Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

4 hours ago, J.R. Cash said:

 

Odakle potreba da se svako malo predlaze alternativa najlepsem grbu na svetu?

 

da sam mislio da je najlepši ne bih prosledio ovaj mnogo lepši i vama da vidite

Link to comment

jbg. bio sam na putu, pa nisam omogao da pratim utakmicu direktno. veče sam odredio kao deo dana u kome treba još malo da sredim  predavanje i prezentaciju i svoje misli, kako ne bih pred 50 ljudi pričao gluposti ili nepovezano. elem, lepo se kaže da je život ono što se dešava dok mi planiramo nešto drugo. veče sam proveo u dve kafane sa kolegama pravnicima, a pošto sam naravno pratio na mobilnom i sofascore, bio sam na ivici nerava. kad sam se dočepao hotelske sobe, a to je bio oko ponoći, prezentaciju i predavanje nisam ni pipnuo. zašto? zato što sam provalio da u hotelu ima mts iris i da mogu da vratim unazad i gledam tekmu. pa sam, naravno, isto i uradio. malo sam ubrzavao pa nije baš trajalo dva sata, al trajalo je.

 

šta reći. mi podsećamo na cirkuski tim, sa nekim sekvencama koje zaliče na ozbiljan fudbal. sa aspekta modernog fudbala, nam fale i krila i bekovi. ne daj bože i neki moderniji igrač koji može da pokriva stranu u oba pravca. sama ova činejnica čini nas prilično sakatima, čak i u domaćim okvirima. u Evropi smo videli kako prolazi takav tim protiv iole ozbiljnijeg protivnika. pored toga stoperski tandem je sledeća slaba tačka. ne slažem se da je mali Ilić nešto najgore što je igralo na poziciji stopera. slažem sa da mali Ilić nije mogao da nađe gore vreme od ovoga da krene sa redovnim igrama u prvom timu.

 

prvi gol koji smo primili, Radnik je, kao u školskom primeru, pokazao kako se razbija visoki presing. sa tri precizna i brza pasa i smislenim trčanjem, našli su se u gol šansi u roku od 10 sekundi kad su osvojili loptu ispred svog šesnaesterca. još je i realizacija bila vrhunska, sa sve golmanskom paradom, kao šlag na tortu.

 

jasno je šta Duljaj hoće da igra, kao što je jasno da dosta igrača na to ne može da odgovori adekvatno. jasno je i da Duljaj nema iskustva niti dovoljno znanja, da pravi prolagođavanja i modifikacije, spram ograničenja igračkog kadra i da proba da izvuče neki maksimum. mi ćemo ovako, grudima na bajonet, pa šta bude. u Evropi to će da bude, odnosno bila je, katastrofa, kod kuće može i da fercera, ali biće tu kikseva i kikseva i gubljenja bodova na veliko.

 

ovog puta i sudija je sjebao utakmicu, prvo nam je poništio čist gol, onda se pogubio sa penalima. ako je prvi još i bio penal, za drugi bih rekao da nije. i opet imamo kategoriju penala i kategoriju penala koja se svira samo večitima.

 

što se mog predavanja tiče, prošlo je super. jes da nisam baš pričao sve što sam imao u vidu, pošto mi je palo na pamet još sto drugih stvari dok sam pričao, pa sam više improvizovao nego pratio prezentaciju. još sam napravio hipotetički primer sa Vučičem i korišćenjem godišenjeg odmora, u delu kada sam drvio o javnim fukcionerima i nekim nadležnostima, pa se ljudima to naročito svidelo. 

Edited by Ted
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
10 hours ago, Ted said:

ako je prvi još i bio penal, za drugi bih rekao da nije


IMG_7707.thumb.jpeg.8d58297a443d4fcbad366ae27e84f57b.jpeg
 

- ne brini ništa, samo skoči evo ja sam tu da te držim

- ok

  • Haha 2
Link to comment

moguće, gledao sam na tv, vratio jednom i stekao utisak da je tu bio vozić, odnosno naguravanje oko gol linije. izgledalo mi je kao da je neko od naših pogurao ovog radnika a on Saldanju.

 

šta kažu dežurne sudije analitičari, sa Arene isl. to nisam video?

 

u svakom slučaju stekao sam utisak da je sudija pogubio konce posle neopravdano poništenog gola. koji je valjda poništila VAR soba.

Edited by Ted
Link to comment

Nama su potrebna pojacanja, jer trenutno je sve ok i uspevamo da okrecemo rezultat na skoro svakoj utakmici. Ali, igrace ce stici umor, ne znam koliko ce jos moci da izdrze ubitacni tempo domace prvenstvo - evropa.

  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, Lord Stef said:

Terzic trazi od Nedimovica da smeni Surbatovica

fali kljucni deo vesti - da je takodje trazio i smenu filipovica, iz cega se da zakljuciti da je u pitanju klasicna sarada posto je filke pre 30 godina bio ne obican zvezdin navijac, vec potpuno nepopraviljiv slucaj, gori od 90% nas (partizanovih pacenika) s ovog topika. obaska sto sigurno nije postao predsednik sudijske komisije bez prethodog terzinog amina. (o filketovoj "nepristrasnosti" najbolje govori kzn mu nakon utakmice prvog kola protiv tsc-a.)

 

dakle - jos jedna terziceva dimna zavesa s ociglednim dodatnim motivom - da skrene paznju s prilicno loseg starta sezone svog tima.

 

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, Lord Stef said:

Terzic trazi od Nedimovica da smeni Surbatovica

 

Monti Pajton govna da jede

Ne bi me ni malo začudilo da mašinerija krene sa kampanjom da je Šurbatović grobar, kao onomad Kokeza.

 

edit: slovo

Edited by J-♣
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

moguće, gledao sam na tv, vratio jednom i stekao utisak da je tu bio vozić, odnosno naguravanje oko gol linije. izgledalo mi je kao da je neko od naših pogurao ovog radnika a on Saldanju.

 

šta kažu dežurne sudije analitičari, sa Arene isl. to nisam video?

 

u svakom slučaju stekao sam utisak da je sudija pogubio konce posle neopravdano poništenog gola. koji je valjda poništila VAR soba.

da beskorisni ilić, koji se konstantno gura u 16m kod prekida kako bi šutirao glavom preko gola protivnika, je gurnuo s leđa igrača u plavom koji je onda gurnuo brazilca i sprečio ga da zakuca loptu u mrežu, čist zvezdanaesterac :happy:

- gol je poništio glavni sudija, lopovi iz var sobe nisu hteli da preuzmu odgovornost :dry: pa su ga poslali da gleda snimak na monitoru pored terena

Link to comment
58 minutes ago, Nebojsa said:

fali kljucni deo vesti - da je takodje trazio i smenu filipovica, iz cega se da zakljuciti da je u pitanju klasicna sarada posto je filke pre 30 godina bio ne obican zvezdin navijac, vec potpuno nepopraviljiv slucaj, gori od 90% nas (partizanovih pacenika) s ovog topika. obaska sto sigurno nije postao predsednik sudijske komisije bez prethodog terzinog amina. (o filketovoj "nepristrasnosti" najbolje govori kzn mu nakon utakmice prvog kola protiv tsc-a.)

 

dakle - jos jedna terziceva dimna zavesa s ociglednim dodatnim motivom - da skrene paznju s prilicno loseg starta sezone svog tima.

 

 

pa izgleda da i oni imaju trule jabuke u svom dvorištu. pa hoće da ih zamene rumenim primercima

 

ili su zli lord Tole Sidious i još gori Kajlo Zeka Ren uspeli da pokrenu tamnu stranu sile 

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

moguće, gledao sam na tv, vratio jednom i stekao utisak da je tu bio vozić, odnosno naguravanje oko gol linije. izgledalo mi je kao da je neko od naših pogurao ovog radnika a on Saldanju.

 

šta kažu dežurne sudije analitičari, sa Arene isl. to nisam video?

 

u svakom slučaju stekao sam utisak da je sudija pogubio konce posle neopravdano poništenog gola. koji je valjda poništila VAR soba.

 

 

Vas igrac gurnuo njihovog na Saldanju. Arena rekla faul u napadu. I vas prvi penal i nas penal su iz kategorije soft, a odavno je preporuka da se to ne sudi.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...