Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

neočekivano lagana pobeda. po prvi put ove sezone da ne porađamo pobedu.

 

Kalulu je mogao da se proslavi, ali je fulao u završnici, osim jednom. u svakom slučaju, mnogo je korisniji i konkretniji od Maninga i Severine

  • +1 3
Link to comment

na zanositi se. utakmicu po utakmicu.

 

liga je smeće, al to nije nikakva novost. protivnici, osim Zvezde, su isto krš. očekuju nas kiše, možda i snegovi i tereni  koji će biti u jadnijem stanju nego sada, a i sada su uglavnom u očajnom stanju. teren Čukaričkog je smeće, još gore nego ovo u Kruševcu. i to sad kad je lepo vreme. pitajte komšije. osim fudbalskih veština potrebne su i još neke.

 

takođe, i mi smo daleko od dobrog stanja. trenutno premašujemo sva očekivanja, s obzirom na očigledne defekte u timu i na klupi. treba se samo setiti da smo i prošle jeseni prebacili neka očekivanja, pa je došlo proleće kakvo je došlo. 

 

Link to comment

čuj proleće, što rekoše histerikalci živo me interesuje kakvi će biti rezultati kada dođe 15 oktobar, a plate igračima ne budu legle, jer nema odakle da se isplate...

Link to comment
10 minutes ago, ZokiAsov said:

Upravo zbog nase ubitacne forme su cigani pobegli sa derbija. Znali su da bi ih u ovom trenutku resili kao krusevac

aj što su pobegli od nas, nego su se sasrali i od topolskog sportskog kluba

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

nemoj ste na kraj duše, nezgodan bio žreb, Siti, TSC, Partizan 

što si izostavio nišlije, šta ti imaš protivu njih, hoćeš da kažeš da su filijala, da sami skidaju gaćice bez da ih se pita

 

jel to hoćeš

:dry:

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što si izostavio nišlije, šta ti imaš protivu njih, hoćeš da kažeš da su filijala, da sami skidaju gaćice bez da ih se pita

 

jel to hoćeš

:dry:

 

a jbg. Simoviću mora malo i da se igra fudbal.....inače će sastav da užegne

 

i onda prođu neki mladi momci a komšinica svenula, ne ide

Link to comment

Na moje prijatno iznaneđenje odigrali smo večeras prilično dobro. Pogotovo sam zadovoljan igrom jer je teren bio nikakav. Ne znam baš da li je protivnik baš toliko očajan ali osim onog šuta u prvim minutima meča nismo im dozvolili da nas ugroze uopšte. S obzirom kakav krater imamo u odbrani ovo je gigantski uspeh za nas. Drago mi je što je Kalulu dao gol, neka mu to bude prekretnica za još bolje partije. Razmišljam baš kako je ovaj fudbaler igrao u Sošou a kod nas igra loše. Nemoguće da je neznalica. Večeras se videlo da zna fudbala ali da zna i da promaši velike šanse. Saldanja je odličan igrač.

 

Ne nadam se tituli, to je gotovo nemoguće jer smo slabiji od zvezde ali da se bore sa tsc-om za drugo mesto, imamo šanse.

Neka se bore momci pa šta bude neka bude. 

 

Eh da, da ne zaboravim: UPRAVA NAPOLJE !!!

  • +1 3
Link to comment

stvarno smo igrali fudbal juče, odgledao sam celu utakmicu natanane. 

 

Kalulu se pre toga sit ispromašivao, ali osim činjenice da je dao gol, bilo ga je svuda, u sredini na boku, na krilu. naposletku, gol je dao sa sredine. u drugom poluvremenu je zbog severine išao na levo krilo, ali mislim da mu ono nije odgovaralo toliko. 

 

prvi put smo igrali fudbal, ali nema mesta za hajp, napredak je skormna ekipa. 

  • +1 5
Link to comment

Jedan od najvećih pluseva je što ne moramo da gledamo onu beskorisnu kesetinu Pantića. Nadam se da će na zimu da mu daju špic u bulju pa nek ide u Čukarički da tamo greje klupu.

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...