Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

2 minutes ago, twisted said:

ma koji je bre ono penal bio ?!

Bio je čist penal za njih.

 

Minut nadoknade :laugh:

 

Nema žutog za udarac nad Saldanjom :laugh:

Edited by Milošica
Link to comment

Još jednom vojnici generala Duljaja ulaze u bitku bojažljivo. Umesto da raspale po protivniku iz svih oružja, uglavnom se kriju iza žbunja i drveća, i ispaljuju tek po neki hitac, uglavnom napamet i u prazno. Srećna okolnost u ovom slučaju jeste što protivnik i nema vatreno oružje, već napada i brani se motkama i kamenjem.

 

Čudna je ova vojska generala Duljaja. Ratuje uglavnom uspešno, ali samo kad je ranjena. Očekuje se da proradi taktički genije našeg generala, i da strateški dozvoli da nas protivnička vojska opali močugom po glavi, barem još jednom. Iz svlačionice se već čuje, Iliću pravi penal brzo, moramo primiti još jedan. Beliću, odmah posle toga ide crveni. Dogovoreno. Ako primimo i još jedan posle nema veze, još bolje. Posle toga malo kuliramo i presabiramo se. Oko 80. minuta, kad ovi indijanci već krenu da slave, svi u napad. Jasno!!!! Ajmo!!!!Napred Partizan!!!!  

  • +1 1
Link to comment

Svidja mi se sto nije bilo nervoze, trke, stihijskih napada, igraci su jednostavno znali da smo bolji i da cemo im ga umuvati do kraja.

 

U sredu ce cigani igrati njihov tradicionalni bunker, duljaj mora da pripremi dobro igrace na opasnost iz kontri.  I samo bez nervoze, pametno, ne nasedati na provokaacije, dupla doza bromazepama za belica za pocetak

  • +1 2
Link to comment

mi ćemo protiv Zvezde morati da dajemo golove, ako želimo pozitivan rezultat, pošto ne vidim na koju foru nećemo primiti barem jedan

 

osim Vojvodine, ne mogu da se setim domaće utkmice ove sezone da nismo primili gol. a nekoliko puta i dva, jednom tri

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

dupla doza bromazepama za belica za pocetak

to je ključ i da saldanja odigra ko aleksa protiv cigana kad im je munuo osam trojki u poluvremenu

 

 

mada derbi je to, ne pobeđuje uvek bolj

Link to comment

mi ako budemo igrali u standardnoj postavi, cigani će nas odučiti od fudbala. 

 

severina mi već utakmicama ide na živce. bezvoljan, odvratan za gledanje, užas. S obzirom da će cigani da probijaju po boku sa ulaskom u međuprostor između igrača bliže šesnaestercu, a opet imajući u vidu da se severina slabo vraća do naših 16m, nikolić je za tu poziciju bolje rešenje - borbeniji je, bolje igra odbranu. 

 

zahid možda može bolje da se pošiba na sredini od natka, ali tu hipotezu treba ispitati. 

 

kalulu sinoć SOLIDAN, najbolja njegova partija u partizanu. i on je bolje rešenje od severine.

Link to comment

Severina je bio loš svaki put kad sam ove sezone gledao. a gledao sam većinu. sad, možda je on tip igrača kome treba prostor, brza tranzicija, možda je najbolji kada juriša sa loptom po krilu, ali to kod nas ne biva ili biva ne baš često. ovde je prilično beskoristan. u ovdašnjim taktičkim postavkama beskorisno je često izgledao i Dijabate, koji je mnogo bolji igrač od Severine u svakom pogledu. kao što ni komšijski Bukari ne izgleda sjajno protiv varijanti sa kojima ovde mora da se susreće. odnosno ne može da koristi brzinu jer nema gde da trči.

 

Mening je tak nešto bolji, pošto se privikao na sredinu, ali on ima jednu ili dve fore koje stalno pokušava da prodaje. ako to ne prođe, mož da staviš i plastičnu gajbu na teren, isto bi bilo.

 

ni jedan ni drugi odbranu ne igraju i ne pomažu, pa hodno tome ne bi trebalo ni da budu u konkurenciji za prvih 11. Dijabate, koji je bolji od obojice napred, pomagao je pozadi, igrao odbranu, trošio se. i to ne samo da je igrao nego je igrao dobro, umeo je da ukliza, blokira, oduzme loptu, povuče kontru.

 

zaista je užas ovo što se diesilo u vezi njega, on jedan je pet puta bolji od ove dvojice.

 

Zahid obećava, možda i najviše od svih pojačanja koja smo doveli (u polju ne mislim na golmana). vrlo je konkretan, ovo malo što je igrao bio je vrlo produktivan, gva gola, dobar pregled igre, konkretan, ne mrsi muda. problem u vezi njega je što mi se čini da nije spreman još 100% a i treba još da je uigra, pa se mogu dešavati miskomunikacije i nesporazumi sa sigračima, lopte u prazno isl. na tome se radi u pripremnom periodu, ali kad igrač dođe u tom periodu. ovako, mora da se uigrava u takmičarskim utakmicama.

 

naravno, najveći problem ostaje, a to je četvorka ispred golmana. bukvalno ni jedan od ovih igrača nema kvalitet za ambicije kome mi imamo. mali Ilić bi možda i mogao, kada  i imao pouzdane saigrače u liniji. ovako, teško. juče je imao ozbiljan kiks i malo je falilo da primimo gol posle toga. da je bio neki ozbiljniji napadač verovatno bi i primili. ako on je klinac, a njegova nesigurnost ide i delom zbog toga što je svestan da nema ko da ga pokrije i da kolege iz poslednje linije ne ulivaju ni malo poverenja.

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...