Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

1 minute ago, MocaVukotic said:

Prekazi mozdani udar, trenutno stabilan u bolnici

ne može ovakvom gromovniku jedna aneurizma ništa

 

 

drž se šampione

 

 

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, MocaVukotic said:

Prekazi mozdani udar, trenutno stabilan u bolnici

 

Drži se, majstore.

 

Voleo sam ga više i od Moce i od Neše Bjekovića. Moja prva partizanština vezana je za Partizan - Velež 2:0, namestio oba gola, bio najbolji na terenu i olupao prečku sa 30 metara.

Prekazi su stara grobarska familija, prvi je početkom sedamdesetih stigao njegov brat Ljuan.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, April said:

 

Drži se, majstore.

 

Voleo sam ga više i od Moce i od Neše Bjekovića. Moja prva partizanština vezana je za Partizan - Velež 2:0, namestio oba gola, bio najbolji na terenu i olupao prečku sa 30 metara.

Prekazi su stara grobarska familija, prvi je početkom sedamdesetih stigao njegov brat Ljuan.

sve super, ali moca brate. pa on je partizan.

Link to comment
28 minutes ago, April said:

 

Drži se, majstore.

 

Voleo sam ga više i od Moce i od Neše Bjekovića. Moja prva partizanština vezana je za Partizan - Velež 2:0, namestio oba gola, bio najbolji na terenu i olupao prečku sa 30 metara.

Prekazi su stara grobarska familija, prvi je početkom sedamdesetih stigao njegov brat Ljuan.

ja isto, tek je kasnije mance uspeo da ga zameni

 

mislim da je počelo od onog gola berlinu što sam kačio, prele mi je bio prvi, prvi klinački idol. imao sam i neki sportov dres za koji sam uspeo da iskukam da mi prišiju jedanaesticu, a i neki duks sa brojem 11. to su mi bili najomiljeniji odevni predmeti kao klincu

 

i dan danas najviše volim igrače sa dinamitom u nogama

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Dario Srna je preporučio Saldanju i Zahida.

 

Dario Grobare.

To preko Duljaja?

 

Šta je sa ovim natpisima da će da rešimo govna iz uprave, ima nekog smisla to sve?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...