Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

odlicno gostovanje duljaja kod miklje - najnoviji sportlight podcast. pored sjajne anegdote za s taribo westom, te kako nam je kao klubu darijo srna skoro konkretno pomogao, izneo nekoliko super-interesantnih razmisljanja i stavova - moram priznati da sve vise raste u mojim ocima. jako mi se svidelo sto deluje kao neko ko cvrsto stoji s obe noge na zemlji, dakle prilicno realno sagledava i svoje i mogucnosti sto partizana, sto reprezentacije, te ne djida puno kao starije samohvalisave kolege mu, tipa sagovornika u studiju rajevca npr. bogami, mozda i bude nesto od dukija na kraju - s zadovoljstvom cu da popasem sve sto sam za njega ranije pricao.

Link to comment

Нема ту шта да се пасе, чињеница је да он учи занат на нашој клупи и да му је ишло јако лоше до ових последњих пар утакмица које смо одиграли добро и рутинирали противнике.

 

Да ли ће једног дана можда постати озбиљан тренер ко зна, не делује да је претерано талентован али верујем да је вредан и радан, тако да шта знаш. Проблем је што ми не би требало да будемо полигон за тренере почетнике али ето до тога нас је довео извесни Милош В.

 

Наравно ако баш неком магијом освоји титулу онда мора ипак пасти благи пас (од свих нас).

Edited by johan nagel
  • +1 1
Link to comment

posle predugačke pauze, popunjene ovim smaranjem sa košarkašima koji još uvek ne znaju dal su pošli ili su došli, napokon je vreme da se vratimo fudbalu

 

večeras u 20 Subotica

  • +1 3
Link to comment

Partizan: Jovanović - Stojković, Marković, Ilić, Antić - Kanute, Belić, Natho - Zahid, Kalulu, Saldanja.

 

"Nema kombinovanja, jer je ovo najvažnija utakmica, prva sledeća je uvek najvažnija. Ništa drugo me ne interesuje, samo susret sa Spartakom. Svi su zdravi, nema povređenih. Verujem da će nam teren dozvoliti da igramo fudbal, jer publika zaslužuje da vidi dobar fudbal", rekao je Igor Duljaj.

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...