Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Видело се одмах да је за овај неки ниво фудбала мајстор.

 

Ја сам више Белићем забезекнут, како је од оног костоломца догурао до овог Пирлоликог играча преко ноћи није ми јасно.

  • +1 4
Link to comment
Just now, Њујоркер said:

belka ove sezone potpuno drugi igrac. neprepoznatljiv.

 

Ovakav Belić je zreo za reprezentaciju, bez ikakvog preterivanja.

  • +1 8
Link to comment

još jedna odlična utakmica, dominacija od prvog minuta. Lučani su dosta ozbiljniji protivnik od Napretka, na u smislu nekog naročitog kvaliteta ali u smislu iskustva, uigranosti, čvrstine i discipline. sreća pa se ovo igralo na normalnom terenu, odnosno bilo je uslova za igru. sa ovakvim protivnikom na nekom grbavom i glibavom terenu bilo bi jezivo teško izvući pobedu

 

Zahid je "odgovoran" za penal plus je opet postigao gol. definitivno pojačanje i neko ko može i da odmeni Natha, ali i da igra sa njim.

 

dešava se to da se ekipa uigrala, u kombinaciji sa ispadanjem iz Evrope, odnosno manjim trošenjem.

 

ne treba se zanositi i fantazirati ništa. utakmicu po utakmicu i da nas zaobiđu povrede. 

Edited by Ted
  • +1 8
Link to comment
56 minutes ago, Њујоркер said:

Sad sledi sabaticka kaljuga. Ako to prezivimo...

 

Pa znaš kako, evo zamišljam da sam u koži fudbalera Partizana. Mladost je za mene Jang Bojs, Napredak je Lajpcig a Subotica Mančester Siti. Nemam više ništa, samo mi je ovo ostalo tako da ih razumem što sada imaju motiv do neba da se dokažu i da pokušaju nemoguće - da osvoje prvenstvo.

Link to comment

sad opet ide ovo smaranje sa reprenzetacijom. ni sam više ne znam šta bih više voleo. sa jedne strane bih voleo da se kvalifikujemo, sa druge strane bih da izbegnem duševni bol koji će to učešće najverovatnije izazvati.

 

svakako pauza ne baš u idealnom trenutku za nas, pošto smo uhvatili nekakvu formu i počeli da ličimo na tim. 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
On 7. 10. 2023. at 20:10, BlackGeorge said:

 

Sjajan je igrač Zahid. 

 

 

postoji samo problem što u timu sa dva zadnja vezna i natkom on tu nema mesto. Igrao je protiv mladosti koja igra formaciju nabijenu u šesnaesterac, bez bekova koji špartaju uz aut liniju, pa je stoga nominalno bio na menigovoj poziciji, ali suštinski je mnogo više vremena proveo na poziciji desetke, što vidim da je nerviralo natka. iz ugla tima bilo bi idealno da njih dvojica ostaju uvek kao tandem jer će decu napraviti svima redom, ali to bi značilo opet da igramo bez levog krila ili kanutea...

  • +1 1
Link to comment

Ne bih smeo da kažem da je u ovom trenutku bolji igrač od Tatka, ali da je u boljoj formi definitivno. Ne bih se ja bunio da ga na neko vreme zameni u prvih 11, pa da Bibras ulazi po potrebi u drugom poluvremenu. Naravno kada protivnik ne dozvoljava da igraju obojica - mada kako nam igraju krila od početka sezone igraju krila, češće su korisnija u trenerkama. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...