Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

I sad sta..da li verovati uglednom privredniku izuzetnog pedigrea...ili Albancu (kao satro Gorancu), provokatoru burekdzijskog porekla.

 

Sve je jasno..naravno da je jasno.

Link to comment

Треба напоменути и да је Дуљај члан скупштине и да је подигао руку за ову управу. Океј ваљда му је коначно дошло из дупета у главу кад је мало боље увидео ситуацију.

 

Иначе сам пре можда два месеца чуо причу од лика ‘при клубу’ да Дуљај редовно позајмљује паре играчима и помоћницима, сад му је изгледа прекипело.

Link to comment

da se razumemo sto se potpise mora i da se ispostuje, isto tako jasno je da se kod nas u sportu retko gde isplacuje redovno, ali kukati kako se nema za kiriju i mleko je tragikomedija, pa za jednu mesecnu platu najslabije placenog fudbalera, redovan™ covek treba da radi najmanje godinu i po dana..:fantom:

  • +1 2
Link to comment

postoji razlog zašto je Duljaj rekao šta je rekao. nije sigurno izgubio razum posle utakmice. u nedostatku informacija mi mislimo da je razlog onaj koji je najočigledniji. ali ne mora tako da bude. svakako da igrači Partizana nisu u opasnosti da postanu korisnici socijalne pomoći, niti će da sviraju violinu ili žongliraju lopticama u kostimu klovna u Knezu, sa šeširom za siću ispred. moguće je da se Duljaj uplašio da bi u daljem razvoju događaja mogao da počne da ostaje bez igrača (slučaj Asano) i da padne u vodu ovo što je počelo da daje nekakav rezultat na terenu. možda vrši pritisak da se promene u klubu ubrzaju (Tole juče reče zovite me za 10 dana). možda je i sam deo tih promena, pošto je onaj Sreten Nikolić izjavio da se na tajnovitoj listi legendi Partizana nalaze i imena nekih koji su sada u klubu.

 

sa aspekta ove sezone dobro bi bilo da ekipa sada ne padne i da se ova polusezona izgura na nivou na koji je Duljaj uspeo da podigne ovaj tim. 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:

Треба напоменути и да је Дуљај члан скупштине и да је подигао руку за ову управу. Океј ваљда му је коначно дошло из дупета у главу кад је мало боље увидео ситуацију.

 

Иначе сам пре можда два месеца чуо причу од лика ‘при клубу’ да Дуљај редовно позајмљује паре играчима и помоћницима, сад му је изгледа прекипело.

Pa on je najveći krivac za ovu situaciju, setimo se da je on došao na klupu kad je PFC bio 2 i uspeo je nezamislivo, da spusti klub na 4 mesto i time uskrati klub za min 7-8 Milki

 

- gle čuda, sada nema za plate, pa nama je asano pobegao u sezoni kada je bilo love od UEFA

- sada kao ima bolji uvid u situaciju lol pa nije on došao direktno iz šahtjora, već je godinu dana bio pomoćnik ser šamrok stanoju, tada nije prepoznao kakva bagra upravlja klubom, nisu mu pričali igrači i ostali kakvo je stanje u klubu...

Edited by gone fishing
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, gone fishing said:

Pa on je najveći krivac za ovu situaciju, setimo se da je on došao na klupu kad je PFC bio 2 i uspeo je nezamislivo, da spusti klub na 4 mesto i time uskrati klub za min 7-8 Milki

 

- gle čuda, sada nema za plate, pa nama je asano pobegao u sezoni kada je bilo love od UEFA

- sada kao ima bolji uvid u situaciju lol pa nije on došao direktno iz šahtjora, već je godinu dana bio pomoćnik ser šamrok stanju, tada nije prepoznao kakva bagra upravlja klubom, nisu mu pričali igrači i ostali kakvo je stanje u klubu...

 

teško da je ovo tačno.

 

najveći krivac za prošlosezonski brodolom, pored uprave, to ne treba ni pominjati, jeste Petrić i njegov stručni štab. posle katastrofalnih zimskih priprema i jezivih igara na početku proleća napustio je brod koji tone.

 

Duljaj jeste prokockao 8 bodova prednosti, svakako ima i do njega, ali da je on glavni krivac, nema šanse. treba biti realan pa reći da je došao u najgorem mogućem trenutku, da preuzme rasturen tim u finišu prvenstva. sigurno je moglo bolje i sigurno je da bi neko iskusniji uspeo da se snađe, ali u datoj situaciji o boljem i iskusnijem si mogao samo da maštaš.

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Ajde uprava da koristi te alibije za svoju nesposobnost, ali ne moramo i mi da ih rabimo.

 

Ne mogu igrači i treneri da budu krivi za finansijsku situaciju u klubu. Ovako mogu i ja da budem finansijski direktor - prihodi od Evrope čine 90% budžeta i ako ih nema onda nema ni budžeta.

  • +1 3
Link to comment

Постоји само један кривац а то је Вазура смрад (и наравно онај који га држи још увек ту) који је клуб довео до нивоа да нико ‘нормалан’ неће да буде тренер у истом. У најбитнију сезону отприлике икада улазиш са Столицом, па га мењаш Петрићем, па онда њега Дуљајем. Четврто место је само последица срозавања клуба које почиње од врха.
 

Наравно да је тај тим и даље на папиру био за друго место али јбг имаш тренере почетнике у клубу који се распада на свим нивоима и онда добијеш шта смо добили. Посебно је Дуљај дошао у ситуацији кад су кола увелико кренула низбрдо. Иначе немам неку велику потребу да га браним, сам је подигао руку за Вазуру и понудио се са буде ‘спасилац’.

  • +1 5
Link to comment
On 21. 10. 2023. at 0:09, BlackGeorge said:

Povlačim SVE ružne reči što sam IKADA rekao o Igoru Duljaju. Može biti i najgori trener na svetu ali posle ove izjave će zauvek imati mesta u mom srcu. Igore, hvala ti za ovu pre svega HRABRU izjavu, iako znaš da će te možda smeniti zbog ovoga. Pokazao si da si pre svega čovek, hrabar čovek, i da voliš naš Partizan. :ziga:

 

Gledao sam skoro ceo meč, lepo smo igrali, jako lepi golovi. 

Da se potpišem i ja ovde.

Link to comment
20 hours ago, johan nagel said:

 

Иначе сам пре можда два месеца чуо причу од лика ‘при клубу’ да Дуљај редовно позајмљује паре играчима и помоћницима, сад му је изгледа прекипело.

 

izgleda da je ovo u pitanju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...