Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1822984/comments/Savo-Milosevic-se-vraca-u-Partizan.html  :D

 

briljantan teskt, evo i citata:

 

".....Prema pisanju "Sportskog žurnala", to će se dogoditi pod jednim uslovom - da legendarni napadač i potom šef struke crno-belih prihvati poziv iz Humske........"

 

znači uslov da Savo dođe jeste da prihvati ponudu. to isto su mogli da napišu i za Gvardiolu i Anćelotija

 

ako punuda i postoji, nadam se da je neće prihvatiti

 

 

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

heh, heh

jedan poziv menja sve

i sveta steta je kapiten. prilika da se proslavi agejn protivu javor gat matisa i umiri zivce na andricevom vencu

Link to comment

Moj problem sa topikom je ime. Ne bi smeo da ima FKP u naslovu, niti sezonu. 

 

Mi smo pod okupacijom, taoci mafije koja je kidnapovala klub i pljačka uz asistenciju države. Zato je topik morao da sugeriše da je ovo epoha kvislinga i da se prema njemu tako i odnosimo. 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, April said:

Moj problem sa topikom je ime. Ne bi smeo da ima FKP u naslovu, niti sezonu. 

 

Mi smo pod okupacijom, taoci mafije koja je kidnapovala klub i pljačka uz asistenciju države. Zato je topik morao da sugeriše da je ovo epoha kvislinga i da se prema njemu tako i odnosimo. 

 

ne razumem. topik o pkf mora da ima pfk u nazivu, bio on pod okupacijom ili prvak Evrope i sveta. ako je do simbolike, jasno je da sam isekao još  jedno poslednje slovo, što radimo već par godina. eto, simbolički to oslikava lagano nestajanje.

 

okupacija, mafija, kidnapovanje, pljačka, državni teror protiv toga se ne bori nazivom nekakvog topika na nekakvom forumu, nego na druge načine. ako neko želi da ugasi ili ubije fkp, iz kog razloga bi i ja to radio na ovom forumu, ukidajući mu i samo ime. ne, ja bi najradije napisao velikim slovima naziv. i to pun. dal će ljudi sad da da pouništavaju majice, dresove, šalove i kape na kojima piše fkp, dok se ne promeni vlast i uprava.

 

naziv topika ne mora da sugeriše ništa, osim da se radi o fudbalskom klubu. sadržina topika i ono što pišemo može da sugeriše to što navodiš ili bilo šta drugo o čemu mislimo i želimo da razgovaramo. plus što i sama odrednica "do oslobođenja" navodi posredno na ono na čemu insistiraš.

 

konačno, potpuno je jasno da moderacija neće dozvoliti pravljenje topika tipa "pokret otpora" sa prevashodno političkim temama, na delu foruma koji je označen kao sport. usled svega što se dešava i preplitanja sport/politika tematike u vezi fkp, mi ćemo svakako biti u latentnoj opasnosti od nekakvog prepucavanja i sukoba sa moderacijom, ali nije nužno da idemo pesnicom u lice i insistiramo na nekavim formalnostima kao da su suština priče. tako ja mislim.

Edited by Ted
Link to comment

Dobro razmišljaš, ali ovo nije više tek neka loša sezona koju odbrojavamo kao i ranije. Sezone za nas više nema i ne treba da ih bude. 

 

Nije to nesposobna uprava koja voli FKP, ali ne ume. Imamo posla sa mafijom dovedenom da pljačka, aktivira hipoteke i sroza klub svesno i ciljano. Nije naš Partizan zaslužio da se ovo zove Partizanom, čak ni asocijativno. Ovo je Epoha kvislinga, tako je treba tretirati, pa i zvati.

 

Da kompletna grobarska javnost tako tretira upravu, ne bi Duljaj, pa sad i Savo dolazili da se brukaju sa njima.

  • +1 2
Link to comment

momci, bez uvrede, mnogo mracite - usponi i padovi, sve je to deo partizanstine, da je lako biti grobar, svi bi to odavno bili...
vidimo se vcrs na javoru, pravi navijaci su tu kada je najteze - idemo da podrzimo one mucenike sto ce biti na terenu od 19:35.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...