituli (ili Wawa, Hurkac.. Siner 😬

Edited by Serena
Link to comment

image.png.bc1372ead6d763393f42fd8af6195535.png

Tesko onom koga stave na poster u prvi plan :lolol:

Sofia Kenin, osvajacica AO 2020 (koja je posle toga skoro pa nestala) trenitno 128. na WTA listi, kroz kvale stigla do glavnog zreba i u prvom kolu eliminisala sedmu nositeljku Coco Gof. 

Link to comment
57 minutes ago, Jeremija said:

Ne da se Chardy...

Mislila sam da ce uzeti treci set, a on pokloni servis gem na 5 5. 

Mnogo mu je slatka zena i malisa :wub:

 

Spoiler

image.thumb.png.bf340a7a0f80a34384020525bfe192fd.png

 

  • +1 5
Link to comment

jedno glupo pitanje:

kad ih vec kisa ometa svako malo i imaju jedno 10ak nezavrsenih meceva od juce plus svi preostali iz prvog kola i pocetak drugog kola danas, zasto za ime boga ne igraju pre 11 po UK vremenu?

Taman im od 11 i BBC predvidja kisu danas :D

Link to comment

Opusti li se na Vimbldonu. Nekoliko godina unazad bila je samo žega i sunce, ni kapi kiše, pa se sada ponašaju kao mi kada nas iznenadi sneg u januaru.

Link to comment

Kaze voditelj: Kakva daroteka Marije Sakari! :lolol: Upravo tako. 

Uzela prvi set sa nulom, a u trecem se napoklanjala sakom i kapom i evo Martica ni kriva ni duzna stize do 4 1 :wicked: Ukrajinka ceo mec na ivici suza 😟

Link to comment

Potpuno anonimni Fery, pruža dostojan otpor Medevedevu. Tačnije, da je tu  neki malo bolji igrač, bolji iznad 396.mesta na atp listi, Mevedev bi bio u ozbiljnom problemu.

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...