Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Da nekako dodje cetvrtak i da zavrsimo jurop misiju pa na 2 mesto u blattu (kapiram da ce Amin biti obezbedjen). Zanima me poseta i navijanje u nedelju...

  • +1 1
Link to comment

gledate li voždovac - zvezda?

 

znaju da su mnogo slabiji tim od zvezde, ali igraju aktivnu zonu, mnogo bolje kretanje bez lopte u odnosu na nas, udvajaju igrača sa loptom, napadaju pas igru i paze na dupli pas, čist kontranapad i svega 30% posed lopte. 

 

na poluvremenu 2:0 za voždovac. ne znam kako će se završiti, ali da me neko ubedi da partizan nije mogao ovako. mogao je, ali kao da nije imao trenera da postavi igru

  • +1 1
Link to comment

ne gledam nikad komsinicu, naravno. ali, nemojmo brinuti, i jedan drugi tim je na poluvremenu vodio 2:0, znamo kako je i gde zavrsio.

  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Њујоркер said:

ne gledam nikad komsinicu, naravno. ali, nemojmo brinuti, i jedan drugi tim je na poluvremenu vodio 2:0, znamo kako je i gde zavrsio.

i šta ćemo sad?

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 24. 8. 2023. at 22:28, mozzer said:

Tede kad stignes Boga ti objasni sto si otvarao novu temu... znam, nervoza ali Brate....

 

najpre iz razloga koji su vrlo formalni. svake sezone imamo topik, pa ćemo imati i ove. očekivano bi bilo i da moderacija ima neke primedbe oko nezatvorenog topika za određenu sezonu, pa se tako izbegavaju nesuvisle rasprave, bespotrebni banovi, povišeni tonovi oko gluposti i formalnosti, potencijalno prinudno otvaranje topika i potencijalni bojkot istog i generalno mlaćenje prazne slame, gubitak vremena i rasprave na nivou vrtićke grupe oko otete igračke.

 

kao što sam i naveo u prvom postu, vremenski sam ograničio trajanje topika do oslobođenja. što u očima nas, navijača Partizana, znači do demisioniranja zločinačke i nesposobne uprave i, nadamo se, povlačenja ručne u postupku degradacije i raspadanja kluba. ovo bi trebalo da bude ispoštovano od forumski8h vlasti i da nikome ne smeta ni formalno ni suštinski. pitanja fkp jesu primarno "naša stvar", nas koji ovde obitavamo i jedemo se zbog svega što se dešava, svi ostali su dobrodošli i rado viđeni gosti, a izuzetke neka tamani moderacija. što bi se ja ili mi bavili time i takvima.

 

najvažnije, suština forumašenja je u komunikaciji, bilo kakav bojkot komunikacije je besmislen (tipa neću više da pišem ništa dok  je stanje ovakvo). mislim smislen je ako neko više neće da forumaši, ali ako hoće onda treba da ima i odgovarajuće mesto za tako nešto. ovaj topik je takvo mesto, a vremenski je ograničen do trenutka koji nije fiksiran u vremenu, što valjda nije nikakav problem. ja prvi bih voleo da zločinci odu za mesec ili dva, pa ćemo onda i topik da preimenujemo na tradicionalan način.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

 

najpre iz razloga koji su vrlo formalni. svake sezone imamo topik, pa ćemo imati i ove. očekivano bi bilo i da moderacija ima neke primedbe oko nezatvorenog topika za određenu sezonu, pa se tako izbegavaju nesuvisle rasprave, bespotrebni banovi, povišeni tonovi oko gluposti i formalnosti, potencijalno prinudno otvaranje topika i potencijalni bojkot istog i generalno mlaćenje prazne slame, gubitak vremena i rasprave na nivou vrtićke grupe oko otete igračke.

 

kao što sam i naveo u prvom postu, vremenski sam ograničio trajanje topika do oslobođenja. što u očima nas, navijača Partizana, znači do demisioniranja zločinačke i nesposobne uprave i, nadamo se, povlačenja ručne u postupku degradacije i raspadanja kluba. ovo bi trebalo da bude ispoštovano od forumski8h vlasti i da nikome ne smeta ni formalno ni suštinski. pitanja fkp jesu primarno "naša stvar", nas koji ovde obitavamo i jedemo se zbog svega što se dešava, svi ostali su dobrodošli i rado viđeni gosti, a izuzetke neka tamani moderacija. što bi se ja ili mi bavili time i takvima.

 

najvažnije, suština forumašenja je u komunikaciji, bilo kakav bojkot komunikacije je besmislen (tipa neću više da pišem ništa dok  je stanje ovakvo). mislim smislen je ako neko više neće da forumaši, ali ako hoće onda treba da ima i odgovarajuće mesto za tako nešto. ovaj topik je takvo mesto, a vremenski je ograničen do trenutka koji nije fiksiran u vremenu, što valjda nije nikakav problem. ja prvi bih voleo da zločinci odu za mesec ili dva, pa ćemo onda i topik da preimenujemo na tradicionalan način.

Zaista se nadam da mislimo na iste ljude

 

Over and Out

Link to comment
1 minute ago, mozzer said:

Zaista se nadam da mislimo na iste ljude

 

Over and Out

 

kako bih ti rekao, i mislimo i ne mislimo.

 

sad dolazimo do pitanja uticaja politke. po navedenom pitanju se, pod jedan, ne slažemo ni kao navijači Partizana u potpunosti (slažemo se u najvećoj meri), pod dva ne slažemo se u potpunosti sa navijačima večitog rivala (do tačke da ulećemo svaka tri dana u jalove rasprave koje se ponavljaju beskonačno i gde suštinski ništa novo nije rečeno odavno), a u latentnom sukobu smo, ili ćemo biti uskoro, i sa moderacijom koja ima tendenciju da temu politike i sporta formalno segmentira. pa je zato i otvoren ovaj novi topik, koji je čak i pinovan koliko vidim.

 

ja imam urođenu i usađenu odbojnost prema situacijama u kojima se od mene zahteva ili očekuje da mislim samo jedno, isključivo to i ništa drugo i da to neprestano i svakodnevno dokazujem. pri čemu uopšte nije bitno da li je konkretno mišljenje tačno, istinito isl ili nije. protivnik sam da se stvara atmosfera koja miriše na religijski fanatizam, jednoumlje i tome slično. sve navijače Partizana ovde smatram svojom braćom (i sestrama) na onaj navijački način, ali ne mislim da samo mi neki Borg ili kolektivitet tog tipa.

 

ako uhvatimo tu "tvrdu liniju" onda možemo sve topike i teme ovde da preselimo na politiku i kriminal i da zaustavimo život dok ovo ne prođe. neka bude dozvoljeno da se na topiku o fudbalu prozbori i o fudbalu, bez formalne obaveze da se svaka rečenica počinje sa Vučiću pederu ili bilo kakavim drugim parolama, koje su suštinski besmislene u konkretnom forumskom okruženju, gde bi Vučić, ne nekim hipotetičkim izborima na kojima bi učestvovali samo forumaši, teško dobacio i do 1%.. protiv ovog zla se bori na izborima ili ulici ako do toga dođe,

  • +1 1
Link to comment

Zadovoljan sam sa odgovorom. U smislu da, uz duzno postovanje, ovo nije topic na kome bih pisao o FKP. Onako kako ja mislim da bi trebalo i jedino imalo smisla pisati ako zeli da se obihvati celina desavanja i realnost.

 

Ali ok to sam samo ja, svaka cast svima koji pisu i trude se, i tebi Tede, naravno

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...