Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

gotovo da više nije moguće igrati derbi u fudbalu i košarci, a da ne postoji specijalna uvertira

 

što se mene tiče, pun mi je kurac tih specijalnih uvertira. iskreno, najviše bih voleo da se Partizan i Zvezda ne susreću uopšte tokom sezone

 

sad ćemo tri dana da slušamo o suđenju pre utakmice, onda ćemo pet dana posle utakmice da slušamo o ishodu. koji, jasno, mora biti nepravedan, kako god da se završilo

  • +1 6
Link to comment

Pa da vidimo šta nas čeka

1) neka lažna sabornost naroda u vidu pomeranja derbija

2) malo da se umire jedini navijači koji će na taj derbi i doći čisto da ako već skandiraju da to bude neko opšte "Oj Kosovo, Kosovo" mesto ili eventualno "UA Brnaba!"

3) Utakmica će se odigrati u nekom drugom terminu do kad će Duljajev Partizan već da se saplete i/ili će Zvezda da podigne formu.

4) nešto mi se javlja da će taj termin biti jako blizu evropskih obaveza sudije Jovanovića pa sticajem okolnosti neće moći da sudi ovaj derbi.

Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Pa da vidimo šta nas čeka

1) neka lažna sabornost naroda u vidu pomeranja derbija

2) malo da se umire jedini navijači koji će na taj derbi i doći čisto da ako već skandiraju da to bude neko opšte "Oj Kosovo, Kosovo" mesto ili eventualno "UA Brnaba!"

3) Utakmica će se odigrati u nekom drugom terminu do kad će Duljajev Partizan već da se saplete i/ili će Zvezda da podigne formu.

4) nešto mi se javlja da će taj termin biti jako blizu evropskih obaveza sudije Jovanovića pa sticajem okolnosti neće moći da sudi ovaj derbi.

1) cudi me da niste do sada napisali da su ubistva organizovana, kako bi se zbog zvezde odlozio derbi..

2) a da nije situacija, da neki koji sada ne bi dosli, ce doci na jug u tom drugom terminu, zbog tola?

3) gde ce to duljajev partizan da se saplete, kad je u odigranih 7 utakmica sa 4 se vratio iz deficita, sa sve penalima u nadoknadi? plus je zvezda sada svakako u boljoj formi od partizana..

4) jel to insinuiras da partizanu ne bi odgovoralo da sudi neko ko nije jovanovic?

:fantom:

 

Edited by Shaq
Link to comment
Just now, Shaq said:

1) cudi me de niste do sada napisali da su ubistva organizovana, kako bi se zbog zvezde odlozio derbi..

2) a da nije situacija, da neki koji sada ne bi dosli, ce doci na jug u tom drugom terminu, zbog tola?

3) gde ce to duljajev partizan da se saplete, kad je u odigranih 7 utakmica sa 4 se vratio iz deficita, sa sve penalima u nadoknadi? 

4) jel to insinuiras da partizanu ne bi odgovoralo da sudi neko ko nije jovanovic?

:fantom:

 

1) to samo nekom jako bolesnom može da padne na pamet.

2) naravno da neće doći ni tad, jer neće pasti Gmazura do sledećeg derbija.

3) sjajni preokreti protiv jakih i renomiranih protivnika. Nemoj da se zajebavamo, ko je gledao i malo Partizan video je kvalitet igre a i igrača obe sezone.

4) derbi uvek treba da sudi najbolji domaći sudija po kriterijumu UEFA. E sad zašto traže da sudi bilo ko sem njega to ti sam zaključi.

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

1) cudi me da niste do sada napisali da su ubistva organizovana, kako bi se zbog zvezde odlozio derbi..

 

:fantom:

 

Jel to imaš neke informacije? Daj podeli.................

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...