Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

6 minutes ago, Ted said:

ok.....znači ako taj Palibrk bude predsednik fkp o tome i njemu pišemo na drugom topiku. a ako bude, šta ja znam, Mijatović (želje puste), onda pišemo ovde

 

komedija


Polemisanje da li je neki od njih Vucicev covek od poverenja, da, vrlo ocigledno pripada drugom topiku. 

  • Haha 1
Link to comment

eh, očekuje nas skupština, izbori, kampanje, lobiranje. dal će Ostoja uzjahati, kako preti odavno? dal će to biti neki kandidat koji je u direktnoj vezi sa nekim ljudima koji se bave određenim stvarima, da se tako izrazim. hoće li biti nezavisnog kandidata? hoće li se protesti navijača protiv nekih ljudi, koji se bave nekim stvarima, da se tako izrazim, nastaviti i posle četvrtka? dal će biti igranke oko članova skupštine, kooptiranje, prekonoćni izbori za člana, preletanje, navlačenje kvoruma? hoće li se neka od legendi aktivirati?

 

puno zanimljivih stvari nas očekuje i sve se one tiču fkp, ali ne mogu da se pišu na topiku o fkp. za političke aspekte ove priče zapratite me na topiku Fudbal u vrtlogu politike. spskrajbujte se i lajkujte Tedov kanal i postove. čuven sam po mislima, nešto manje po delima, najmanje po rezultatima. ali došlo je vreme da se sve to promeni. zapratite i sledeće sadržaje

 

#Tedonlysportnopolitics

#Tedsexymozakatakvomuitjelo

#Tedreceptiručakzapetminuta

 

 

 

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment

Glavno pitanje na skupstini ce biti da li je debeli profa vaistinu napravio sistem koji ce doakati zekinom uticaju na radnu zajednicu i bivse igrace

 

On je ovu upravu spasao 2018 kada je nedicu falilo svega par glasova da postavi savu majmuna u predsednicku fotelju

Nakon te skupstine je profa odradio svoje a svinjura doveo ortake u skupstinu, na stranu to sto ga je teze smeniti od predsednika

Link to comment

Partizan će narednih nedelja i meseci biti u vrtlogu politike, a na ovom topiku se ima pisati o taktici Igora Duljaja i kvalitetima Ksandera Severine :rolf:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...