Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

"radujte se", ode sps iz partizana, dolazi sns. 

 

a sad šiljite olovke i na izbore, a posle izbora da privatizujemo partizan i da nikad više ne gledamo ovakav partizan

Link to comment

pitali ste se kako izgleda kad se partizan raspadne kao klub - upravo to gledate: 

 

1) za dug poreskoj upravi i drugim potražiocima dobismo mrvicu sa stola - ziđin na dresovima

2) odoše asano, dijabate, jović zbog neisplaćenih potraživanja

3) isekoše nam struju na stadionu, nedeljama zbog čega je prvi golman otišao onome ko je bio voljan da plati 200.000 koje smo spičkali u dug za struju iste nedelje

4) najgoru sezonu od kako pratim partizan (1986) smo posle raspada tima završili na četvrtom mestu

5) pre početka prošle sezone niti jedan trener koji je bio doveden na razgovor, nije se prihvatio, već je pobegao glavom bez obzira

6) više nisam ni siguran koliko smo trenera izmenili između stolice i duljaja

7) kao posedica toga, tim vodi trener koji je javno u kameru priznao (ja nikad ne bih) da je on tu jer niko drugi neće. posledica opet tog izbora su pripreme posle kojih se fizička sprema tima raspadne u 30tom minutu utakmice sa dancima, postavka igre iz vrtića i zadaci igrača po sistemu: idi i igraj

 

o stanju stadiona mogu još dve strane teksta da napišem. al neću danas. čisto da vam ukaže na znakove pored puta.

 

i jedna pozitivna stvar: SVAKA ČAST Ivici Kralju za skauting i dovođenje igrača. Dao je sve od sebe sa 0 dinara da dovede igrače u klub i mislim da ništa nije pogrešio. 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 1. 9. 2023. at 9:28, twisted said:

"radujte se", ode sps iz partizana, dolazi sns. 

 

a sad šiljite olovke i na izbore, a posle izbora da privatizujemo partizan i da nikad više ne gledamo ovakav partizan

Sad Ministarstvo prosvete ostaje poslednje uporište SPSa u Srbiji? 

Link to comment
On 1. 9. 2023. at 13:26, Azdaja said:

Jovke dobio papire na veću, otišla nam zlatna koka. :D

 

Asano, Dijabate, Žile mali, sad ovaj, baš umeju sa kadrom. 

Umesto da su oterali bosanskog Bebeta još ranije, bez da mu daju jedan dinar. Ne znam ko je proglasio tu beskorisnu budalu talentom. Talenat za fudbal sigurno nije.

  • +1 1
Link to comment

braćo grobari, a i vi što niste, pomagajte!!!!!

 

evo me na nekom punoletstvu, žena mi izvuče 10 soma, naručuje pesme jebote. jel to normalno? a sve neki treš, Marinko Rokvić, jebem ti drvo javorovo!!!!!!

 

još mi jutros rekla da stavim 150 evra u neku kovertu.

 

propadam ko fkp, gledam novčanik kako mršavi i plačem!!!!! 

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

braćo grobari, a i vi što niste, pomagajte!!!!!

 

evo me na nekom punoletstvu, žena mi izvuče 10 soma, naručuje pesme jebote. jel to normalno? a sve neki treš, Marinko Rokvić, jebem ti drvo javorovo!!!!!!

 

još mi jutros rekla da stavim 150 evra u neku kovertu.

 

propadam ko fkp, gledam novčanik kako mršavi i plačem!!!!! 

 

Da stvar bude gora fkp upravo igra protiv imt-a

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...