Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

igrači ne primaju platu izgleda, žali se kako mora da brine dal će nekoga da izbace iz stana, ne plaćaju se kirije, sramota ga da izađe pred igrače......bukvalno vapi za pomoć

  • Hvala 3
Link to comment

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kakva atomska bomba duljaja.... 

 

malopre na tviteru napisah da je danas moderno da maske padaju... pa ovaj čovek ne može da se suzdrži, s jedne strane neprofesionalno, s druge strane ne zameram na iskrenosti kao navijač partizana.

 

ljudi, nestalo je para u klubu. ende

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

 

 

igra Vojo Ubiparip. imam utisak da taj čovek igra fudbal od kad sam se rodio i da sad izgleda kao Obi Van Kenobi

 

kad on 35 godina

Istooo

Gledam, čini mi se da je Vojo Ubiparip igrao za Spartak još u SFRJ, protiv OFK Kikinde

  • +1 1
Link to comment

čoveče ovo je baš atomska bomba......ne sećam se da je neki trener ovako opljunuo upravu

 

ako je stanje ovakvo, mi teško da ćemo dočekati i polusezonu sa ovim kadrom......a tek proleće

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

pa recimo da u tom svetlu igračima treba da ide kapa dole za ovo što pružaju.......i Duljaju što ih drži na okupu. a jasno je da neće moći još dugo, otuda i ovaj očajnički potez

 

  • +1 1
Link to comment

Povlačim SVE ružne reči što sam IKADA rekao o Igoru Duljaju. Može biti i najgori trener na svetu ali posle ove izjave će zauvek imati mesta u mom srcu. Igore, hvala ti za ovu pre svega HRABRU izjavu, iako znaš da će te možda smeniti zbog ovoga. Pokazao si da si pre svega čovek, hrabar čovek, i da voliš naš Partizan. :ziga:

 

Gledao sam skoro ceo meč, lepo smo igrali, jako lepi golovi. 

Edited by BlackGeorge
  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...