Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Тај опис више одговара Станојевићу. Дуљај је тренер (у покушају) почетник коме је чак и овакав Партизан велика прилика и како је и сам рекао ‘да је ситуација другачија ја не бих ни био овде’.

 

Генерално не сумњам у његове добре намере али све што је показао од када је дошао на клупу је скандалозно лоше, колико год ситуација била критична и пре него што је сео на исту.

Наравно опет наглашавам глупо је причати о тренеру и упирати прстом у њега какав год да је док су оне сподобе и даље у фотељама. Искрено верујем да му већ траже наследника, опипавају пулс неком Сави глави, Ђуки Штитару, Кизи Масном коме год, само да испадне да је проблем искључиво у тренеру и да су они одрадили ‘врхунски прелазни рок у веома неповољној финансијској ситуацији’.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

meni je igor duljaj najmanji problem ovog partizana, prema njemu imam ogroman respekt, veći nego prema bilo kom treneru u “novijoj istoriji”. trenirati partizan dok je na čelu srpskog fudbala naprednjačko zvezdaška koalicija podržana od strane ratnog huškača milorada vučelića i onog vepra vazure može sam neko ko je dovoljno lud jer zna da niko drugi to ne bi hteo i da će zauvek biti potrošen, glineni golub bukvalno. meta svih živih, što “novinara”, što navijača po društvenim mrežama, što stručnih konsultanata sa arene, meta onih koji su prošle trenere proglašavali ludim kad je bilo stani pani…

 

duljaj je poput onog vojnika iz govora majora gavrilovića poslat da pogine i zbog toga ima moje poštovanje kao niko iz ove v&v ere partizana

 

problem u ovoj tvojoj postavci jeste što Duljaj nije trener. nije čak ni problem što nema iskustva, problem je očigledno u tome da on nije za taj posao. nije ni Savo imao iskustva nekog, pa nisu pucale petarde u evropi i blamovi za večno pamćenje. nije ni Bata imao iskustva pa smo ipak izbacili ovog istog protivnika. sa Kićom Kosovićem, Zakarićem itd u prvih 11.

 

cela tvoja postavka bi mogla da ima smisla kada bi Duljaj bio trener. odnosno neko ko ima znanja, sposobnosti ili barem talenta da se uhvati u koštac sa situacijom. on zna da nema ništa od toga i opet se uhvatio u kolo. razlozi za to mi izmiču, a razlog svakako ne može da bude ljubav prema Partizanu. neko ko voli Partizan toliko nikad ne bi prihvatio da radi posao koji ne zna i ne može da radi. 

 

voleo bih da mi neko objasni na koji način njegove "usluge" pomažu Partizanu. u čemu se ogleda taj benefit?

Edited by Ted
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Svako ko dodje na mesto trenera sada,  to je uradio zbog lične promocije i(li) plate.

Kakva pomoć/vojnik Partizana dok 99,9% navijača želi samo odlazak uprave.

Edited by Godfrey
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

ponekad treba znati da se zažmuri na jedno oko na frustraciju posle onakvog poraza

Ali zato se treba razumeti u sport i ventiliranje. 

Jedan od razloga protiv moderatora na sportu koji se ne razume u isti.

  • +1 8
Link to comment

evo malo šale, u ova tmurna vremena......Nova Sport

 

"Aranđel Stojković – Nagovestio je desni bek da bi Partizan u njemu mogao da dobije solidno rešenje, ali ga je sjajni Osman vratio na fabrička podešavanja. Od samog starta nije mogao ni pogledom da ga isprati, a 188-godišnjak koji je dobio priliku odlaskom Nouame, igrao se kao na igralištu sa decom. Nije imao nikakvu pomoć Severine kao i obično, ali ga to ne opravdava zbog činjenice da nije uspeo nijednom da zaustavi mlado krilo ekipe iz Danske – 5"

 

Aranđela vratio na fabrička podešavanja Osman koj iima 188 leta. mora se priznati da na ovim snimcima izgleda dosta mlađe :D

  • Haha 1
Link to comment

selim se u Dansku.....oću da živim bar 200 godina i da u 188. letim kao dečkić

 

kapiram da je i Joda bio Danac

Edited by Ted
Link to comment

Nouma (Osman je slican) je iz njihove skole fudbala u Gani. Prodat je za 30m EUR... Kakav Arandjel... vredi kao ceo fkp tim...

Edited by DCI Banks
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...